Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 206 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
ONA
Koszyk na owoce Flores
Ø 19 cm, metalowy, szary
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
z kodem
69,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Koszyk na owoce Flores
Ø 19 cm, metalowy, czarny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
69,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Bitz
Miska Gastro Cream
Na zupę/na sałatkę, kamionkowa, beżowa, 600 ml, ø 14 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Cam Cam Copenhagen
Talerze dla dzieci zestaw Earth
2 szt., silikonowe, beżowe, ø 18,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Kubek Pawsome Parent
350 ml, ceramiczny, beżowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Kubek dla dzieci Little Farm by Little Dutch
200 ml, z tritanu, jasnozielony
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
S|P Collection
Butelka na olej Manon
Pojemność 0,5 ml, kamionkowa, bordowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Kubki zestaw Merry-go-round
2 szt., 380 ml, kamionkowe
(2)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Kubki zestaw Yule
2 szt., 380 ml, kamionkowe
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Miska Eau
Na zupę, porcelanowa, kremowa, 600 ml, ø 16 cm
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Akcesorium do pieczenia
Metalowe
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Pojemniki Urban
3 szt., na ciastka, metalowe, czarno-białe
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Kubek Surprise Penguin
350 ml, miętowy
(5)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Green Gate
Miska
Na zupę, porcelanowa, biała/niebieska, 150 ml, ø 10 cm
(1)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Hendi
Nóż Kitchen Line
Do trybowania, ze stali nierdzewnej, długość klingi 15 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Nóż Heritage
Do pieczywa, ze stali nierdzewnej, długość klingi 33 cm, rękojeść: drewno
(6)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Koszyk na owoce Apple
21,5x24 cm, plastikowy, czerwony
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Harry Potter
2 szt., plastikowe, bordowe, 390 ml
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Green Gate
Miska
Na zupę, porcelanowa, biała/zielona/różowa, 150 ml, ø 10 cm
(7)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Miska
Na zupę, porcelanowa, biała/niebieska, 150 ml, ø 10 cm
(5)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Koszyk do wyrastania chleba
26x13 cm, rattanowy
(73)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Miska
Na zupę, porcelanowa, biała/różowa, 150 ml, ø 10 cm
(2)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Millie
110 ml, kamionkowy, różowy
Dostawa od 21.10.2026
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia Heart
30 x 17,5 cm, silikon
(5)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Forma na donuty
30,5 x 17,5 cm, silikon
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Szklanki zestaw Grand Cru Nouveau
2 szt., 360 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
BonBistro
Taca Serve
20x30 cm, ze stali nierdzewnej
Dostawa od 23.10.2026
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
LEGO®
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Iconic
2 szt., plastikowe, czerwone/żółte, 390 ml
(15)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Talerz Tiraya
Ø 27 cm, ceramiczny, jasnoróżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70,08 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Talerz Doren
Ø 25 cm, ceramiczny, bordowy
(2)
W magazynie
56 zł
z kodem
70,34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Brisa
Deserowy, ø 22 cm, kamionkowy, biały/niebieski
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70,52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Bea
6 szt., 400 ml, ceramiczne, beżowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
339 zł
z kodem
424 zł bez kodu
70,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Costa Nova
Miska Brisa
Na zupę, kamionkowa, biała/niebieska, 900 ml, ø 23 cm
(73)
W magazynie
57 zł
z kodem
70,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Menażka z akcesoriami
7 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Akcesoria do wina
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Butelka dla dzieci Sunshine & Rainbow
Plastikowa, beżowa, 400 ml
(59)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Mepal
Butelka dla dzieci Fairy Wonders by Little Dutch
Plastikowa, biała/różowa, 400 ml
(59)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Orion
Taca
44x25 cm, do serwowania, bambusowa
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kulig
Długie łyżeczki zestaw London
Dla 6 osób, 6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Butelka dla dzieci Food Fest
Plastikowa, fioletowa, 400 ml
(59)
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Mepal
Butelka dla dzieci Forest Friends by Little Dutch
Plastikowa, jasnoniebieska, 400 ml
(59)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Mepal
Butelka dla dzieci Fairy Garden by Little Dutch
Plastikowa, jasnoróżowa, 400 ml
(59)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Mepal
Butelka dla dzieci Little Farm by Little Dutch
Plastikowa, jasnozielona, 400 ml
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Frosted
2 szt., 540 ml, do wina
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
71 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Taca Aperitivo Spritz
Ø 33 cm , metalowa
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Taca Old Leopard Brewery
Ø 33 cm , metalowa
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Taca Passata
Ø 33 cm , metalowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Chlebak Greenish
Metalowy, jasnozielony, 20x20 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
35
36
37
...
88
Załaduj więcej