Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 195 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Sitko na herbatę
Ze stali nierdzewnej
(50)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rotho
Pojemnik Loft
2,2 l, na żywność, plastikowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Butelka
500 ml, ze stali nierdzewnej, morska
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Nowość
S|P Collection
Filiżanka Manon
Kamionkowa, bordowa, 240 ml
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Ulubione
Pantone
Filiżanka Black 419
Porcelanowa, na espresso, czarna, 120 ml
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Sandrine
Na zupę, kamionkowa, niebieska, 700 ml, ø 15 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Forma do babki Flower
ø 23,5 cm, silikon
(134)
W magazynie
44 zł
z kodem
54,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Szklanki zestaw Misa
4 szt., 560 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
178 zł
z kodem
222 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Holm
Zestaw rondli z odpinaną rączką
2 szt., z pokrywką/z odpinaną rączką/z powłoką ceramiczną, 2,4 l, ø 20 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
179 zł
z kodem
224 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Deska do pizzy
Drewniana, 44 x 36 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Kubek Hammershøi Summer
330 ml, porcelanowy, biały
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Nowość
Pantone
Kubek Black 419
475 ml, porcelanowy, czarny
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Premier Housewares
Pojemniki Urban
3 szt., na ciastka, metalowe, czarno-białe
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
BonBistro
Talerz Nuance
Ø 25 cm, porcelanowy, jasnoszary
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Talerz Duo
Głęboki, ø 21 cm, kamionkowy, niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Talerz Fika
Ø 25 cm, porcelanowy, bordowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Talerz Duo
Deserowy, ø 18 cm, kamionkowy, niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miski zestaw Maya
3 szt., na zupę, kamionkowe, niebieskie/różowe/fioletowe, 350 ml, ø 11,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Kubek Bloom
300 ml, ceramiczny, kremowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
410 ml, ceramiczny, niebieski
(1)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Nowość
Vialli Design
Dzbanek do herbaty Geo
1,3 l, z sitkiem, szklany, w kolorze złota
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bredemeijer
Podgrzewacz do dzbanka do herbaty Skagen
Szary, porcelanowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Sitko
Ø 16 cm, ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
62 zł
z kodem
76,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Krajalnica
Do ciasta, ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Kieliszek na jajko
Porcelanowy, biały/zielony/fioletowy/w kolorze złota
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Butelka
500 ml, ze stali nierdzewnej, czarna
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Design Letters
Miska Snack
Do serwowania, porcelanowa, czarna, ø 12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Kubek Scales
420 ml, ceramiczny, brązowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
Dakls
Kubki zestaw Rings
2 szt., 100 ml, ceramiczne, na espresso, ciemnoniebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Filiżanki zestaw Christy
4 szt., kamionkowe, kremowe, 260 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
z kodem
297 zł bez kodu
74,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Zatyczka do wina Lynn
Szklana
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Sagaform
Dzbanek termos Trine
1,5 l, ze stali nierdzewnej, beżowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
206 zł
z kodem
257 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Patera na ciasto Shine
Kamionkowa, w kolorze srebra z połyskiem, ø 26 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
195 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Brandani
Długie łyżeczki zestaw Rainbow
Dla 4 osób, 4 szt., szklane
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
15,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Essentials
Zestaw talerzy Purita
Dla 6 osób, 18 szt., porcelanowy, biały
(163)
W magazynie
221 zł
z kodem
276 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba osób (3)
Premium
-20% z kodem
Black+Blum
Pojemnik próżniowy
600 ml, ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Zestaw talerzy Terra Nomi
Dla 1 osoby, 3 szt., kamionkowy, beżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Zestaw talerzy Aura Nomi
Dla 1 osoby, 3 szt., kamionkowy, zielony
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Solniczka i pieprzniczka Ginnie
Ceramiczna
(1)
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
40,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Kubek Ginnie
350 ml, kamionkowy, kremowy
(2)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Kubki zestaw Merry-go-round
2 szt., 380 ml, kamionkowe
(2)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hermia
Pojemniki Fresco
24 szt., 550 ml/1,2 l/1,7 l, na żywność, plastikowe, szare
(181)
W magazynie
123 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bonami Selection
Deski zestaw Rustic
2 szt., do serwowania, drewniane, 33 x 23 cm
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Selection
Zestaw młynków do pieprzu i soli Rustic
2 szt., brązowy, drewniany
(30)
W magazynie
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
76 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
-20% z kodem
Bonami Selection
Zestaw młynka i desek do krojenia Rustic
3 szt., do serwowania, drewniany
W magazynie
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bonami Selection
Deski zestaw Rustic
2 szt., do serwowania, drewniane
W magazynie
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
La Rochére
Kubek Abeille
270 ml, z sitkiem, szklany
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Pojemniki na żywność Cirqula
3 szt., kremowe, 750 ml/1,5 l/3 l
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
31
32
33
...
88
Załaduj więcej