Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni · Oferty i zniżki
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Oferty i zniżki
4 241 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 300 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
z kodem
259 zł bez kodu
64,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Stripe
4 szt., 180 ml, do szampana
W magazynie
167 zł
z kodem
196 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Stripe
4 szt., 450 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
149 zł
z kodem
175 zł bez kodu
43,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Stripe
4 szt., 450 ml
W magazynie
149 zł
z kodem
175 zł bez kodu
43,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ladelle
Butelka Eco
1 l, podróżna, ze stali nierdzewnej, szałwiowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 310 ml, do szampana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
z kodem
259 zł bez kodu
64,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 380 ml, do wina
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
54,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 300 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
z kodem
259 zł bez kodu
64,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Areca
4 szt., 350 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
167 zł
z kodem
196 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Areca
4 szt., 350 ml
W magazynie
167 zł
z kodem
196 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ladelle
Pojemnik Essentials
Na cebulę i czosnek, ceramiczny, antracytowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 380 ml, do wina
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
54,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 300 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnia sztuka
220 zł
z kodem
259 zł bez kodu
64,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Stripe
4 szt., 350 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
196 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ladelle
Pojemnik Essentials
Na sól, ceramiczny, antracytowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 310 ml, do szampana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
z kodem
259 zł bez kodu
64,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ladelle
Miski zestaw Essentials
6 szt., do serwowania, porcelanowe, białe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
222 zł
z kodem
261 zł bez kodu
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ladelle
Butelka Eco
1 l, podróżna, ze stali nierdzewnej, szara
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Stripe
4 szt., 180 ml, do szampana
W magazynie
167 zł
z kodem
196 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Flynn
4 szt., 405 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
149 zł
z kodem
175 zł bez kodu
43,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ladelle
Butelka Eco
1 l, podróżna, ze stali nierdzewnej, czarna
(2)
W magazynie
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Ladelle
Butelka Eco
1 l, podróżna, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Ladelle
Zestaw noży Leura
4 szt., ze stali nierdzewnej, do sera, rękojeść: ceramika
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ladelle
Butelka Eco
1 l, podróżna, ze stali nierdzewnej, beżowa
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Ladelle
Pojemnik Essentials
Na ziemniaki, ceramiczny, biały
W magazynie
Ostatnia sztuka
262 zł
z kodem
308 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ladelle
Dzbanek Areca
Szklany, w kolorze khaki, 1,5 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
168 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 310 ml, do szampana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
z kodem
259 zł bez kodu
64,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Flynn
4 szt., 405 ml
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
149 zł
z kodem
175 zł bez kodu
43,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ladelle
Butelka Eco
1 l, podróżna, ze stali nierdzewnej, niebieska
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Stripe
4 szt., 350 ml, do wina
W magazynie
167 zł
z kodem
196 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Zone
Dripper Singles
Plastikowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik Tower
1,6 l, na kawę, plastikowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Pudełko na herbatę Tower
Metalowe, białe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
262 zł
z kodem
308 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik Tower
1,6 l, na kawę, plastikowy, czarny
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Pudełko na herbatę Tower
Metalowe, czarne
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
262 zł
z kodem
308 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik Tower
2,3 l, na żywność/na mąkę/na produkty sypkie, plastikowy, czarny
(3)
Dostawa od 22.10.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Patelnia Space
Z pokrywką/z powłoką ceramiczną, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
W magazynie
Ostatnie sztuki
541 zł
z kodem
637 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Joseph Joseph
Deski zestaw Folio Slim
3 szt., ze stojakiem, plastikowe, 31,5 x 23 cm
(4)
W magazynie
211 zł
z kodem
248 zł bez kodu
82,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Zestaw przyborów kuchennych Duo
Plastikowy, 4 szt.
(3)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Deska Chop2Pot
Plastikowa, 38 x 21 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Zestaw przyborów kuchennych Fusion Wok Set
Ze stali nierdzewnej, 3 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
185 zł
z kodem
218 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Rondel Space
Do pieczenia, z pokrywką/z powłoką ceramiczną, 1,3 l, ø 15 cm, odpowiedni na indukcję
W magazynie
Ostatnia sztuka
361 zł
z kodem
425 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Zestaw noży ze stojakiem Elevate Bamboo
5 szt., ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
641 zł
z kodem
754 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Rondel Space
Do pieczenia, z pokrywką/z powłoką ceramiczną, 2,8 l, ø 19 cm, odpowiedni na indukcję
W magazynie
Ostatnia sztuka
397 zł
z kodem
467 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Patelnia Space
Z powłoką ceramiczną, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
W magazynie
Ostatnia sztuka
469 zł
z kodem
552 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Patelnia Space
Z powłoką ceramiczną, ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
379 zł
z kodem
446 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Patelnie zestaw Space
3 szt., z powłoką ceramiczną, odpowiednie na indukcję
W magazynie
Ostatnia sztuka
777 zł
z kodem
914 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Pojemniki Podium
5 szt., 500 ml/900 ml/1,3 l/1,9 l, na żywność/na mąkę/na produkty sypkie/na makaron, plastikowe, szarozielone
(47)
W magazynie
Ostatnia sztuka
252 zł
z kodem
295,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
43
44
45
...
89
Załaduj więcej