Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 207 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Filiżanka Winter
Kamionkowa, kremowa, 300 ml
(1)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Koszyk do wyrastania chleba Srdce
Ø 21 cm, rattanowy
(107)
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Talerz dla dzieci Rainbow Garden
Plastikowy, beżowy, 21x27 cm
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Taca dziecięca Esme
Drewniana, 20x28 cm
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bitz
Talerz Gastro Cream
Głęboki, ø 24 cm, kamionkowy, beżowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
La Rochére
Kieliszek Belle-Ile
290 ml, do wina
(13)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Rondel
Ze stali nierdzewnej, 450 ml, ø 10 cm, odpowiedni na indukcję
(2)
W magazynie
94 zł
z kodem
117,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Koszyk na owoce Open Grid
Ø 28 cm, metalowy, żółty
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Hermia
Szklanki zestaw
6 szt., 395 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
16,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Filiżanka Finley Fox
Kamienna, ze spodkiem, pomarańczowa, 210 ml
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Sass & Belle
Sztućce Kyoto
Dla 5 osób, 5 szt., bambusowe
W magazynie
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
5,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Haden
Czajnik elektryczny Devon
Kremowy, plastikowy, pojemność 1,7 l, moc 3000 W
W magazynie
Ostatnia sztuka
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Patelnia Litina
Do grillowania, żeliwna, ø 25 cm, odpowiednia na indukcję
(4)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Filiżanka Hammershøi
Porcelanowa, do cappuccino, biała, 200 ml
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Orion
Talerz Glaze
Deserowy, ø 20,5 cm, ceramiczny, fioletowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (3)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Dzbanek do herbaty Liv
950 ml, szklany, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Butelka na olej
Pojemność 380 ml, szklana, ciemnozielona
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Rex London
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Routemaster Bus
Plastikowy, czerwony/turkusowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Cooksmart ®
Podkładki zestaw English Meadow
4 szt., korkowe, jasnoniebieskie/jasnoszare, 10x10 cm
(15)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Mepal
Pojemnik Modula White
2 l, na żywność, plastikowy, biały
(141)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Młynek do soli i pieprzu
W naturalnym kolorze, drewniany
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Sass & Belle
Sztućce Pastel
Dla 5 osób, 5 szt., bambusowe
W magazynie
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
5,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hendi
Nóż Kitchen Line
Do warzyw, ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
59,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Jolly
Deserowy, ø 16 cm, kamionkowy, kremowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
BonBistro
Miska Serve
Na dip, metalowa, w kolorze srebra, 80 ml, ø 8,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
17 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Dakls
Pojemnik
1,2 l, na żywność, metalowy, biały
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Costa Nova
Filiżanka Grespresso
Kamionkowa, na espresso, niebieska, 90 ml
(22)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Pojemność (3)
Premium
-20% z kodem
Bitz
Talerz Kusintha
Do serwowania, ø 30 cm, szklany, pomarańczowy
(5)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miarka Classic
Plastikowa
(2)
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Kubek Verde
310 ml, szklany, zielony
W magazynie
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Deski zestaw DoorStore
2 szt., ze stojakiem, plastikowe, 31 x 24,5 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Filiżanka Taormina
Kamionkowa, na espresso/ze spodkiem, turkusowa, 100 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Garnek ANETT
Do pieczenia, z pokrywką, ze stali nierdzewnej, 1,9 l, ø 16 cm, odpowiedni na indukcję
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (7)
-20% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
Rex London
Zestaw pałeczek Panda
Dla 2 osób, 2 szt., drewniany, zielony
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Łyżeczki deserowe zestaw Profi Line
6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
7,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Szczypce kuchenne Tongs
(35)
W magazynie
47 zł
z kodem
58,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Talerz
Deserowy, ø 15 cm, porcelanowy, biały/niebieski
(9)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik Nero
1 l, na żywność/na ciastka, metalowy, czarny
(65)
W magazynie
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Zone
Krajalnica Singles
Do jajek
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
89,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sass & Belle
Kubek Mojave
360 ml, ceramiczny, czarny
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Misa Margrethe
Plastikowa, czarna, ø 18 cm, pojemność 2 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
Kindsgut
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Aquamarin
Z bioplastiku, jasnoniebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Taca Queen
25x35 cm, new bone china
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sass & Belle
Podstawka pod pałeczki Cat
Dla 5 osób, 2 szt., porcelanowa, biała/pomarańczowa
W magazynie
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
12,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Zone
Stojak na noże Singles
Plastikowy, ciemnoszary
(36)
W magazynie
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Orion
Kubek Decora
390 ml, porcelanowy, biały
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Składana taca
37,5x37,5 cm, do serwowania, drewniana
W magazynie
Ostatnia sztuka
262 zł
z kodem
327 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Deska Mango
Drewniana, 46,5 x 20 cm
(2)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
29
30
31
...
88
Załaduj więcej