Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 221 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
BonBistro
Podkładki zestaw Layer
4 szt., czarne, 10x11 cm
(1)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
8,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Hermia
Kubki zestaw
6 szt., 300 ml, ceramiczne, czarne
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Ochronne sitko na patelnię Frittata
Metalowe, ø 33 cm
(558)
W magazynie
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Pojemnik chłodzący Adventure series Rose Quartz
Jasnoróżowy, 15 l, plastikowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
467 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Brytfanna
Żeliwna, 8,5x25 cm, maksymalna temperatura 240 °C
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
168 zł
z kodem
209,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Moździerz
Marmurowy, ø 11 cm
(32)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Campus
Z widelcem, ze stali nierdzewnej, niebieski/w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Campus
Z widelcem, ze stali nierdzewnej, różowy/w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Miska Flower
Na ramen, porcelanowa, niebieska/beżowa, 1 l, ø 18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leopold Vienna
Butelka termiczna Cold Brew Moshi
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Garnek Litina Smalt
Z pokrywką, żeliwny, 5,2 l, ø 26 cm, odpowiedni na indukcję
(8)
W magazynie
234 zł
z kodem
293 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Premier Housewares
Zestaw pojemników na przyprawy Tromso
6 szt., szklane, 200 ml
(25)
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
10,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Sztućce do sałatek Lite
2 szt., ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Palermo
4 szt., 300 ml, do wina
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
47,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Costa Nova
Filiżanka Grespresso
Kamionkowa, na espresso, biała, 90 ml
(69)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Nowość
BonBistro
Spodek Azul
Porcelanowy, biały/niebieski, ø 14 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik próżniowy
1,7 l, plastikowy
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
BonBistro
Talerz Serve
Deserowy, ø 17 cm, metalowy, w kolorze srebra
W magazynie
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Zone
Podkładki zestaw Singles
6 szt., silikonowe, jasnoszare, ø 10 cm
(18)
W magazynie
Ostatnia sztuka
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, fioletowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lékué
Formy do pieczenia zestaw
4 szt., ø 9,5 cm, szkło, odpowiednie do air fryera
(2)
W magazynie
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
30,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Old fashioned
2,2 l, na ciastka, szklany
(4)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Trzepaczka
(69)
W magazynie
28 zł
z kodem
34,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Krajalnica
Do ziemniaków, ze stali nierdzewnej
(43)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Talerz Kusintha
Do serwowania, szklany, niebieski
(3)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia
20,5 x 19,5 cm, szkło, odpowiednie do air fryera
(3)
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Termos Termo
1,2 l, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Kubek dla dzieci Head
255 ml, ceramiczny, żółty
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
La Rochére
Kieliszki zestaw Abeille
4 szt., 230 ml, do wina
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
60,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-20% z kodem
Ulubione
La Rochére
Kubek Versailles
200 ml, szklany
(51)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Serwis do herbaty Surprise Cat
Porcelanowy
W magazynie
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Kobe
1,2 l, z sitkiem, żeliwny, czarny
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
176 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Klosz z siatki na żwyność
Metalowy, ø 43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Costa Nova
Filiżanka Grespresso
Kamionkowa, na espresso, jasnoróżowa, 90 ml
(67)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Pojemność (3)
Premium
-20% z kodem
Casafina
Kubek Poterie
380 ml, ceramiczny, ceglasty/beżowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brabantia
Lunchbox Make & Take
2 l, z podziałką, plastikowy, ciemnoszary
(10)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Keksówka
30 x 11,5 cm, stal nierdzewna
(60)
W magazynie
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Taca Mango
22x31 cm, do serwowania, drewniana
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brabantia
Kubek termiczny Make & Take
200 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoszary
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, pomarańczowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Esschert Design
Klosz z siatki na żwyność
Metalowy, ø 30 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
BonBistro
Filiżanka Resto
Porcelanowa, do latte, brązowa, 300 ml
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na zupę, kamionkowa, zielona/czarna, 850 ml, ø 18 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Bitz
Talerz Kusintha
Do serwowania, szklany, zielony
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miska Taormina
Na zupę, kamionkowa, biała, 650 ml, ø 15 cm
(8)
W magazynie
50 zł
z kodem
61,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Talerz Gravel
Głęboki, ø 18,5 cm, kamionkowy, zielony/kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Brabantia
Sztućce podróżne zestaw Make & Take
Dla 1 osoby, 3 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(4)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
22
23
24
...
88
Załaduj więcej