Mid Season Sale | Zaoszczędź do 40% →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Urządź taras z marką Karup Design

Idealny taras lub balkon to nie marzenie ściętej głowy. Wystarczy dać pierwszeństwo elementom, które bez problemu dopasujesz do zmieniających się potrzeb domowników. Jak dziś spędzisz popołudnie – zapadniesz się w miękkim fotelu czy złapiesz trochę słońca na wygodnym materacu?

Zainspiruj się naszymi radami, które pozwolą Ci urządzić oazę na świeżym powietrzu. Z Karup Design pójdzie Ci jak z płatka.

1.

Dobrej jakości materiały

Najważniejszą cechą mebli ogrodowych powinna być odporność na wilgoć. Produkty Karup Design przeznaczone na zewnątrz spełniają ten wymóg. Zostały wykonane z wytrzymałego materiału dralon z teflonowym wykończeniem, dzięki czemu nie imają się ich ani plamy, ani woda. Jeśli jednak jakimś cudem się pobrudzą, wystarczy przetrzeć je suchą ściereczką.

2.

Postaw na rozkładane fotele

Dzięki pomysłowym meblom Twój taras w mgnieniu oka zyska nową twarz. Z miękkiego futonowego leżaka Sit&Sleep bez problemu stworzysz wygodny taboret. A jeśli nie możesz się zdecydować, czy wolisz wypoczywać na fotelu czy na łóżku, sięgnij po model Niddo lub Buckle Up.

Więcej rad i wskazówek znajdziesz...