Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 221 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Salt&Pepper
Spodek Meridian
Zielony/szary, ø 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ego Dekor
Misa Pandora
Na owoce, szklana, ø 34 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Meri Meri
Jednorazowe tacki zestaw Dragon
4 szt., papierowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
15,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rex London
Sztućce dla dzieci Sharks
2 szt., ze stali nierdzewnej, niebieskie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Zilverstad
Sztućce dla dzieci Unicorn
4 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Olivia
Na ciastka, szklany
W magazynie
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Ladelle
Kubek termiczny Eco
350 ml, ceramiczny, czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Vivielle
4 szt., na zupę, kamionkowe, ciemnobrązowe, 720 ml, ø 13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
355 zł
z kodem
444 zł bez kodu
111 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Pojemnik Belor
Na żywność, ceramiczny, kremowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127,90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Termos Ellipse
500 ml, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, jasnoczerwony/w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Pojemniki Freska
5 szt., na żywność, w kolorze srebra
W magazynie
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
OYOY Living Design
Etażerka Toppu
Kamionkowa, brązowa, ø 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
z kodem
317 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Otwieracz Drink
Do butelek, żeliwny
W magazynie
Ostatnia sztuka
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Taca Capri
15,5x30 cm, do serwowania
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Butelka termiczna Tekla
500 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, różowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Butelka termiczna Tekla
500 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Ewan
4 szt., kamionkowe, do cappuccino, 150 ml
(8)
W magazynie
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
34,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Kubek termiczny Tova
320 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Spodek Grespresso
Kamionkowy, biały
(1)
W magazynie
55 zł
z kodem
68,37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
PT LIVING
Miska Animado
Do serwowania, żelazna, zielona/jasnoróżowa, ø 15,5 cm
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Pałeczki treningowe dla dzieci Panda
Drewniane, czarno-białe/w naturalnym kolorze
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Brandani
Pojemniki na żywność Optic
2 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
FABINI
Patelnia Meda 4.0
Z powłoką ceramiczną, ø 26 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
W magazynie
250 zł
z kodem
313 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
OYOY Living Design
Etażerka Toppu
Kamionkowa, beżowa, ø 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
z kodem
317 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Tulip
2 szt., 350 ml, szklane, na kakao/do latte
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
43,99 zł bez kodu
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Spodek Grespresso
Kamionkowy, ciemnoniebieski
(1)
W magazynie
55 zł
z kodem
68,37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
FABINI
Patelnia Lucca 4.0 Standard
Ze stali nierdzewnej, ø 26 cm, odpowiednia na indukcję
W magazynie
213 zł
z kodem
266 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Butelka termiczna Tekla
500 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, brązowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Luca
1,5 l, na żywność, niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Maxima
Do serwowania, kamionkowy, biały/niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
165 zł
z kodem
206 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Miska Animado
Do serwowania, żelazna, pomarańczowa/jasnoróżowa, ø 15,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Mepal
Termos Ellipse
500 ml, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra/szałwiowy
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
FABINI
Patelnia Lucca 4.0 Standard
Ze stali nierdzewnej, ø 30 cm, odpowiednia na indukcję
W magazynie
282 zł
z kodem
352 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Dzbanek termos Trine
1,5 l, ze stali nierdzewnej, bordowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Design Letters
Kubek dla dzieci Grow with Your Cup
Z ustnikiem, plastikowy, jasnoróżowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Butelka termiczna Tekla
500 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, czarna
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Patera na ciasto Cristal
Kamionkowa, biała, ø 31 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
274 zł
z kodem
342 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Tromso
550 ml, na żywność, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (7)
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Torba termiczna Tower
Jasnoszara, 8 l
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
iDesign
Pojemnik
4,4 l, na żywność, plastikowy
(3)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Miski zestaw Sand Grain
2 szt., na zupę, kamienne, białe/beżowe, ø 13,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
173,99 zł bez kodu
87 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Living Design
Etażerka Toppu
Kamionkowa, czarno-biała/beżowa, ø 27 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
322 zł
z kodem
402 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Spodek Grespresso
Kamionkowy, czerwony
(1)
W magazynie
55 zł
z kodem
68,37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Butelka termiczna Truls
500 ml, ze stali nierdzewnej, zielona
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Termos Theo
1 l, ze stali nierdzewnej, zielony
W magazynie
Ostatnia sztuka
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Składana taca Mani
34x65 cm, do serwowania/śniadaniowa, drewniana
W magazynie
Ostatnie sztuki
171 zł
z kodem
213,16 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Brandani
Filiżanki zestaw Queen
2 szt., new bone china, ze spodkiem, białe, 170 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Dzbanek do herbaty Pacifica
500 ml, z sitkiem, kamionkowy, kremowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
154,80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
60
61
62
...
88
Załaduj więcej