Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 221 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Misa Chip
Do serwowania, ceramiczna, żółta/kremowa, ø 24 cm, pojemność 2,85 l
Dostawa od 21.10.2026
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek do herbaty Missy
500 ml, ceramiczny, różowy
Dostawa od 21.10.2026
249 zł
z kodem
311 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kieliszek Taurin
250 ml, do szampana
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Rosalynde
4 szt., ceramiczne, zielone, 400 ml
Dostawa od 21.10.2026
302 zł
z kodem
378 zł bez kodu
94,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Hezha
Na zupę, kamionkowa, zielona, 460 ml, ø 13 cm
(1)
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Maselniczka Phoenix
Ceramiczna, niebieska, 11,5x14,5 cm
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Hezha
Deserowy, ø 16 cm, kamionkowy, niebieski
(2)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Hezha
Ceramiczna, do cappuccino, zielona, 260 ml
(2)
Dostawa od 21.10.2026
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Pojemnik Phoenix
Na żywność, ceramiczny
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska dla dzieci Nini
Ceramiczna, jasnoniebieska, ø 9 cm, pojemność 170 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Misa Hezha
Na sałatkę, ceramiczna, zielona, ø 28 cm, pojemność 3,35 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
339 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Talerze zestaw Carry
4 szt., deserowe, ø 20,5 cm, kamionkowe, różowe/kremowe
W magazynie
287 zł
z kodem
359 zł bez kodu
89,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska dla dzieci Nini
Ceramiczna, niebieska, ø 9 cm, pojemność 170 ml
(1)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Półmisek z kloszem Tayo
Szklany, różowy/fioletowy, ø 32 cm
(2)
W magazynie
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Cherish
325 ml, ceramiczny, jasnoniebieski
(4)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca Camilla
25x42,5 cm
W magazynie
211 zł
z kodem
264 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Hezha
Ceramiczny, zielony, 1,51 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
286 zł
z kodem
357 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Zestaw młynków do pieprzu i soli Riley
2 szt., niebieski, drewniany
W magazynie
Ostatnia sztuka
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
118,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Katrina
4 szt., na zupę, ceramiczne, szare, 625 ml, ø 15,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
z kodem
362 zł bez kodu
90,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Carry
4 szt., na zupę, ceramiczne, różowe/kremowe, 295 ml, ø 13,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
90,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Phoenix
2 szt., 250 ml, ceramiczne, niebieskie/różowe
(1)
W magazynie
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
85 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Misa Linora
Na sałatkę, ceramiczna, biała/niebieska, ø 28 cm, pojemność 3,325 l
W magazynie
288 zł
z kodem
360 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Talerze zestaw Tatum
4 szt., ø 27 cm, kamionkowe, niebieskie/pomarańczowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
367 zł
z kodem
459 zł bez kodu
114,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Imogen
Deserowy, ø 16,5 cm, kamionkowy, beżowy
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Berrie
420 ml, ceramiczny, kremowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek do herbaty Tatum
890 ml, z sitkiem, ceramiczny, niebieski/pomarańczowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
155 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Camilla
2 szt., 430 ml, ceramiczne, kremowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Chip
Do serwowania, ceramiczna, jasnozielona/kremowa, 1,9 l, ø 17,5 cm
(2)
Dostawa od 21.10.2026
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Tatum
4 szt., na zupę, ceramiczne, niebieskie/pomarańczowe, 350 ml, ø 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
51,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Talerze zestaw Tatum
4 szt., deserowe, ø 20,5 cm, kamionkowe, niebieskie/pomarańczowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
251 zł
z kodem
314 zł bez kodu
78,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Hezha
Deserowy, ø 16 cm, kamionkowy, zielony
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca Missy
Ø 30 cm , ceramiczna
W magazynie
230 zł
z kodem
287 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Misa Mariko
Na owoce/na sałatkę, szklana, jasnoróżowa, ø 31 cm, pojemność 2 l
(1)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerze zestaw Linora
3 szt., deserowe, ø 22 cm, kamionkowe, białe/niebieskie
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerze zestaw Linora
3 szt., ø 28 cm, kamionkowe, białe/niebieskie
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
z kodem
362 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Bloomingville
Kieliszki zestaw Signe
6 szt., 300 ml
(1)
W magazynie
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
32,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kieliszek Taurin
300 ml, do koktajli
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Ramie
Do serwowania, ø 32 cm, kamionkowy, szary
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca Brea
Ø 35 cm , do serwowania, z trawy morskiej
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Carry
4 szt., ceramiczne, do cappuccino, różowe, 235 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
265 zł
z kodem
331 zł bez kodu
82,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Misa Hezha
Na sałatkę, ceramiczna, niebieska, ø 28 cm, pojemność 3,35 l
(1)
W magazynie
339 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca Fae
30,5x35 cm
(1)
W magazynie
228 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Bloomingville
Kieliszki zestaw Signe
6 szt., 270 ml, do koktajli
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
258 zł bez kodu
43 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Pojemniki Maynard
3 szt., na żywność, ceramiczne, białe/niebieskie
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Phoenix
2 szt., ceramiczne, żółte/niebieskie, 300 ml, ø 13 cm
W magazynie
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
86 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Misa Riley
Na owoce, ceramiczna, niebieska, ø 24,5 cm, pojemność 1,4 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
343 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek dla dzieci Nini
110 ml, ceramiczny, jasnoniebieski
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Talerze zestaw Katrina
4 szt., ø 26,5 cm, kamionkowe, szare
W magazynie
Ostatnia sztuka
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
121 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
30
31
32
...
88
Załaduj więcej