Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 194 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ego Dekor
Rondel Enamel
Na mleko, emaliowany, 640 ml
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Brisa
Ø 28 cm, kamionkowy, biały/niebieski
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
67 zł
z kodem
83,42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Vila
Deserowy, ø 21 cm, kamionkowy, czerwony/biały
(10)
W magazynie
60 zł
z kodem
74,82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
OYOY Living Design
Kieliszki na jajka zestaw Yuka
2 szt., ceramiczne, jasnożółte
W magazynie
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Kieliszki zestaw
6 szt., 650 ml, do wina
(57)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
26,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Talerz Tiraya
Ø 27 cm, ceramiczny, jasnoróżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70,08 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Brandani
Kieliszki zestaw Eden
6 szt., 250 ml, do szampana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
30,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Brandani
Szklanki zestaw Tropical
6 szt., 400 ml, z akrylu
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
31,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Pojemnik Grand Cru
Na makaron, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Misa In The Meadow
Ceramiczna, jasnożółta, ø 24 cm, pojemność 1,1 l
(1)
W magazynie
143 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
FABINI
Garnek Lucca 4.0 Standard
Z pokrywką, ze stali nierdzewnej, 3 l, ø 20 cm, odpowiedni na indukcję
W magazynie
260 zł
z kodem
325 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Maxima
Kamionkowy, biały/niebieski, 1,465 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
246 zł
z kodem
308 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Brandani
Kieliszki zestaw Eden
6 szt., 190 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
28,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Misa Original Cane
Kamionkowa, jasnobrązowa, ø 33 cm, pojemność 6 l
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (5)
-20% z kodem
Rex London
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Ladybird
3 szt., plastikowe, czerwone/morskie, 600 ml
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Costa Nova
Miska Brisa
Na zupę, kamionkowa, biała, 900 ml, ø 23 cm
(52)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Łyżki zestaw Profi Line
6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
8,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Hendi
Pęseta
Ze stali nierdzewnej
(50)
W magazynie
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Akcesoria do wina
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Orion
Nóż Silverline
Do pieczywa, ze stali nierdzewnej, długość klingi 10 cm, rękojeść: stal nierdzewna
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Printworks
Zestaw pałeczek The Essentials - Ramen Tools
Dla 2 osób, ze stali nierdzewnej/bambusowy, niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Ulubione
Metaltex
Rękawy cukiernicze zestaw
20 szt., plastikowe
(55)
W magazynie
27 zł
z kodem
33,99 zł bez kodu
1,70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Pojemnik na żywność Premium Range
Biały/niebieski
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Misa Blaze
Na owoce, szklana, ø 31 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
302 zł
z kodem
377 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Talerz Lunar
Głęboki, ø 22,5 cm, kamionkowy, czarny/beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (3)
-20% z kodem
S|P Collection
Talerz Aquarel
Deserowy, ø 22 cm, kamionkowy, beżowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kubki zestaw Liv
2 szt., 270 ml, szklane, z podwójną ścianką, w bursztynowym kolorze
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
z kodem
109,99 zł bez kodu
55 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Lékué
Tortownica
ø 20 cm, silikon
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Living Design
Kubek Inka
Porcelanowy, jasnoróżowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Salt&Pepper
Szklanki zestaw Flora
4 szt., 300 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Spiralizer Spiro
Do warzyw
(97)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Lobelia
2 szt., ceramiczne, niebieskie/beżowe, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
74 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Paint
390 ml, kamionkowy, niebieski/różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik chłodzący Beaufort
Szklany, 2,1 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Garnek Enamel
Emaliowany, 1,7 l
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Muggies
460 ml, kamionkowy, czarno-biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
La Rochére
Kieliszek Versailles
400 ml, do wina
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
BonBistro
Łyżeczki deserowe zestaw Serve
6 szt., w kolorze srebra
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
14,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Szklanka Kiosk
380 ml
(1)
W magazynie
33 zł
z kodem
40,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
S|P Collection
Kubek Arto
400 ml, kamionkowy, brązowy/beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Lékué
Kubek termiczny To Go
400 ml, czarny
(1)
W magazynie
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Taca Mango
20x39 cm, drewniana
(2)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Termos
500 ml, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
74,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
La Rochére
Szklanka Abeille
320 ml, do whiskey
W magazynie
Ostatnia sztuka
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Filiżanka Winter
Kamionkowa, kremowa, 300 ml
(1)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Termos Termo
1 l, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Sztućce KEMP
Dla 1 osoby, 4 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Miska dla dzieci Colorine
Kamionkowa, kremowa, ø 12 cm, pojemność 385 ml
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
49
50
51
...
88
Załaduj więcej