Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni · Oferty i zniżki
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Oferty i zniżki
4 245 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Orion
Pojemnik na żywność
Jasnobrązowy, 2,6 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-15% z kodem
Orion
Krajacz do ciasta
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Pojemnik na żywność
Jasnobrązowy, 500 ml
(1)
W magazynie
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Millie
110 ml, kamionkowy, kremowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Miska dla dzieci Colorine
Kamionkowa, kremowa, ø 12 cm, pojemność 385 ml
W magazynie
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Sass & Belle
Sztućce Sakura
Dla 5 osób, 5 szt., bambusowe, w naturalnym kolorze
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
5,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Sass & Belle
Sztućce Kyoto
Dla 5 osób, 5 szt., bambusowe
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
5,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Sass & Belle
Podstawka pod pałeczki Cat
Dla 5 osób, 2 szt., porcelanowa, biała/pomarańczowa
W magazynie
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
12,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Sass & Belle
Sztućce Pastel
Dla 5 osób, 5 szt., bambusowe
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
5,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Filiżanka Colette
Ceramiczna, niebieska, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sass & Belle
Filiżanka Colette
Ceramiczna, turkusowa, 250 ml
W magazynie
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sass & Belle
Kubek Coralie
400 ml, ceramiczny, czerwony/niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sass & Belle
Kubek Axolotl
400 ml, jasnoróżowy
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Kubek dla dzieci Lilac
225 ml, ceramiczny, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Sass & Belle
Kubek Coralie
400 ml, ceramiczny, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sass & Belle
Kubek dla dzieci Mushroom
225 ml, ceramiczny, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Sass & Belle
Kubek Surprise Penguin
350 ml, miętowy
(5)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sass & Belle
Solniczka i pieprzniczka Ragdoll Cat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Kubek Cherry
400 ml, jasnoróżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Filiżanka Colette
Ceramiczna, różowa/kremowa, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sass & Belle
Pojemnik Garlic
Na cebulę i czosnek, kremowy
W magazynie
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Serwis do herbaty Surprise Cat
Porcelanowy
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Solniczka i pieprzniczka Pickle
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Kubek dla dzieci Dahlia
225 ml, ceramiczny, beżowy
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Cattara
Grill stołowy Omega 2v1
Czarny, metalowy, moc 1100 W
W magazynie
Ostatnie sztuki
282 zł
z kodem
332 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bizzotto
Sztućce Hestia
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze miedzi
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
317 zł
z kodem
373 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bizzotto
Zestaw noża i łopatki do ciasta Bronte
2 szt., ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
155,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Yes Everyday
Tace zestaw Knossos
2 szt., 15x46 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
139 zł
z kodem
163,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bizzotto
Zestaw noża i łopatki do ciasta Hestia
2 szt., ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
155,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bizzotto
Sztućce do sałatek Hestia
2 szt., ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
133 zł
z kodem
155,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Yes Everyday
Talerz Daryel
Do serwowania, różowy/kremowy
Dostawa od 30.10.2026
127 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Yes Everyday
Misy zestaw Knossos
2 szt., na owoce/na sałatkę, drewniane, białe, ø 30,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
208 zł
z kodem
244,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Yes Everyday
Sztućce do sałatek Knossos
2 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
44,99 zł bez kodu
22,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Yes Everyday
Misa Thara
Na sałatkę, drewniana, zielona, ø 38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
170,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bizzotto
Sztućce Bronte
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
Dostawa od 30.10.2026
373 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Yes Everyday
Talerz Daryel
Do serwowania, żółty/kremowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bizzotto
Zestaw noża i łopatki do ciasta Hestia
2 szt., ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
155,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Yes Everyday
Talerz Daryel
Do serwowania, niebieski/kremowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Yes Everyday
Misa Knossos
Na sałatkę, drewniana, biała, ø 38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
170,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Yes Everyday
Sztućce do sałatek Thara
2 szt.
W magazynie
39 zł
z kodem
45,99 zł bez kodu
23 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Pojemniki Tula
4 szt., na kawę/na herbatę/na cukier, metalowe, beżowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Torba termiczna Budva
W kolorze khaki
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Talerze zestaw Viola
4 szt., ø 21 cm, kamionkowe, szarobeżowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
38,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Filiżanki zestaw Viola
4 szt., kamionkowe, beżowe, 360 ml
(2)
Dostawa od 26.10.2026
107 zł
z kodem
126 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Pojemniki Maya
2 szt., 1,7 l/1,8 l, na mąkę/na kawę/na herbatę/na produkty sypkie/na makaron/na cukier/na ciastka/na kakao, szklane
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Filiżanki zestaw Viola
4 szt., kamionkowe, szarobeżowe, 360 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
29,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Etażerka Rifbjerg
Z trawy morskiej, w naturalnym kolorze, ø 25 cm
Dostawa od 26.10.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Miski zestaw Viola
4 szt., na zupę, kamionkowe, beżowe, 1 l, ø 14,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
152 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
27
28
29
...
89
Załaduj więcej