Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 224 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Lékué
Lunchbox To Go
600 ml, na jogurt, z tritanu, turkusowy
(2)
W magazynie
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Lékué
Butelka To Go
500 ml, podróżna, szklana, turkusowa
(1)
W magazynie
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Lunchbox To Go
100 ml, czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Lunchbox To Go
400 ml, na jogurt, z tritanu, turkusowy
(5)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia XL
25 x 25 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(5)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Lékué
Foremka do lodu
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia
20,5 x 19,5 cm, szkło, odpowiednie do air fryera
(3)
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Kubek termiczny To Go
400 ml, czarny
(1)
W magazynie
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia L
23 x 23 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(10)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia
18,5 x 17,5 cm, szkło, odpowiednie do air fryera
(6)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia
20 x 19,5 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(5)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Foremka do lodu
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Foremka do lodu
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia
20 x 19,5 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(6)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Lunchbox To Go
500 ml, z podziałką, turkusowy
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lékué
Formy do pieczenia zestaw
4 szt., ø 9,5 cm, szkło, odpowiednie do air fryera
(2)
W magazynie
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
30,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Sztućce podróżne zestaw To Go
Dla 1 osoby, 3 szt., ze stali nierdzewnej, czarne/w kolorze srebra
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia
20 x 11 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(4)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia
22 x 22 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(3)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Miska Alenia
Na dip, ceramiczna, szara, ø 12 cm
(2)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dzbanek Nirela
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 1,7 l
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Deska Obar
Do serwowania, marmurowa, 20 x 3 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
159,87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Zestaw naczyń dla dzieci Lili
2 szt., silikonowy
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Sztućce dla dzieci Lili
3 szt., plastikowe/z silikonu, różowe, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
W magazynie
Ostatnia sztuka
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Kubki dla dzieci zestaw Lili
2 szt., silikonowe, jasnoróżowe/turkusowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Deska Blera
Do serwowania, drewniana, ø 30,5 cm
(2)
W magazynie
128 zł
z kodem
159,87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Filiżanki zestaw Nirela
2 szt., ze stali nierdzewnej, ze spodkiem, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
91,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Kieliszki na jajka zestaw Nirela
2 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
33,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Sztućce do sałatek Zairin
Drewniany
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Zestaw naczyń dla dzieci Lili
2 szt., silikonowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Talerz Dovec
Ø 27 cm, ceramiczny, niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64,24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Talerz Coval
Deserowy, ø 23 cm, ceramiczny, szary
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53,09 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dripper Zunel
Ceramiczny
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kieliszek Sileia
240 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kieliszek Sileia
220 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Filiżanka Julnet
Ceramiczna
W magazynie
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dziadek do orzechów Blisk
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kieliszek Vinea
Do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kieliszek Sileia
240 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Kubki dla dzieci zestaw Lili
2 szt., silikonowe, niebieskie/pomarańczowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kieliszek Sileia
250 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Miska Alenia
Na zupę, ceramiczna, szara, ø 19 cm
(2)
W magazynie
55 zł
z kodem
68,66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Tace zestaw Nirela
2 szt., 15x29 cm, do serwowania, ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
z kodem
204 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kieliszek Obila
Do wina
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Zestaw barmański do drinków Aruc
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kieliszek Vinea
Do wina
Dostawa od 07.12.2026
34 zł
z kodem
42,63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Łopatka Nover
Drewniana
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
68,40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Zestaw naczyń dla dzieci Lili
2 szt., silikonowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
34
35
36
...
88
Załaduj więcej