Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 204 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Lékué
Klosz do podgrzewania potraw w mikrofalówce
Ø 24,5 cm, plastikowy
(1)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Snips
Pojemnik na żywność Fruit
Zielony, 4 l
(973)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Mepal
Pojemnik Modula White
2 l, na żywność, plastikowy, biały
(141)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Muggies
420 ml, kamionkowy, pomarańczowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Rex London
Kubek podróżny
350 ml, ze stali nierdzewnej, pomarańczowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Talerze zestaw Caramella
2 szt., deserowe, ø 16 cm, kamionkowe, różowe
W magazynie
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Muggies
420 ml, kamionkowy, różowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Muggies
460 ml, kamionkowy, szary
Dostawa od 23.10.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Casa Selección
Miski zestaw Romance
3 szt., do deseru/na sałatkę, szklane, ø 17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Talerzyk na torebkę herbaty
Biały/różowy, ceramiczny
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Wyciskarka do cytrusów Duo
Plastikowa
(8)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Muggies
420 ml, kamionkowy, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Muggies
450 ml, kamionkowy, zielony
Dostawa od 23.10.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Anniversary
2 szt., ceramiczne, 300 ml
(5)
W magazynie
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
65,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Frosted
2 szt., 250 ml, do koktajli
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
65,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Cukierniczka Le Primizie
Porcelanowa, biała
(17)
W magazynie
53 zł
z kodem
65,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Obciążniki do obrusów zestaw
Żeliwne, 4x7 cm
(112)
W magazynie
53 zł
z kodem
65,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kieliszki zestaw Bobbie
2 szt., 320 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
z kodem
131,99 zł bez kodu
66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Talerz Aquarel
Głęboki, ø 22 cm, kamionkowy, beżowy
(2)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (3)
-20% z kodem
ONA
Talerz Fika
Deserowy, ø 20,5 cm, porcelanowy, beżowy
(1)
Dostawa od 23.10.2026
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Pantone
Filiżanka Cloud Dancer 11-4201
Porcelanowa, na espresso, biała, 120 ml
(1)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
Premium
-20% z kodem
Casafina
Talerz Taormina
Deserowy, ø 22 cm, kamionkowy, biały
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
ONA
Talerz Fika
Deserowy, ø 20,5 cm, porcelanowy, bordowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
Pantone
Filiżanka Peach Fuzz 13-1023
Porcelanowa, na espresso, brzoskwiniowa, 120 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
BonBistro
Talerz Ovio
Głęboki, ø 26 cm, porcelanowy, brązowy
Dostawa od 23.10.2026
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
BonBistro
Talerz Ovio
Ø 27 cm, porcelanowy, brązowy
Dostawa od 23.10.2026
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Latina
Deserowy, ø 20 cm, kamionkowy, ciemnofioletowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Pantone
Filiżanka Dark Blue 289
Porcelanowa, na espresso, ciemnoniebieska, 120 ml
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
Ulubione
Pantone
Filiżanka Black 419
Porcelanowa, na espresso, czarna, 120 ml
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
Ego Dekor
Garnek Enamel
Emaliowany, 1,7 l
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Pantone
Filiżanka Mocha Mousse 17-1230
Porcelanowa, na espresso, jasnobrązowa, 120 ml
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Grand Cru Nouveau
2 szt., 200 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Orion
Misa Beige
Do ubijania, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, ø 22 cm, pojemność 3 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Rex London
Kubek podróżny
350 ml, ze stali nierdzewnej, morski
(3)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Sass & Belle
Filiżanka Colette
Ceramiczna, niebieska, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Koszyk do wyrastania chleba Lístky
32x15 cm, rattanowy
(44)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Filiżanka Colette
Ceramiczna, różowa/kremowa, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Lékué
Forma do tarty
ø 20 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(2)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Tortownica
ø 20 cm, silikon
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Filiżanka Colette
Ceramiczna, turkusowa, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Nóż do awokado GoAvocado
Ze stali nierdzewnej
(40)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Bloomingville
Kubek Pixie
350 ml, ceramiczny, do latte, zielony
(33)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Bitz
Kubki zestaw Gastro Black/Mix
4 szt., 300 ml, ceramiczne, czarne
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
z kodem
266 zł bez kodu
66,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kieliszki na jajka zestaw Birdy
2 szt., kamionkowe, żółte/niebieskie
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
66,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sagaform
Zestaw na olej i ocet Nature
2 szt., 300 ml, szklany, w ciemnym naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
66,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Blaszka
Do pizzy/do tortów/do bagietek, 44,5 x 32,5 cm, maksymalna temperatura 230 °C
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Safie
Na zupę, kamionkowa, niebieska, 300 ml, ø 11,5 cm
(1)
W magazynie
54 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Termos Termo
1 l, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
32
33
34
...
88
Załaduj więcej