Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 213 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Lékué
Tortownica
ø 26,5 cm, stal
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
BonBistro
Talerz Basic White
Deserowy, ø 20 cm, porcelanowy, biały
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Orion
Shaker
Ze stali nierdzewnej, pojemność 570 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Blue Sky
1,18 l, ze słomką, ze stali nierdzewnej, niebieski
(182)
W magazynie
210 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Orion
Forma na muffiny Grande
35 x 26,5 cm, metal
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Taca Vine
14x47 cm, do serwowania, drewniana
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Forma do pralin
22 x 11,5 cm, silikon
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Szklanki zestaw Livio
2 szt., 350 ml, ze szkła borokrzemowego
(1)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
21,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Brandani
Filiżanki zestaw
4 szt., szklane, 90 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Living Design
Talerze zestaw Yuka
2 szt., ø 27 cm, z terakoty, w kolorze terakoty
W magazynie
Ostatnie sztuki
186 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Stanley
Pokrowiec na termos All-Day Quencher Carry-All Black
890 ml, tekstylny, czarny
(1)
W magazynie
154 zł
z kodem
192 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Premier Housewares
French press Akeala
Pojemność 820 ml, szklany, w kolorze różowego złota
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Haden
Czajnik elektryczny Heritage
Czarny, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,7 l, moc 3000 W
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
314 zł
z kodem
392 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
BonBistro
Talerz Resto
Deserowy, ø 20,5 cm, porcelanowy, brązowy
W magazynie
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca Meggie
24x35 cm, do serwowania
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Miska do robienia domowego sera
Plastikowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Taca Rural
13x30 cm, drewniana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Taca Odette
20,5x31,5 cm, new bone china
W magazynie
Ostatnia sztuka
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Pearl
Głęboki, ø 24 cm, kamionkowy, biały
(16)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Filiżanka Colette
Ceramiczna, niebieska, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Kubek Coco
470 ml, new bone china, żółty
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Patelnia Litina
Wok, żeliwna, ø 30 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Jednorazowe tacki zestaw Holly Pattern
8 szt., papierowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
5,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
VDE Tivoli 1996
Podkładki zestaw Uncinetto
6 szt., papierowe, ø 11 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
80,99 zł bez kodu
13,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Chochla Dyna
Plastikowa
(21)
W magazynie
17 zł
z kodem
20,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Talerz Gravel
Deserowy, ø 20 cm, kamionkowy, zielony/kremowy
(1)
W magazynie
28 zł
z kodem
34,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Ulubione
Kitchen Craft
Foremka do ravioli Italian
Ze stali nierdzewnej
(37)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Diva
2 szt., 80 ml, szklane, na espresso/z podwójną ścianką
(66)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Patelnia Grande smile
Do racuchów, z powłoką nieprzywierającą, ø 27 cm, odpowiednia na indukcję
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Pokrowiec na termos All-Day Quencher Carry-All Cream
1,18 l, tekstylny, kremowy
(1)
W magazynie
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Linen Tales
Podkładki zestaw Martini
4 szt., tekstylne, zielone/brązowe, 10x10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
15,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Dzbanek termos Grand Cru
1 l, szary
W magazynie
Ostatnie sztuki
256 zł
z kodem
320 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Filiżanki zestaw Tulip
2 szt., szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką, 350 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Widelczyki deserowe zestaw Hallie
Dla 7 osób, 7 szt., ze stali nierdzewnej, szare
(89)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Dzbanek termos Day Break
1 l, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
226 zł
z kodem
282 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik na żywność Nordic white
Kremowy, 700 ml
(1)
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Nowość
LEGO®
Kubek dla dzieci Snowman
255 ml, do latte, ceramiczny, biały
(113)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Nowość
LEGO®
Kubek dla dzieci Snowman
530 ml, do latte, ceramiczny, biały
(113)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Nowość
LEGO®
Kubek dla dzieci Skeleton
255 ml, do latte, ceramiczny, biały
(113)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Stanley
Termos Legendary Classic Bottle Black 2.0
1,4 l, ze stali nierdzewnej, czarny
(6)
W magazynie
266 zł
z kodem
332 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Patelnia Doris
Emaliowana, ø 23,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Talerz Doris
Deserowy, ø 20 cm, emaliowany, kremowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Talerz Duo
Ø 26 cm, kamionkowy, zielony/fioletowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (3)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Brandani
Szklanki zestaw Calliope
6 szt., 450 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
40,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Orion
Nóż Silverline
Typu tasak, ze stali nierdzewnej, długość klingi 18 cm, rękojeść: stal nierdzewna
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Talerz Artisan
Głęboki, ø 22 cm, kamionkowy, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Talerze zestaw Odette
2 szt., deserowe, ø 21,5 cm, new bone china, białe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
69,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (2)
-20% z kodem
Hendi
Termometr kuchenny
Cyfrowy
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
85,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
46
47
48
...
88
Załaduj więcej