-15% na wszystko z kodem URODZINY15*Nie obowiązuje na przecenione i inne wybrane produkty.

-15% na wszystko z kodem URODZINY15*Nie obowiązuje na przecenione i inne wybrane produkty.

Wszystko o zakupach
Polski

Dlaczego warto kupić meble ogrodowe online?

MICHAELA ŠELENBERKOVÁ • 25 STYCZNIA

Póki co pogoda na zewnątrz nie zachęca do wychodzenia, ale już za kilka miesięcy wszystko powoli zacznie się zazieleniać – na pewno już czekasz na relaks w ogrodzie lub na balkonie. Pomożemy Ci zaplanować Twoją przestrzeń i przekonamy Cię, że możesz urządzić swój ogród nawet nie zaglądając do sklepów stacjonarnych.

1. Kupuj w zaciszu swojego domu

Zakupy online stają się coraz bardziej popularne. Zawsze znajdzie się coś lepszego do roboty niż chodzenie po sklepach i spędzanie czasu przy wyborze świeczek i doniczek. W sklepach internetowych nie ma godzin otwarcia, więc możesz kupować wymarzone produkty nawet o północy,
w piżamie, bez kolejek i tłumów.

Nasi koledzy z działu zakupów odwiedzają światowe targi i wybierają najlepsze artykuły dostępne na rynku, żebyś Ty nie musiał już nigdzie jechać. Za pomocą kilku kliknięć możesz dostać wszystko, czego potrzebujesz
a potem już tylko zaczekać, aż kurier zadzwoni do Twoich drzwi.

2. Zawsze chętnie pomożemy Ci w wyborze

Być może już znalazłeś wymarzoną huśtawkę ogrodową, ale przed zakupem wolałbyś na niej usiąść i dotknąć materiału. Ponadto w Internecie nie ma fizycznie obecnego sprzedawcy. Ale tak naprawdę ile znasz sklepów,
w których wszystkie towary są dostępne do wypróbowania? Rozumiemy wszystkie te obawy i tym chętniej służymy pomocą.

Dzięki waszym sugestiom na bieżąco udoskonalamy nasz serwis, by wybór był dla Ciebie jak najłatwiejszy i przyjemny.

Wiesz, co zamawiasz:

Do każdego produktu dołączamy wysokiej jakości zdjęcia i szczegółowe informacje o wymiarach, materiałach i pielęgnacji. Ponadto każdy z naszych artykułów jest przyporządkowany do jednego z trzech stopni jakości – basic, extra i premium, dzięki czemu dokładnie wiesz, czego oczekiwać po zakupie.

Możesz łatwo dokonać zwrotu:

Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, masz 365 dni na zwrócenie produktu. Możesz z powrotem wysłać do nas zamówienie lub umówić się z kurierem, który po uzgodnieniu zorganizuje odbiór paczki.

Znajdziesz u nas porady i inspiracje:

Publikujemy dla Ciebie przeróżne przewodniki, inspirujące metamorfozy, artykuły i kolekcje produktów, które idealnie nadają się na balkony, tarasy oraz do ogrodów. Jeśli nie znajdziesz potrzebnych informacji na naszej stronie, po prostu napisz do nas maila lub zadzwoń.

3. Zakupy są bezpieczne

Jak już wspomnieliśmy, chcemy jak najbardziej przybliżyć Ci każdy produkt, abyś wiedział dokładnie, co trafi do Twojego domu. Jasne warunki sprzedaży, informacje o sposobie dostawy, zwrocie czy reklamacji to oczywistość.

Dodatkowo otrzymasz elektroniczny paragon, którego nie musisz pilnować – w razie ewentualnej reklamacji mamy wszystkie potrzebne dane.

Oprócz tego, jeśli trafi do Ciebie uszkodzone zamówienie, wystarczy, że spiszesz raport z kurierem, a my natychmiast wyślemy Ci nowy produkt.

Zastanawiasz się, co jeszcze możesz kupić do ogrodu lub tarasu?