Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 225 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.0 FlowState Tumbler Twilight
1,18 l, ze słomką, ze stali nierdzewnej, ciemnoniebieski
(2)
W magazynie
182 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Chirp
Do serwowania, kamionkowa, zielona, 60 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Forma do tarty
ø 20 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(2)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Młynek do soli i pieprzu
W naturalnym kolorze, drewniany
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Premier Housewares
Sztućce Avie
Dla 4 osób, 16 szt., stalowe, czarne/w kolorze złota
(10)
W magazynie
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Zilverstad
Zestaw naczyń dla dzieci Miffy
2 szt., ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
186 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Zone
Kieliszki na jajka zestaw Singles
4 szt., metalowe, beżowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
165,99 zł bez kodu
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny AeroLight™ Transit Mug Pistachio
470 ml, ze stali nierdzewnej, szałwiowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Pantone
Kubek termiczny Light Pink 182
430 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Colourful Creatures
3 szt., plastikowe, czerwone/zielone/niebieskie, 600 ml
(291)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Metaltex
Minutnik
Biały
(66)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Patelnia
Do grillowania, żeliwna, 28x28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
z kodem
241 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hermia
Zestaw karafki i szklanki
1 l, szklany
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Sztućce Avie
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
(51)
W magazynie
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kütahya Porselen
Zestaw talerzy Viktor
Dla 6 osób, 24 szt., porcelanowy, biały
(71)
W magazynie
575 zł
z kodem
719 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bitz
Talerz Kusintha
Do serwowania, szklany, zielony
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Cristal
Ø 28 cm, kamionkowy, szary
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Zestaw przyborów kuchennych Nest
Plastikowy, 5 szt., ze stojakiem
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Mepal
Pojemniki Modula
7 szt., 450 ml/1 l/1,5 l/2 l, na żywność, plastikowe, białe
(272)
W magazynie
273 zł
z kodem
341 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
-20% z kodem
Metaltex
Trzepaczka
(69)
W magazynie
28 zł
z kodem
34,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Premier Housewares
Zestaw pojemników na przyprawy Tromso
6 szt., szklane, 200 ml
(10)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
9,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Solniczka i pieprzniczka Granny
Kamionkowa
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
48,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
280 ml, ceramiczny, różowy
(13)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Szklanki zestaw Vienna
4 szt., 300 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
166 zł bez kodu
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Koszyk na owoce
Ø 25 cm, metalowy, czarny
(13)
W magazynie
40 zł
z kodem
49,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Talerz Gastro Dark Blue/Black
Głęboki, ø 24 cm, kamionkowy, czarny/niebieski
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
180 zł
z kodem
225 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Esschert Design
Klosz z siatki na żwyność
Ze stali nierdzewnej, ø 30 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Tiseco Home Studio
Podkładki zestaw
6 szt., rattanowe, brązowe, ø 10 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
159,99 zł bez kodu
26,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Cristallo
2 szt., 300 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(267)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
La Rochére
Szklanki zestaw Abeille
4 szt., 260 ml
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
189 zł
z kodem
236 zł bez kodu
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Taca dziecięca Esme
Drewniana, 20x28 cm
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Hendi
Nóż Kitchen Line
Do warzyw, ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
59,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Stojak na noże BLACK
Plastikowy, czarny
(20)
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Filiżanka
Porcelanowa, na espresso, biała/niebieska, 100 ml
(10)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Kubek Hammershøi Summer
330 ml, porcelanowy, biały
(8)
W magazynie
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Esschert Design
Pojemnik Secret Du Potager
Na cebulę i czosnek, metalowy, szary
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Holm
Deska
Do serwowania, 44 x 23 cm
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Misa Bonbon
Na owoce, szklana, zielona/brązowa, ø 15 cm
(2)
W magazynie
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Rex London
Termos dla dzieci Periodic Table
Metalowy, kremowy, 350 ml
(1)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ladelle
Zestaw noży Leura
4 szt., ze stali nierdzewnej, do sera, rękojeść: ceramika
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Latina
Ceramiczna, do cappuccino/ze spodkiem, fioletowa, 220 ml
(3)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Costa Nova
Filiżanka Grespresso
Kamionkowa, na espresso, jasnoróżowa, 90 ml
(67)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Pojemność (3)
Premium
-20% z kodem
Kilner
Zestaw do robienia zakwasu ze szpatułką
Szklany
(15)
W magazynie
134 zł
z kodem
166,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Costa Nova
Filiżanka Grespresso
Kamionkowa, na espresso, biała, 210 ml
(35)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Casa Selección
Tarka
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
39,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 4 szt.
Bonami Selection
Miski zestaw Terra Luma
4 szt., kamionkowe, beżowe, 600 ml, ø 12,5 cm
(2)
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
34,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Taca Yule
23x38,5 cm, kamionkowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Zestaw przyborów kuchennych
Plastikowy, 5 szt., ze stojakiem
(1)
W magazynie
174 zł
z kodem
218 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
23
24
25
...
89
Załaduj więcej