Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 215 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Bolla
2 szt., 400 ml, szklane
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
23 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Chlebak Kubo
Plastikowy, biały/w naturalnym kolorze, 26,5x35 cm
(73)
W magazynie
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
S|P Collection
Filiżanka Cyril
Porcelanowa, zielona/w kolorze kości słoniowej, 215 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Misa Pixie
Na sałatkę, kamionkowa, zielona, ø 28,5 cm, pojemność 3,4 l
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Riviera
Deserowy, kamionkowy, zielony/czarny
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Talerz Gastro Cream
Głęboki, ø 24 cm, kamionkowy, beżowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Rondel Kobber
Ze stali nierdzewnej/miedziany, 1,4 l, ø 17 cm
(3)
W magazynie
266 zł
z kodem
332 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Black+Blum
Kubek podróżny
340 ml, szklany, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Brandani
Miski zestaw Hors D'Ouvre
6 szt., do serwowania, porcelanowe/bambusowe, białe, ø 24 cm
(261)
W magazynie
138 zł
z kodem
172,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Tylki cukiernicze
Liczba końcówek 7 szt.
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
149,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Krajalnica
Do warzyw, ze stali nierdzewnej
(77)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Mata do pieczenia
60 x 45 cm, silikonowa
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Neo
335 ml, ceramiczny, do latte, zielony
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kütahya Porselen
Talerze zestaw Lux
2 szt., różowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
239,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Garnek Grande
Z pokrywką/z nieprzywierającą powierzchnią, ø 28 cm, odpowiedni na indukcję
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ladelle
Butelka Eco
1 l, podróżna, ze stali nierdzewnej, czarna
(2)
W magazynie
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Patera na ciasto Jolly
Kamionkowa, ø 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Etażerka Mango
Drewniana, w naturalnym kolorze, ø 12 cm
(16)
W magazynie
127 zł
z kodem
158,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Zestaw talerzy Jules
Dla 4 osób, 12 szt., kamionkowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
911 zł
z kodem
1 139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Sitko
Ø 7 cm, plastikowe
(487)
W magazynie
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Orion
Forma do pieczenia
22 x 17 cm, silikon
(5)
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Foremki do wykrawania zestaw Circles
5 szt., ze stali nierdzewnej
(78)
W magazynie
Ostatnie sztuki
14 zł
z kodem
17 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hendi
Łopatka
Ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Hezha
Na zupę, kamionkowa, zielona, 460 ml, ø 13 cm
(1)
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Pojemnik próżniowy Turin
1,7 l, plastikowy
(71)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sagaform
Zestaw na olej i ocet Nature
2 szt., 300 ml, szklany, w ciemnym naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
66,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ZicZac
Taca Querco
14,5x28 cm, korkowa
(1)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Café-To-Go Travel Mug Cream Gloss
350 ml, ze stali nierdzewnej, kremowy
(5)
W magazynie
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Joseph Joseph
Foremki do lodu Easy-fill
2 szt., plastikowe
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miski zestaw Margrethe Mini
3 szt., plastikowe, białe, 750 ml, ø 16 cm
(1)
W magazynie
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Misa Chef It
Do ubijania, plastikowa, beżowa, ø 11 cm, pojemność 1 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Kubek Bloom
300 ml, ceramiczny, kremowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Misa Duna
Na sałatkę, bordowa, ø 28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
131 zł
z kodem
163,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Holm
Deska do pizzy
Drewniana, 44 x 36 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Miski zestaw Billie
2 szt., na dip, kamionkowe, różowe, 110 ml, ø 9,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52,99 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Brandani
Taca Queen
25x35 cm, new bone china
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Lyngby Glas
Miski zestaw Torino
2 szt., do deseru, szklane, różowe, 500 ml, ø 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Brandani
Talerz Serendipity
Deserowy, ø 21 cm, kamionkowy, brązowy
(44)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Zestaw garnków Anett
7 szt., ze stali nierdzewnej, 3x garnek/1x rondel/3x pokrywka, odpowiedni na indukcję
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
343 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
Rex London
Zestaw pałeczek Panda
Dla 2 osób, 2 szt., drewniany, zielony
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Tokyo
6 szt., 400 ml
(6)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
9,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Orion
Menażka z akcesoriami
7 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Butelka
500 ml, ze stali nierdzewnej, czarna
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Olivia
Na ciastka, szklany
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Szklanki zestaw Soho
2 szt., 155 ml, ze szkła borokrzemowego
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Orion
Serwis do herbaty
Szklany
W magazynie
Ostatnia sztuka
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Living Design
Młynek do soli i pieprzu Hoop
W naturalnym kolorze, drewniany
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
z kodem
317 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 12 szt.
Hendi
Widelczyki deserowe zestaw Kitchen Line
12 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
3,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
28
29
30
...
88
Załaduj więcej