Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Luksusowe wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 221 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Linne
255 ml, ceramiczny, w kolorze brązu
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
iDesign
Pojemnik
850 ml, na żywność, plastikowy
(3)
W magazynie
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Szklanka Lilya
335 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Szklanka Misa
560 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Szklanka Misa
560 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Szklanka Misa
560 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Szklanka Misa
560 ml
(3)
Dostawa od 21.10.2026
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Szklanka Misa
560 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Sztućce do sałatek Artisan
2 szt., porcelanowy
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastikowa, beżowa, 750 ml, ø 14,5 cm
(12)
W magazynie
50 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (4)
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastikowa, biała, 750 ml, ø 14,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Orion
Termometr kuchenny
Cyfrowy, plastikowy
(7)
W magazynie
50 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Durszlak Margrethe
Ø 15,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Forma do pieczenia
39,5 x 22,5 cm, metal
(3)
W magazynie
50 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Termos dla dzieci
Ze stali nierdzewnej, zielony, 330 ml
(7)
Dostawa od 22.10.2026
50 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Linen Tales
Podkładki zestaw Natural
4 szt., tekstylne, w naturalnym kolorze, 10x10 cm
(3)
Dostawa od 19.11.2026
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
15,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Dakls
Talerz Christmas cottage
Do serwowania, ceramiczny, czerwony/biały
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Brandani
Talerz Gran Gala
Ø 25 cm, porcelanowy, biały
(90)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Nowość
S|P Collection
Talerz Manon
Deserowy, ø 21 cm, kamionkowy, bordowy
Dostawa od 23.10.2026
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Salt&Pepper
Talerz Lunar
Deserowy, ø 21,5 cm, kamionkowy, czarny/beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (3)
-20% z kodem
Nowość
Pantone
Filiżanka Red 2035
Porcelanowa, na espresso, czerwona, 120 ml
(114)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Dakls
Kubki zestaw Rings
2 szt., 380 ml, ceramiczne, jasnobrązowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Pucharek Nalu
Do lodów, szklany, jasnoróżowy, 220 ml, ø 13 cm
(2)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Pantone
Filiżanka Blue 2150
Porcelanowa, na espresso, niebieska, 120 ml
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Meri Meri
Jednorazowe tacki zestaw Dragon
4 szt., papierowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
15,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Pojemnik na żywność
Szary, 600 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Unie
6 szt., 250 ml
(10)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
10,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
Dr. Oetker
Zestaw foremki do wykrawania i szablonów dekoracyjnych Egg
5 szt., metalowy
(8)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Linen Tales
Podkładki zestaw Martini
4 szt., tekstylne, zielone/brązowe, 10x10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
15,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miska Taormina
Na zupę, kamionkowa, biała, 650 ml, ø 15 cm
(8)
W magazynie
50 zł
z kodem
61,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Przybory kuchenne Uni-Tool
Tekstylne
(60)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
61,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Hermia
Miski zestaw
6 szt., do deseru, szklane, ø 12,5 cm
(19)
Dostawa od 04.11.2026
50 zł
z kodem
61,99 zł bez kodu
10,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Roda
Głęboki, ø 19 cm, kamionkowy, biały
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
STOR
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Mickey Mouse
Plastikowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Nowość
STOR
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Harry Potter
Plastikowy, ciemnoniebieski
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Nowość
STOR
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Marvel
Plastikowy, czarny
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Nowość
Joseph Joseph
Drylownica Tweezy
Plastikowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
STOR
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci K-Pop Demon Hunters
Plastikowy, fioletowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Premier Housewares
French press Akeala
Pojemność 350 ml, szklany
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Filiżanka Cafe
Ceramiczna, do latte, jasnobrązowa, 300 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Kubek Cherry
400 ml, jasnoróżowy
(1)
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Talerz Eau
Deserowy, ø 20 cm, porcelanowy, kremowy
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Pojemniki Christmas
3 szt., na pierniki, metalowe, czerwone
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Dakls
Pojemniki Snowman
3 szt., na pierniki, metalowe, niebieskie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Koszyk na owoce
Ø 28 cm, metalowy, czarny
(1)
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miarka Classic
Plastikowa
(2)
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Celebrate
150 ml, kamionkowy, niebieski/kremowy
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Disney princess
Z widelcem, plastikowy, różowy/turkusowy, 750 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
1
...
65
66
67
...
88
Załaduj więcej