Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
4 794 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Pojemniki na żywność Nest Glass Storage
4 szt., 550 ml/1,3 l/2,5 l/130 ml
(16)
W magazynie
216 zł
z kodem
253,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Filiżanki zestaw Viola
4 szt., kamionkowe, beżowe, 360 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
107 zł
z kodem
126 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kähler Design
Kieliszki na jajka zestaw Hammershøi Poppy
2 szt., porcelanowe, białe
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
136 zł bez kodu
68 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Haden
Czajnik elektryczny Dorchester
Biały, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,7 l, moc 3000 W
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
420 zł
z kodem
494 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Gense
Sztućce Indra
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
539 zł
z kodem
634 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Miska Alenia
Na zupę, ceramiczna, szara, ø 19 cm
(2)
W magazynie
58 zł
z kodem
68,66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Stay-Hot Camp Mug Rose Quartz
350 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Butelka Periodic Table
500 ml, podróżna, ze stali nierdzewnej, kremowa
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Mlecznik Pearl
100 ml, kamionkowy, biały
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
68,37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Szatkownica do warzyw Multi-Grip
Do warzyw
W magazynie
Ostatnie sztuki
221 zł
z kodem
259,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Pojemnik
Na ziemniaki, metalowy, biały
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Pantone
Filiżanka Mocha Mousse 17-1230
Porcelanowa, do cappuccino, jasnobrązowa, 175 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
95,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-15% z kodem
Sagaform
Lunchbox Tina
Jasnoszary
W magazynie
Ostatnia sztuka
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 8 szt.
Hermia
Pojemniki na żywność
8 szt., szare
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
14,13 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Zestaw pojemników na przyprawy Bruna
12 szt., ze stojakiem, szklane
(45)
W magazynie
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Chlebak Kubo
Plastikowy, czarny/w naturalnym kolorze, 26,5x35 cm
(75)
W magazynie
149 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Brandani
Butelka na olej Maiolica
Pojemność 500 ml, ceramiczna, niebieska
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Selection
Młynek do soli i pieprzu Rustic
Brązowy, drewniany
(30)
W magazynie
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
-15% z kodem
Rex London
Termos dla dzieci Sharks
Metalowy, niebieski, 350 ml
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Casafina
Filiżanka Poterie
Kamionkowa, ciemnobrązowa, 190 ml
W magazynie
48 zł
z kodem
55,90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Sagaform
Dekanter Oval
2 l
(186)
W magazynie
Ostatnie sztuki
182 zł
z kodem
213,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vialli Design
Dzbanek Mia
Szklany, 1,1 l
(1)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Sara
5 szt., porcelanowe, 200 ml
(2)
W magazynie
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
24,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Deana
4 szt., 380 ml, ceramiczne, niebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
245 zł
z kodem
288 zł bez kodu
72 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
BonBistro
Taca Serve
18,5x30 cm, ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Taca Long
17x38,5 cm, ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Patelnia Litina Smalt
Żeliwna, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
(7)
W magazynie
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Kieliszek Sileia
250 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42,59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Bella Ronde
1,2 l, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
407 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Esschert Design
Obciążniki do obrusów zestaw
4 szt., ceramiczne, ø 3 cm
(66)
W magazynie
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
14,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bitz
Talerz Kusintha
Do serwowania, szklany, pomarańczowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Holm
Blaszka Brasserie
Metal, 40 x 26 cm, maksymalna temperatura 220 °C
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
307 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Mepal
Pojemnik Modula White
1 l, na żywność, plastikowy, biały
(175)
W magazynie
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Maselniczka Whiteline
Porcelanowa, biała, 9x16 cm
(86)
W magazynie
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Emile Henry
Keksówka
39 x 16,5 cm, ceramika
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
509 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Zestaw naczyń dla dzieci Lili
2 szt., silikonowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
85,19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Dakls
Kubek Tone
560 ml, ceramiczny, czerwony
(1)
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Talerz Fleur
Do serwowania, kamionkowy, niebieski/beżowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Deska
Bambusowa, 33 x 25 cm
(119)
W magazynie
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Cukierniczka Basic
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, pojemność 100 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Solniczka i pieprzniczka Ginnie
Ceramiczna
(1)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
40,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Dzbanek z pokrywką
Szklany, 1,5 l
(34)
W magazynie
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Otwieracz Ilo
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Szpatułka Elevate
Silikonowa
(28)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Etażerka Molly
Szklana, biała, ø 29 cm
(30)
W magazynie
106 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Talerz Latina
Deserowy, ø 20 cm, kamionkowy, ciemnofioletowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Lyngby Glas
Miski zestaw Torino
2 szt., do deseru, szklane, niebieskie, 500 ml, ø 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Casa Selección
Solniczka i pieprzniczka Ghosts
Ze stojakiem, ceramiczna
(65)
W magazynie
45 zł
z kodem
52,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
11
12
13
...
65
Załaduj więcej