Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni · Oferty i zniżki
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Oferty i zniżki
4 254 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Talerze zestaw Linora
3 szt., ø 28 cm, kamionkowe, białe/niebieskie
W magazynie
Ostatnie sztuki
308 zł
z kodem
362 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Bloomingville
Kieliszki zestaw Signe
6 szt., 300 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
196 zł bez kodu
32,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kieliszek Taurin
300 ml, do koktajli
W magazynie
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Talerz Ramie
Do serwowania, ø 32 cm, kamionkowy, szary
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Taca Brea
Ø 35 cm , do serwowania, z trawy morskiej
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Carry
4 szt., ceramiczne, do cappuccino, różowe, 235 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
281 zł
z kodem
331 zł bez kodu
82,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Misa Hezha
Na sałatkę, ceramiczna, niebieska, ø 28 cm, pojemność 3,35 l
(1)
W magazynie
360 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Taca Fae
30,5x35 cm
(1)
W magazynie
242 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Bloomingville
Kieliszki zestaw Signe
6 szt., 270 ml, do koktajli
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
219 zł
z kodem
258 zł bez kodu
43 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Pojemniki Maynard
3 szt., na żywność, ceramiczne, białe/niebieskie
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Phoenix
2 szt., ceramiczne, żółte/niebieskie, 300 ml, ø 13 cm
W magazynie
146 zł
z kodem
172 zł bez kodu
86 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Misa Riley
Na owoce, ceramiczna, niebieska, ø 24,5 cm, pojemność 1,4 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
365 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek dla dzieci Nini
110 ml, ceramiczny, jasnoniebieski
(7)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Talerze zestaw Katrina
4 szt., ø 26,5 cm, kamionkowe, szare
W magazynie
Ostatnia sztuka
411 zł
z kodem
484 zł bez kodu
121 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek dla dzieci Nini
110 ml, ceramiczny, różowy
(7)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Taca Meggie
24x35 cm, do serwowania
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Pucharek Nalu
Do lodów, szklany, jasnoróżowy, 220 ml, ø 13 cm
(2)
W magazynie
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Miska dla dzieci Nini
Ceramiczna, czerwona/różowa, ø 9 cm, pojemność 170 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Misa Asimi
Na owoce, szklana, beżowa, ø 38,5 cm
(1)
W magazynie
187 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Polly
2 szt., 350 ml, ceramiczne, jasnożółte/jasnoniebieskie
W magazynie
156 zł
z kodem
184 zł bez kodu
92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Maricala
2 szt., 300 ml, ceramiczne, czarne/beżowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
91 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek dla dzieci Nini
110 ml, ceramiczny, jasnoniebieski
(2)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wyciskarka do cytrusów Liselu
Ceramiczna
W magazynie
158 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Tatum
4 szt., 200 ml, ceramiczne, niebieskie/pomarańczowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
210 zł
z kodem
247 zł bez kodu
61,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Miski zestaw Kana
4 szt., do deseru, szklane, 120 ml, ø 12 cm
(3)
W magazynie
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Tatum
4 szt., ceramiczne, niebieskie/pomarańczowe, 110 ml, ø 9 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
37 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Neri
Ceramiczna, do cappuccino/ze spodkiem, czarna, 200 ml
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Nini
Ceramiczna, na espresso, jasnozielona/jasnoróżowa, 110 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Rosalynde
4 szt., ceramiczne, białe, 400 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
321 zł
z kodem
378 zł bez kodu
94,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Rosendahl
Łyżka kuchenna RÅ
Drewniana
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Rosendahl
Łopatka RÅ
Drewniana
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Rosendahl
Korkociąg Grand Cru Barware
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kähler Design
Kieliszki zestaw Hammershøi
2 szt., 240 ml, do szampana
(1)
W magazynie
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
69 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Holmegaard
Dekanter Perfection
2,2 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
240 zł
z kodem
282 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Rosendahl
Kubek termiczny Grand Cru Outdoor
280 ml, silikonowy, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Rosendahl
Stojak na filtry do kawy Grand Cru
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Filiżanka Hammershøi Poppy
Porcelanowa, ze spodkiem, biała, 380 ml
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Kubek Hammershøi Summer
330 ml, porcelanowy, biały
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-15% z kodem
Rosendahl
Młynek do soli i pieprzu Grand Cru Nouveau
Szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Rosendahl
Pojemnik Grand Cru
Na żywność, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Kähler Design
Szklanki zestaw Hammershøi
4 szt., 370 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
36,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Rosendahl
Trzepaczka RÅ
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Młynek do soli i pieprzu Hammershøi
Zielony/w naturalnym kolorze, z litego drewna
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
224 zł
z kodem
263 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Taca Hammershøi
22,5x40 cm, porcelanowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
307 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Rosendahl
Shaker do dressingów Grand Cru
250 ml, szklany
(1)
Dostawa od 19.10.2026
107 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kähler Design
Kieliszki zestaw Hammershøi
2 szt., 490 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Pojemnik Hammershøi Summer
Na żywność, metalowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kähler Design
Kieliszki na jajka zestaw Hammershøi Poppy
2 szt., porcelanowe, białe
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
136 zł bez kodu
68 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
31
32
33
...
89
Załaduj więcej