Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Luksusowe wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 200 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Pojemniki na żywność Nest Lock
5 szt., zielone, 1,1 l/3 l/230 ml/540 ml/1,85 l
(7)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
Pantone
Filiżanki zestaw Macchiato
4 szt., porcelanowe, na espresso, czarne/szare/brązowe/beżowe, 100 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
49,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
Pantone
Filiżanki zestaw Macchiato
4 szt., porcelanowe, na espresso, czerwone/żółte/pomarańczowe/różowe, 100 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
49,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Lékué
Formy do pieczenia zestaw Essential
3 szt., silikon
(20)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Karafka Grand Cru Nouveau
1 l, szklana, szara
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny AeroLight™ Transit Ash
600 ml, ze stali nierdzewnej, szary
(1)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Szklanki zestaw Frosted
4 szt., 360 ml, do whiskey
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
49,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Rosendahl
Szklanki zestaw Grand Cru Nouveau
4 szt., 260 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
49,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Sztućce Avie
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze różowego złota
(7)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Termos Ellipse
500 ml, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra/szałwiowy
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Blomus
Filiżanki zestaw Makoto Steel
2 szt., ze stali nierdzewnej, z podwójną ścianką, w kolorze srebra
Dostawa od 20.10.2026
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
99,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Casafina
Talerze zestaw Snowflake
4 szt., deserowe, ø 22 cm, kamionkowe, niebieskie
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hendi
Zestaw barmański do drinków BAR UP
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Zestaw karafki i kieliszków Linea Duo
1 l, szklany, w naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miska Pacifica
Na ramen, kamionkowa, zielona, 970 ml, ø 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Printworks
Akcesoria do wina The Essentials Wine Tools
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Dzbanek do herbaty Cyril
920 ml, porcelanowy, bordowy/w kolorze kości słoniowej
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Garnek Litina
Z pokrywką, żeliwny, 2,7 l, ø 20 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kamionkowa, jasnoróżowa, ø 24 cm, pojemność 2 l
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Holm
Rondel Brasserie
Do pieczenia, z pokrywką/z powłoką ceramiczną, 1,5 l, ø 17 cm, odpowiedni na indukcję
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Szklanki zestaw
6 szt., 360 ml
(278)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
198 zł bez kodu
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Dzbanek Areca
Szklany, w kolorze khaki, 1,5 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Sztućce Avie
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
158 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Dzbanek do herbaty Cyril
920 ml, porcelanowy, zielony/w kolorze kości słoniowej
Dostawa od 23.10.2026
158 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Costa Nova
Miski zestaw Latte
4 szt., na zupę, kamionkowe, jasnoróżowe, 550 ml, ø 14,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197,80 zł bez kodu
49,45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Costa Nova
Miski zestaw Latte
4 szt., na zupę, kamionkowe, szare, 550 ml, ø 14,5 cm
(8)
Dostawa od 21.10.2026
158 zł
z kodem
197,80 zł bez kodu
49,45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
PT LIVING
Taca Animado
18x38 cm, metalowa
W magazynie
Ostatnia sztuka
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
PT LIVING
Taca Animado
18x38 cm, metalowa
W magazynie
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Orion
Garnek Grande
Z pokrywką/z nieprzywierającą powierzchnią, ø 28 cm, odpowiedni na indukcję
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Szczypce kuchenne GrillOut
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnia sztuka
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Black+Blum
Termos
400 ml, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Termos IceFlow™ Bottle Flip Straw 2.0 Frost
700 ml, ze stali nierdzewnej, biały
(1)
W magazynie
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Stanley
Termos The IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Twilight
700 ml, ze stali nierdzewnej, ciemnoniebieski
(2)
W magazynie
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Stanley
Termos IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Black
700 ml, ze stali nierdzewnej, czarny
(1)
W magazynie
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Stripe
4 szt., 180 ml, do szampana
W magazynie
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Stripe
4 szt., 180 ml, do szampana
W magazynie
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Stripe
4 szt., 350 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Stripe
4 szt., 350 ml, do wina
W magazynie
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Bloomingville
Kieliszki zestaw Signe
6 szt., 300 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
32,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Areca
4 szt., 350 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Areca
4 szt., 350 ml
W magazynie
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Balvi
Korkociąg Hédoniste
Ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Młynek do soli i pieprzu Grand Cru Nouveau
Szklany
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lyngby Glas
Karafka Palermo
1,5 l, szklana
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Szklanki zestaw Palermo
4 szt., 500 ml
(2)
W magazynie
156 zł
z kodem
195 zł bez kodu
48,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Zestaw przyborów kuchennych Nest
Plastikowy, 5 szt., ze stojakiem
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Zestaw przyborów kuchennych Nest
Plastikowy, 5 szt., ze stojakiem
(49)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Pojemnik Phoenix
Na żywność, ceramiczny
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
18
19
20
...
88
Załaduj więcej