Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 204 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Deska Adoma
Do serwowania, marmurowa, 39,5 x 21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
204 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Dzbanek termos Singles
600 ml, jasnoszary
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
263 zł
z kodem
329 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Stanley
Termos IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Black
700 ml, ze stali nierdzewnej, czarny
(1)
W magazynie
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Stanley
Termos IceFlow™ Bottle Flip Straw 2.0 Frost
700 ml, ze stali nierdzewnej, biały
(1)
W magazynie
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Szklanki zestaw Cruse
2 szt., 370 ml, ze szkła borokrzemowego
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
90,99 zł bez kodu
45,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Miska Vila
Na zupę, kamionkowa, niebieska/beżowa, 770 ml, ø 16 cm
(1)
W magazynie
62 zł
z kodem
77,40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Duet Narvik
1,1 l, z sitkiem, ze stali nierdzewnej, w kolorze kości słoniowej
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Phoenix
2 szt., 250 ml, ceramiczne, niebieskie/różowe
(1)
W magazynie
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
85 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Samsin
150 ml, kamionkowy, niebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ladelle
Miska Nara
Na ramen, kamionkowa, ciemnoniebieska, ø 14,5 cm
(1)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Emile Henry
Forma do tarty
35,5 x 15 cm, ceramika
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
186 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Bloomingville
Kieliszki zestaw Signe
6 szt., 300 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
32,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Krajalnica
Do ziemniaków, ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
59,80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Forest Friends by Little Dutch
Z widelcem, plastikowy, jasnoniebieski, 300 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
-20% z kodem
Mepal
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Little Farm by Little Dutch
3 szt., plastikowe, jasnozielone
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Misa Ginnie
Do serwowania, ceramiczna, biała, pojemność 110 ml
(1)
W magazynie
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Bloomingville
Kieliszki zestaw Signe
6 szt., 270 ml, do koktajli
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
258 zł bez kodu
43 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Forest Friends by Little Dutch
Z widelcem, plastikowy, jasnoniebieski, 750 ml
(1)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Holm
Deska
Do serwowania, 48 x 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Orion
Lejek
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Talerz Glaze
Deserowy, ø 20,5 cm, ceramiczny, różowy
(1)
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (3)
-20% z kodem
Orion
Talerz dla dzieci Bunny
Silikonowy, szałwiowy, 18x23 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Pojemniki na żywność Cirqula
3 szt., szałwiowe, 350 ml/750 ml/1,2 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Emile Henry
Forma do tarty
36 x 15 cm, ceramika
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
186 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Campus
Z widelcem, plastikowy, miętowy, 300 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
-20% z kodem
S|P Collection
Mlecznik Cyril
180 ml, porcelanowy, bordowy/w kolorze kości słoniowej
(1)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Campus
Z widelcem, plastikowy, niebieski, 300 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
-20% z kodem
Orion
Patelnia Grande
Z powłoką nieprzywierającą, ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Orion
Szklanka Verde
400 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Leopold Vienna
Kieliszki zestaw Corvina
2 szt., 240 ml, do szampana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Hezha
Ceramiczny, zielony, 1,51 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
286 zł
z kodem
357 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Latina
Kamionkowy, ciemnofioletowy, 1,2 l
(1)
W magazynie
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Cam Cam Copenhagen
Miski dla dzieci zestaw Earth
2 szt., silikonowe, beżowe, ø 13,5 cm, pojemność 500 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
64 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Butelka Vita
500 ml, podróżna, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra/szałwiowa
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik na żywność Cirqula
Szałwiowy, 350 ml
(1)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik na żywność Cirqula
Szałwiowy, 750 ml
(1)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Hendi
Ramekin
ramekin, ø9 cm, porcelanowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Mlecznik Grespresso
200 ml, kamionkowy, turkusowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72,67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Butelka Ture
650 ml, podróżna, z plastiku z recyklingu, żółta
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Balvi
Cukierniczka Sugar
Ceramiczna, czarna, pojemność 400 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Koszyk na pieczywo Scala
Czarny, ø 28,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Butelka Vita
500 ml, podróżna, ze stali nierdzewnej, czarna/w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Miska dla dzieci Celebrate
Kamionkowa, żółta/kremowa, ø 13,5 cm, pojemność 500 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Butelka Tom
650 ml, podróżna, z plastiku z recyklingu, zielona
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Mepal
Butelka dla dzieci Forest Friends by Little Dutch
Plastikowa, jasnoniebieska, 450 ml
(1)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Forma do pieczenia Latte
29 x 9 cm, silikon
(1)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek do herbaty Beth
900 ml, ceramiczny, kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
187 zł
z kodem
234 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Mlecznik Brisa
200 ml, kamionkowy, biały
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72,67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
1
...
42
43
44
...
88
Załaduj więcej