20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanie20 zł dla CiebieKoszyk
Strona głównaStrona głównaInspiracje

Trendy wśród lamp na jesień i zimę 2021/2022

Remontujesz mieszkanie, a może chcesz po prostu ożywić wnętrze nowymi lampami? Wybierz model, który doda przestrzeni wyjątkowego charakteru. Rzuć okiem na tegoroczne trendy, które rozjaśnią Twój dom.

Lampy z przydymionym szkłem

Eleganckie, stylowe i niebanalne. Szare i kolorowe szkło o delikatnych liniach doda klasy każdemu wnętrzu. Możesz spotkać się z lampami matowymi lub o wysokim połysku.

W modzie są także odcienie bursztynu, które rozgrzeją pomieszczenie. Kolorowe tony są bardziej wyraziste, więc sprawdzą się w odważnych aranżacjach.

Wiszące szklane żyrandole będą wyróżniać się w salonie lub sypialni w stylu nowoczesnym lub glamour.

Naturalne materiały

Kochasz przyrodę? Zaproś ją do domu! Kolejnym tegorocznym trendem są naturalne materiały, które nigdy nie wyjdą z mody. Popularność bambusa, rattanu, juty, korka lub drewna rodzi się z tęsknoty za autentycznością i chęci zminimalizowania produkcji dodatków z tworzyw sztucznych.

Minimalistycznie i industrialnie

Lampy w industrialnym stylu są proste i praktyczne. Dobrym wyborem będzie główne oświetlenie wnętrza w postaci wiszącej metalowej lampy w jakimkolwiek odcieniu szarości, antracytu lub czerni. Jeśli stawiasz na bardziej nasycone kolory, zdecyduj się na żółcie, czerwienie lub odcienie pomarańczowego.

Trendy już znasz. Rzuć okiem na pozostałe wskazówki i porady dotyczące wyboru oświetlenia.