Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
4 764 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Printworks
Zestaw pałeczek The Essentials - Dumpling Tools
Dla 4 osób, ze stali nierdzewnej, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
187 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Kieliszki zestaw Notes
2 szt., 380 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
281 zł bez kodu
140,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Jade
4 szt., kamionkowe, 400 ml, ø 12 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
231 zł
z kodem
272 zł bez kodu
68 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Pojemnik Merry-go-round
Na pierniki/na ciastka, kamionkowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
352 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek Allium
350 ml, ceramiczny, beżowy
(2)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Talerz Tiraya
Ø 27 cm, ceramiczny, jasnoróżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70,28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Blomsterbergs
Zestaw przyborów kuchennych
2 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Malakser Masterchop XL MB450B38
Biały, plastikowy, pojemność 500 ml, moc 500 W
W magazynie
Ostatnia sztuka
243 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
BonBistro
Filiżanka Barista
Porcelanowa, do latte, biała, 280 ml
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Premium
-15% z kodem
Nowość
Stelton
Kawiarka Theo
600 ml, kamionkowa, czarna
W magazynie
Ostatnie sztuki
307 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Chochla President
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Tortownica Delícia
50 x 34 cm, stal nierdzewna
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Talerz Hollie
Głęboki, ø 21 cm, kamionkowy, kremowy
W magazynie
150 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Szklanka Verde
400 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
19 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Casafina
Talerze zestaw Snowflake
4 szt., deserowe, ø 22 cm, kamionkowe, czarne
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
WMF
Termometr do wina Clever & More
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Miska Lacey
Na zupę, kamionkowa, kremowa, 1,3 l, ø 26,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
z kodem
234 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Agnes
230 ml, ceramiczny, kremowy
(1)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Filiżanki zestaw Sferico
2 szt., szklane, na espresso/z podwójną ścianką, 70 ml
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Regulowana miarka Measure-Up
Plastikowa
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Zestaw na olej i ocet Alinjo
2 szt., 150 ml, szklany
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
187 zł
93,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Filiżanka Xmas Tree
Porcelanowa, ze spodkiem, biała, 110 ml
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Mlecznik Brisa
110 ml, kamionkowy, biały
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64,07 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Bahne & CO
Miska Flowers
Na zupę, kamionkowa, ø 12,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Villa Altachiara
Misa Taormina
Na sałatkę, ceramiczna, ø 30 cm, pojemność 100 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
218,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Rex London
Zestaw pałeczek Japanese Heritage
Dla 5 osób, 5 szt., drewniany, w naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
9,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Zestaw naczyń dla dzieci Filur
3 szt., kamionkowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
z kodem
259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Krajacz do ciasta
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Butelka To Go
500 ml, podróżna, szklana, turkusowa
(1)
W magazynie
116 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Blomsterbergs
Garnek Kobber
Z pokrywką, ze stali nierdzewnej/miedziany, 3 l, odpowiedni na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
569 zł
z kodem
669 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Nóż President
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Szklanka Neia
145 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
z kodem
27,69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Vialli Design
Słomki zestaw Vita
6 szt., ze szczoteczką w komplecie, plastikowe
(38)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ego Dekor
Butelka
1 l, szklana
(16)
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
FABINI
Rondel Lucca 3.0
Z pokrywką, ze stali nierdzewnej, 1,5 l, ø 20 cm, odpowiedni na indukcję
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
394 zł
z kodem
464 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Green Gate
Filiżanka Maise
Porcelanowa, do latte, biała, 300 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Noże do steków zestaw Profi Line
6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
11 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Talerz Shama
Ø 27 cm, kamionkowy, biały/ciemnoniebieski
(4)
W magazynie
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
LEGO®
Kubek dla dzieci Botanicals
300 ml, ceramiczny, biały
W magazynie
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
Blomus
Patera na ciasto Pilar
Ceramiczna, kremowa, ø 24 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
239 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Forma do babki Delicia
28,5 x 24,5 cm, ceramika
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
195,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
FABINI
Rondel Lucca 4.0 Standard
Z pokrywką, ze stali nierdzewnej, 1,2 l, ø 16 cm, odpowiedni na indukcję
W magazynie
222 zł
z kodem
261 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
French press Akeala
Pojemność 350 ml, szklany
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Blomsterbergs
Formy do tarty zestaw
3 szt., ø 10 cm, metal
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ladelle
Filiżanka Ombre
Ceramiczna, do cappuccino, biała/czarna, 300 ml
(9)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
La Rochére
Miska Riviera
Do lodów/na sałatkę, szklana, 110 ml
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Zestaw desek i noży ze stojakiem Folio Icon Plus
Ze stojakiem, plastikowy, 32 x 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
518 zł
z kodem
609 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Trzepaczka President
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
46
47
48
...
65
Załaduj więcej