Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 206 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Juvel
4 szt., 570 ml, do koktajli
(4)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Missy
4 szt., jasnobrązowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
249 zł
z kodem
311 zł bez kodu
77,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Pojemnik na żywność
Szary, 600 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Forma do babki
ø 26 cm, metal
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Fairy Wonders by Little Dutch
Z widelcem, plastikowy, biały/różowy, 1,6 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Rondel Anett
Ze stali nierdzewnej, 600 ml, ø 12 cm, odpowiedni na indukcję
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Taca Rommu
15x38 cm, do serwowania, drewniana
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ego Dekor
Naczynie do zapiekania Enamel
18x34 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Cukierniczy zestaw do zdobienia
Liczba końcówek 4 szt.
(27)
W magazynie
14 zł
z kodem
17 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Miski zestaw Zairin
2 szt., do serwowania, drewniane, w naturalnym kolorze, ø 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
191,85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Tace zestaw Nirela
2 szt., 15x29 cm, do serwowania, ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
z kodem
204 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Pojemnik Double Funky
Na ciastka, metalowy, turkusowy/w kolorze złota
W magazynie
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Xilin
1,25 l, z sitkiem, żeliwny, bordowy
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Zestaw pierścieni na serwetki Charm
4 szt., metalowy, ø 4,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
29,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miska Poterie
Na zupę, kamionkowa, brązowa, 550 ml, ø 14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
68,80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia
20 x 19,5 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(6)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.0 FlowState Tumbler Frost
1,18 l, ze słomką, ze stali nierdzewnej, biały
(4)
W magazynie
189 zł
z kodem
236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Samsin
150 ml, kamionkowy, niebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Sunshine & Rainbow
3 szt., plastikowe, beżowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Pojemniki Podium
5 szt., 500 ml/900 ml/1,3 l/1,9 l, na żywność/na mąkę/na produkty sypkie/na makaron, plastikowe, szarozielone
(47)
W magazynie
Ostatnia sztuka
237 zł
z kodem
295,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Rondel Anett
Ze stali nierdzewnej, 900 ml, ø 14 cm, odpowiedni na indukcję
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Zestaw pierścieni na serwetki Charm
4 szt., metalowy, ø 4,5 cm
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
29,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ladelle
Miska Nara
Na ramen, kamionkowa, ciemnoniebieska, ø 14,5 cm
(1)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Pojemniki Christmas
3 szt., na pierniki, metalowe, czerwone
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Ruszt do piekarnika
60 x 32 cm
(22)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Zestaw młynków do pieprzu i soli
2 szt., w naturalnym kolorze, plastikowy
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Zestaw noża i łopatki do ciasta Hestia
2 szt., ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
155,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Emile Henry
Forma do tarty
35,5 x 15 cm, ceramika
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
186 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Brytfanna Grande Aroma
30x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Miski zestaw
4 szt., na zupę, ceramiczne, jasnobrązowe, 470 ml, ø 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Bloomingville
Kieliszki zestaw Signe
6 szt., 300 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
32,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Dzbanek Poterie
Kamionkowy, brązowy, 1,58 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
210,70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Sztućce Grand Cru
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
707 zł
z kodem
884 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Rondel Metalic
Emaliowany, 800 ml, ø 16 cm, odpowiedni na indukcję
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia
20 x 19,5 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(5)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Pojemnik Essentials
Na ziemniaki, ceramiczny, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
246 zł
z kodem
308 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Garnek ANETT
Z pokrywką, ze stali nierdzewnej, 3 l, ø 20 cm, odpowiedni na indukcję
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (7)
-20% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia XL
25 x 25 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(5)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Miska Pearl
Na zupę, kamionkowa, biała, 420 ml, ø 14 cm
(9)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Miarki zestaw
3 szt., plastikowe
(43)
W magazynie
Ostatnie sztuki
14 zł
z kodem
18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Zestaw pierścieni na serwetki Charm
4 szt., metalowy, ø 4,5 cm
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
29,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Forma do pralin
21 x 20,5 cm, silikon
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Miska Gastro Grey/Cream
Na zupę, kamionkowa, szara/beżowa, 1 l, ø 20 cm
(9)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Mepal
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Forest Friends by Little Dutch
3 szt., plastikowe, jasnoniebieskie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kieliszek Taurin
250 ml, do szampana
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Miska Doren
Na zupę, ceramiczna, bordowa, ø 14 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
z kodem
53,29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Keksówka Litina
35 x 14 cm, żeliwo
W magazynie
Ostatnie sztuki
247 zł
z kodem
309 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
RIG-TIG
Obieraczka Redo
Rękojeść: plastik
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
56
57
58
...
88
Załaduj więcej