Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
4 802 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Zestaw talerzy Dark Moon
Dla 6 osób, 18 szt., kamionkowy, czarny
(12)
W magazynie
356 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Tarka Pro
Uniwersalna
(17)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kieliszki na jajka zestaw Willa
2 szt., kamionkowe, niebieskie/różowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Koszyk na owoce Lito M
Ø 25 cm, stalowy, niebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Selection
Zestaw przyborów kuchennych Rustic
Drewniany, 4 szt.
(29)
W magazynie
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Organizer na noże
Plastikowy, szary
(61)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Zestaw talerzy Glosia
Dla 4 osób, 16 szt., kamionkowy, niebieski
(88)
W magazynie
339 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Talerze zestaw Viola
4 szt., ø 27 cm, kamionkowe, beżowe
(1)
W magazynie
207 zł
z kodem
243 zł bez kodu
60,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Zestaw młynków do pieprzu i soli Betty
2 szt., niebieski, ceramiczny
(1)
W magazynie
139 zł
z kodem
162,99 zł bez kodu
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Flynn
4 szt., 405 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
149 zł
z kodem
175 zł bez kodu
43,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Orion
Dzbanek termos Termo
2,1 l, ze stali nierdzewnej, czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Sztućce Avie
24 szt., ze stali nierdzewnej, białe
(24)
W magazynie
174 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Blomsterbergs
Patelnia
Na naleśniki, ze stali nierdzewnej, ø 26 cm, odpowiednia na indukcję
(9)
W magazynie
207 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kähler Design
Kieliszki zestaw Hammershøi
2 szt., 240 ml, do szampana
(1)
W magazynie
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
69 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Blomsterbergs
Tortownica
24 x 24 cm, stal nierdzewna
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Sagaform
Dzbanek termos Trine
1,5 l, ze stali nierdzewnej, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
z kodem
257 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Taca Nirela
Ø 28 cm , ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
185,42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Misy zestaw Duo
6 szt., na sałatkę, plastikowe
(6)
W magazynie
160 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Camilla
2 szt., 430 ml, ceramiczne, kremowe
(1)
W magazynie
156 zł
z kodem
184 zł bez kodu
92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Stanley
Kubek termiczny IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Rose Quartz
600 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(5)
W magazynie
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (3)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Miski zestaw Maya
3 szt., na zupę, kamionkowe, niebieskie/różowe/fioletowe, 650 ml, ø 16,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
235 zł
z kodem
277 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Cooksmart ®
Podkładki zestaw Bauhaus
4 szt., korkowe, 10x10 cm
(18)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bredemeijer
Pudełko na herbatę
Drewniane, czarne
W magazynie
208 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Deska Marble
Do serwowania, marmurowa, 38 x 18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
241 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Stanley
Kubek termiczny AeroLight™ Transit Hammer Tone Green
470 ml, ze stali nierdzewnej, zielony
(3)
W magazynie
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
20 szt., 400 ml/800 ml/1,1 l/1,5 l, na żywność, plastikowe, szare
(46)
W magazynie
Ostatnia sztuka
92 zł
z kodem
107,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Etażerka Hammershøi
Porcelanowa, biała, ø 28 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
424 zł
z kodem
499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia
ø 18,5 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
49,80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, fioletowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-15% z kodem
Rosendahl
Czajnik elektryczny Grand Cru Nouveau
Szary, plastikowy, pojemność 1,4 l, moc 2200 W
(7)
W magazynie
390 zł
z kodem
459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Lékué
Klosz do podgrzewania potraw w mikrofalówce
Ø 24,5 cm, plastikowy
(1)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Naczynie do kiszenia MODROBÍLÁ
2,8 l, ceramiczne
(16)
W magazynie
162 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Miski zestaw Nirela
2 szt., do lodów/na sałatkę, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, ø 12,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
z kodem
191,67 zł bez kodu
95,84 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Pojemnik Pilar
900 ml, na żywność, ceramiczny, kremowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Pojemniki na żywność Freska
3 szt., plastikowe/szklane/silikonowe
(198)
W magazynie
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Misa Mango
Na owoce, drewniana, w naturalnym kolorze
(38)
W magazynie
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Premium
2 szt., 600 ml, do piwa
(8)
W magazynie
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
48,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Talerze zestaw Jolly
2 szt., deserowe, ø 16 cm, kamionkowe
(7)
W magazynie
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Bloomingville
Filiżanki zestaw Hezha
2 szt., ceramiczne, na espresso, niebieskie/kremowe, 55 ml
(21)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
79 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik próżniowy Turin
1,2 l, plastikowy
(98)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Koszyk do wyrastania chleba Lístky
32x15 cm, rattanowy
(44)
W magazynie
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Misy zestaw Nest
9 szt., na sałatkę, plastikowe, niebieskie/szare, ø 28,5 cm
(7)
W magazynie
246 zł
z kodem
289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Holm
Tłuczek do mięsa
Drewniany
(6)
W magazynie
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Termos Termo
3,9 l, na jedzenie, kremowy
(31)
W magazynie
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Sagaform
Miski zestaw Billi
4 szt., do deseru/na sałatkę, z plastiku z recyklingu, brązowe, 700 ml, ø 12,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Café-To-Go Travel Mug Rose Quartz
350 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(10)
W magazynie
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Premier Housewares
Misa Prescott
Na sałatkę, ze stali nierdzewnej, w kolorze miedzi/beżowa, ø 18 cm, pojemność 1,7 l
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
65
Załaduj więcej