Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 221 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Rex London
Zestaw naczyń dla dzieci Sharks
5 szt., z melaminy
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
OYOY Mini
Kubki dla dzieci zestaw Pullo
2 szt., plastikowe, jasnoniebieskie/brązowe
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Lunchbox To Go
400 ml, na jogurt, z tritanu, turkusowy
(5)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Valentin
300 ml, z sitkiem, ceramiczny, kremowy
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek dla dzieci Nini
110 ml, ceramiczny, jasnoniebieski
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Gense
Sztućce Attaché
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
451 zł
z kodem
564 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kubki zestaw Moscow Mule
4 szt., 80 ml, miedziane, do moscow mule, w kolorze miedzi
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Miska Sileia
Do deseru/na sałatkę, szklana, ø 10 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
38,37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Formy do tarty zestaw
3 szt., ø 10 cm, metal
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Patera na ciasto Pearl
Ceramiczna, biała, ø 34 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Paula
Ceramiczny, różowy, 435 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Stripe
4 szt., 450 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
43,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Gense
Sztućce Norm
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnia sztuka
703 zł
z kodem
879 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leopold Vienna
Butelka termiczna Cold Brew Moshi
W magazynie
Ostatnia sztuka
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik na żywność Cirqula Nordic
Plastikowy, kremowy, 350 ml
(12)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Ladelle
Sztućce do sałatek Capri
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Formy do ciastek zestaw
3 szt., 21,5 x 12 cm, silikon
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Łopatka
Ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Stripe
4 szt., 180 ml, do szampana
W magazynie
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Tarka Chef It
Do sera
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Szczypce kuchenne GrillOut
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnia sztuka
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 310 ml, do szampana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
259 zł bez kodu
64,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Gense
Sztućce Ranka
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnia sztuka
455 zł
z kodem
569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Miska Sileia
Do deseru/na sałatkę, szklana, niebieska, ø 10 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
38,37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Vialli Design
French press Livio
Pojemność 1 l, szklany, w kolorze matowego srebra
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Formy do chleba zestaw
3 szt., 15,5 x 4,5 cm, metal
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Brytfanna Ferno
26x41 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
491 zł
z kodem
614 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Forma na muffiny
32,5 x 25 cm, silikon
(2)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Joseph Joseph
Misy zestaw Nest Prep&Store
4 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, ø 28,5 cm, pojemność 5 l
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
411 zł
z kodem
514 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Kubek dla dzieci Fairy Garden by Little Dutch
300 ml, plastikowy, jasnoróżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
BonBistro
Shaker Bar
Ze stali nierdzewnej, pojemność 570 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Lunchbox To Go
600 ml, na jogurt, z tritanu, turkusowy
(2)
W magazynie
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 310 ml, do szampana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
259 zł bez kodu
64,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 310 ml, do szampana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
259 zł bez kodu
64,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Forma na muffiny
29 x 23,5 cm, silikon
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Rosti
Zestaw noży Emma
3 szt., ze stali nierdzewnej, do sera, rękojeść: plastik
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Waga kuchenna
Różowa, metalowa, nośność 5 kg
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Forma do tarty
36 x 6 cm, silikon
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Taca Singles
Ø 20 cm , metalowa
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
OYOY Living Design
Podkładka pod garnek Nautilus
Silikonowa, 15x16,5 cm
(1)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Leopold Vienna
Butelka termiczna Cold Brew Moshi
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Luna
Ceramiczny, niebieski/kremowy, 1,5 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Zestaw przyborów kuchennych
2 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 300 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnia sztuka
207 zł
z kodem
259 zł bez kodu
64,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Kubek Grand Cru Cottage
300 ml, porcelanowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Mini
Kubek dla dzieci Enkei
Silikonowy, brązowy
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Paula
Na zupę, kamionkowa, szara/brązowa, 525 ml, ø 16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Stripe
4 szt., 180 ml, do szampana
W magazynie
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
65
66
67
...
88
Załaduj więcej