Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
4 782 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Tescoma
Krajalnica President
Do pizzy, ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Chochla Chef It
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Remember
Miski zestaw Mono
3 szt., do serwowania, porcelanowe, ø 9 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
178 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vialli Design
Kubek termiczny Fuori
600 ml, ze słomką, szklany, niebieski
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Forma na muffiny Compact
27 x 35,5 cm, metal
W magazynie
Ostatnia sztuka
107 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Blender Perfectmix Cook BL83SD30
W kolorze srebra, kielichowy, metalowy, pojemność 2 l, moc 1400 W
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
944 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Termos dla dzieci Fairies in the Garden
Metalowy, niebieski, 280 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Remember
Filiżanka Greta
Ceramiczna, ze spodkiem, różowa, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
z kodem
192 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Dziadek do orzechów Blisk
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ladelle
Sztućce do sałatek Capri
W magazynie
Ostatnia sztuka
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Lunchbox To Go
100 ml, czarny
W magazynie
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Westmark
Kubek termiczny Viva
400 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoszary
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
87,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Taca Structure
35x45 cm, do serwowania, drewniana
W magazynie
Ostatnia sztuka
326 zł
z kodem
384 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Joseph Joseph
Wałek kuchenny PrecisionPin
Drewniany
W magazynie
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Emile Henry
Taca Madeleine
15x31,5 cm, do serwowania, ceramiczna
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Blomsterbergs
Forma do pieczenia Dome Latte
28 x 14 cm, silikon
W magazynie
Ostatnia sztuka
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Rondel Space
Do pieczenia, z pokrywką/z powłoką ceramiczną, 2,8 l, ø 19 cm, odpowiedni na indukcję
W magazynie
Ostatnia sztuka
397 zł
z kodem
467 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Orion
Butelka Moly
1 l, podróżna/z ustnikiem, z tritanu, różowa
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Luna
Ceramiczny, niebieski/kremowy, 1,5 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Tłuczek do mięsa President
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Salt&Pepper
Miska Ora Gloss
Na zupę/na sałatkę, new bone china, biała, 500 ml, ø 15,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Patelnia Space
Z powłoką ceramiczną, ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
379 zł
z kodem
446 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Zone
Talerz Eau
Deserowy, ø 20 cm, porcelanowy, kremowy
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Casafina
Miska Poterie
Na zupę
(2)
W magazynie
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Blomsterbergs
Forma do pieczenia Latte
29 x 9 cm, silikon
(1)
W magazynie
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Snips
Durszlak
Plastikowy, ø 28 cm
(72)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
WMF
Tarka Gourmet
Do sera
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
208,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Dzbanek Lemonade
Szklany, zielony, 1,3 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
228 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Hendi
Długie łyżeczki zestaw Profi Line
6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(21)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
6,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Pokrywka Ingenio L9846153
Ø 16 cm
(4)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Premier Housewares
Słoje na lemoniadę zestaw Groces
2 szt., 3,9 l
W magazynie
Ostatnia sztuka
190 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Zestaw garnków Ingenio Easy Cook & Clean L1549042
10 szt.
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
624 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Butelka dla dzieci City
Plastikowa, niebieska/w kolorze srebra, 390 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Orion
Patelnia Grande
Z pokrywką/z powłoką nieprzywierającą, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Dzbanek do herbaty Neri
850 ml, kamionkowy, czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Talerz Imogen
Deserowy, ø 16,5 cm, kamionkowy, beżowy
W magazynie
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Hendi
Łyżeczki do kawy zestaw Profi Line
12 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
4,42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Pędzelek do smarowania President
Silikonowy
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Butelka Active
600 ml, podróżna/z ustnikiem, plastikowa, niebieska
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mepal
Butelka Ellipse
500 ml, podróżna/z ustnikiem, plastikowa, szałwiowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 3 szt.
Tefal
Patelnie zestaw Ingenio Natural Force L3969102
3 szt., z powłoką nieprzywierającą, odpowiednie na indukcję
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
385 zł
128,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ladelle
Miski zestaw Heath Jade
2 szt., do serwowania, porcelanowe, turkusowe, ø 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
236 zł
z kodem
278 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maxwell & Williams
Talerz
Do serwowania, porcelanowy, biały
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Otwieracz
Żeliwny
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
OYOY Mini
Sztućce dla dzieci Mellow
3 szt., z silikonu, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
W magazynie
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tescoma
Maszynka do mięsa Handy
Biała, plastikowa
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
215,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
WMF
Karafka Basic
750 ml, szklana, szara
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
178 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Stolnica Delícia
45x55 cm, drewniana
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
251 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
50
51
52
...
65
Załaduj więcej