Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Luksusowe wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 270 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Frankie
Ceramiczna, ze spodkiem/do latte, czarno-biała, 300 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Garnek ANETT
Do pieczenia, z pokrywką, ze stali nierdzewnej, 1,9 l, ø 16 cm, odpowiedni na indukcję
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (7)
-20% z kodem
Lékué
Lunchbox To Go
1,6 l, z podziałką, 2 szt., plastikowy, czarny
(10)
W magazynie
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Filiżanka Taormina
Ceramiczna, ze spodkiem, niebieska/turkusowa, 200 ml
(5)
W magazynie
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Patelnia Grande smile
Do racuchów, z powłoką nieprzywierającą, ø 27 cm, odpowiednia na indukcję
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Kitchen Craft
Pojemnik chłodzący Bar Craft
Plastikowy
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na zupę, kamionkowa, zielona/czarna, 1 l, ø 20 cm
(7)
W magazynie
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na zupę, kamionkowa, zielona/czarna, 850 ml, ø 18 cm
(2)
W magazynie
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
S|P Collection
Maselniczka Cyril
Porcelanowa, zielona/w kolorze kości słoniowej, 14,5x20 cm
(2)
W magazynie
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kindsgut
Butelka dla dzieci Space
Z tritanu, różowa, 400 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Misa Mango
Na owoce, drewniana, w naturalnym kolorze
(38)
W magazynie
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Selection
Zestaw przyborów kuchennych Rustic
Drewniany, 4 szt.
(29)
W magazynie
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Miski zestaw
4 szt., na zupę, ceramiczne, jasnobrązowe, 470 ml, ø 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Paula
Ø 26,5 cm, kamionkowy, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Remember
Termos Finn
450 ml, ze stali nierdzewnej, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Miarki zestaw In the Forest
4 szt., ceramiczne
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kindsgut
Talerz dla dzieci
Silikonowy, niebieski, 16x25 cm
(2)
W magazynie
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Otwieracz Bowerbird
Kamienny
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kindsgut
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Aquamarin
Z bioplastiku, jasnoniebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Sara
5 szt., porcelanowe, 200 ml
(2)
W magazynie
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
24,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kindsgut
Talerz dla dzieci
Silikonowy, szary, 16x25 cm
(2)
W magazynie
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Kindsgut
Talerz dla dzieci
Silikonowy, szary, 19x20,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lékué
Formy do pieczenia zestaw
4 szt., ø 9,5 cm, szkło, odpowiednie do air fryera
(2)
W magazynie
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
30,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
BonBistro
Szklanki zestaw Revera
6 szt., 370 ml, ze szkła z recyklingu
Dostawa od 23.10.2026
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
20,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Bea
Głęboki, ø 21 cm, kamionkowy, szary
(12)
W magazynie
97 zł
z kodem
120,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Klosz z siatki na żwyność
Ze stali nierdzewnej, ø 43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
120,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Karafka Billi
1,4 l, z plastiku z recyklingu, brązowa
W magazynie
Ostatnia sztuka
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leopold Vienna
French press
Pojemność 1 l, szklany
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Ladelle
Naczynia do zapiekania zestaw Lorson
ramekin, 4 szt., ø9 cm, ceramiczne
(2)
W magazynie
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Lunchbox To Go
600 ml, na jogurt, z tritanu, turkusowy
(2)
W magazynie
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Lékué
Termos To Go
500 ml, miętowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Naczynie do kiszenia
2,5 l, ceramiczne
(6)
W magazynie
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Salt&Pepper
Nóż Chop
Do filetowania, ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Salt&Pepper
Nóż Chop
Do pieczywa, ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Salt&Pepper
Nóż Chop
Szefa kuchni, ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
BonBistro
Taca Retro
Ø 25 cm , porcelanowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Premier Housewares
Zestaw do whisky Dayla
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Koszyk na owoce
Ø 30 cm, metalowy, czarny
(5)
W magazynie
96 zł
z kodem
119,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leopold Vienna
Butelka termiczna Cold Brew Moshi
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Leopold Vienna
Butelka termiczna Cold Brew Moshi
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Filiżanka Theo
Kamionkowa, do cappuccino, czarna, 200 ml
Dostawa od 19.10.2026
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ladelle
Naczynia do zapiekania zestaw Clyde
2 szt., 14x21 cm, ceramiczne, maksymalna temperatura 180 °C
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
59,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Zestaw pierścieni na serwetki Charm
4 szt., metalowy, ø 4,5 cm
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
29,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Zestaw pierścieni na serwetki Charm
4 szt., metalowy, ø 4,5 cm
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
29,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Zestaw pierścieni na serwetki Charm
4 szt., metalowy, ø 4,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
29,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Termos dla dzieci Fairies in the Garden
Metalowy, niebieski, 280 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Termos dla dzieci Prehistoric Land
Metalowy, kremowy/turkusowy, 280 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Otwieracz Rodeo
Do butelek, metalowy
(1)
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
37
38
39
...
89
Załaduj więcej