Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni · Oferty i zniżki
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Oferty i zniżki
4 268 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
FABINI
Patelnia tegame Mattia 3.0
Z pokrywką, żeliwna, ø 26 cm, odpowiednia na indukcję
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
441 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
FABINI
Garnek Mattia 3.0
Do pieczenia, z pokrywką, żeliwny, 2 l, ø 20 cm, odpowiedni na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
317 zł
z kodem
373 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
FABINI
Patelnia tegame Mattia 3.0
Z pokrywką, żeliwna, ø 26 cm, odpowiednia na indukcję
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
441 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
FABINI
Garnek Mattia 3.0
Do pieczenia, z pokrywką, żeliwny, 2 l, ø 20 cm, odpowiedni na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
317 zł
z kodem
373 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
FABINI
Patelnia Mattia 3.0
Żeliwna, ø 26 cm, odpowiednia na indukcję
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
285 zł
z kodem
335 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
FABINI
Brytfanna Mattia 3.0
25x43 cm, maksymalna temperatura 260 °C
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
598 zł
z kodem
704 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
FABINI
Patelnia Mattia 3.0
Żeliwna, ø 26 cm, odpowiednia na indukcję
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
285 zł
z kodem
335 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
FABINI
Garnek Mattia 3.0
Do pieczenia, z pokrywką, żeliwny, 2 l, ø 20 cm, odpowiedni na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
317 zł
z kodem
373 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
PT LIVING
Taca Double Funky
Ø 25 cm , metalowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
PT LIVING
Pojemnik Double Funky
Na ciastka, metalowy, turkusowy/w kolorze złota
W magazynie
156 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Taca Double Funky
Ø 25 cm , metalowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
PT LIVING
Taca Double Funky
Ø 20 cm , metalowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Dzbanek termos Crown
920 ml, turkusowy
(1)
W magazynie
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Zestaw talerzy Terra Nomi
Dla 1 osoby, 3 szt., kamionkowy, beżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 4 szt.
Bonami Selection
Miski zestaw Terra Vira
4 szt., na zupę/na ramen, kamionkowe, beżowe, 1 l, ø 17 cm
(1)
W magazynie
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
52,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 4 szt.
Bonami Selection
Miski zestaw Aura Vira
4 szt., na zupę/na ramen, kamionkowe, zielone, 1 l, ø 17 cm
(2)
W magazynie
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
52,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 4 szt.
Bonami Selection
Talerze zestaw Aura Rondo
4 szt., ø 22 cm, kamionkowe, zielone
(2)
W magazynie
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
39,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 4 szt.
Bonami Selection
Miski zestaw Aura Luma
4 szt., kamionkowe, zielone, 600 ml, ø 12,5 cm
(5)
W magazynie
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
34,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 4 szt.
Bonami Selection
Miski zestaw Terra Luma
4 szt., kamionkowe, beżowe, 600 ml, ø 12,5 cm
(2)
W magazynie
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
34,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 4 szt.
Bonami Selection
Talerze zestaw Terra Rondo
4 szt., ø 22 cm, kamionkowe, beżowe
(2)
W magazynie
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
39,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Milton
4 szt., ceramiczne, na espresso, niebieskie/pomarańczowe, 155 ml
(4)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Cloe
3 szt., 460 ml, ceramiczne, niebieskie/beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
209 zł
z kodem
246 zł bez kodu
82 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Sheen
4 szt., 400 ml, ceramiczne, niebieskie/brązowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
236 zł
z kodem
278 zł bez kodu
69,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Nigel
4 szt., ceramiczne, niebieskie, 300 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
74,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Luna
4 szt., 400 ml, ceramiczne, niebieskie/kremowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
209 zł
z kodem
246 zł bez kodu
61,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Fauni
3 szt., ceramiczne, do cappuccino, 205 ml
(2)
Dostawa od 29.10.2026
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Talerz Fleur
Do serwowania, kamionkowy, niebieski/beżowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Florist
2 szt., do serwowania, kamionkowe, 380 ml, ø 13 cm
(5)
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
73 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Colorine
155 ml, ceramiczny
(1)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Florist
2 szt., na dip, kamionkowe, czerwone, 95 ml, ø 9 cm
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Pojemnik Madge
1,3 l, na ciastka, ceramiczny, biały
(4)
W magazynie
164 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Paula
Ceramiczny, różowy, 435 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Harriet
3 szt., 420 ml, ceramiczne, niebieskie/kremowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
55,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Celebrate
150 ml, kamionkowy, niebieski/kremowy
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Wyatt
Ceramiczny, ciemnobrązowy, 2 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Avonlea
4 szt., ceramiczne, do cappuccino, jasnoniebieskie, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
236 zł
z kodem
278 zł bez kodu
69,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
410 ml, ceramiczny, niebieski
(1)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Luna
Ceramiczny, niebieski/kremowy, 1,5 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Anniversary
2 szt., ceramiczne, 300 ml
(5)
W magazynie
111 zł
z kodem
131 zł bez kodu
65,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
410 ml, ceramiczny, kremowy
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Paula
Ceramiczny, kremowy, 435 ml
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Lacey
4 szt., na zupę, kamionkowe, kremowe, 625 ml, ø 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
450 zł
z kodem
529 zł bez kodu
132,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Ewan
4 szt., kamionkowe, na espresso, brązowe, 150 ml
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
z kodem
129 zł bez kodu
32,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Szklanki zestaw Ballard
4 szt., 275 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
z kodem
269 zł bez kodu
67,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Deana
4 szt., 380 ml, ceramiczne, niebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
245 zł
z kodem
288 zł bez kodu
72 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Linora
3 szt., kamionkowe, łososiowe/kremowe, 500 ml, ø 12,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
236 zł
z kodem
278 zł bez kodu
92,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Dolly
170 ml, kamionkowy, beżowy
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Check
4 szt., ceramiczne, 375 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
209 zł
z kodem
246 zł bez kodu
61,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
40
41
42
...
89
Załaduj więcej