Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia · Oferty i zniżki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Oferty i zniżki
7 955 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, zielononiebieskie, 2x mały ręcznik (30x30)
(2)
W magazynie
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-20% z kodem
Ulubione
Cooksmart ®
Podwójna rękawica kuchenna Oxford Denim
Bawełniana, niebieska, 17x90 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(58)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Essentials
Kołdra 4 Seasons
Całoroczna, 140x200 cm
(29)
W magazynie
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Zasłona prysznicowa Stripe
W paski, zielona, 180x180 cm
(7)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Charline
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(7)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
12,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Galoe
Aksamitna, biała, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Pościel Vintage Rosebud Lace
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, z perkalu bawełnianego, kwiecista, kremowa, 200x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
-20% z kodem
Matthew Williamson
Pościel Xanadu Peacock
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa/dwustronna, z satyny bawełnianej, z motywem zwierzęcym, różowa, 135x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Dywanik łazienkowy Bobble
Odpowiedni do prania, ciemnoszary, 50x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mijolnir
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Olivia
Z bawełny renforcé, szary, 200x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
371 zł
z kodem
464 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cuddly
Z mikropluszu, jasnoróżowa, 38x28 cm
(29)
W magazynie
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cove Stripe
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, żółta, 200x200 cm
(44)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Selection
Pościel LeBonom
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z bawełny stonewashed, pomarańczowa, 200x220 cm
(29)
W magazynie
223 zł
z kodem
279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
My House
Ręcznik plażowy Big
Frotte, bawełniany, biały, 100x180 cm
(7)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Kelso Check
Z materiału sherpa, czerwony, 130x170 cm
(7)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Zasłona Natural
Lniana, w naturalnym kolorze, 140x275 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Avebury Floral
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem/kwiecista, niebieska, 200x200 cm
W magazynie
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Crushed Velvet
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/luksusowa, aksamitna, beżowa, 200x200 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw
2 szt., na zamek , kwieciste/strukturalne, 43x43 cm
(9)
W magazynie
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
85 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Cooksmart ®
Fartuch Woodland
Bawełniany/lniany, beżowy
(310)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Södahl
Obrus Charm
Bawełniany, kwiecisty, beżowy, ø 180 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
301 zł
z kodem
376 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
My House
Ręcznik plażowy Big
Frotte, bawełniany, jasnozielony, 100x180 cm
(14)
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Rava
Z mikropluszu, brązowy, 150x200 cm
(4)
W magazynie
363 zł
z kodem
454 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Bianca
Pościel Winter Scene
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, z nadrukiem, szaroniebieska, 135x200 cm
(21)
W magazynie
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight Animals
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w gwiazdy, zielona/beżowa, 135x200 cm
(56)
W magazynie
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Zaho
Biała, 140x260 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Prześcieradło dziecięce Bluey
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, z nadrukiem, niebieskie, 90x200 cm
(1)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Kashmir
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa/dwustronna, z ornamentami, brązowa, 200x200 cm
(98)
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
OYOY Living Design
Poduszka
Wypełniona pierzem, dekoracyjnej, 30x60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Woolen
Z materiału sherpa, na zamek , 40x40 cm
(4)
W magazynie
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Lucie Floral Frill
2 szt., do powieszenia na drążku, w kratkę/kwieciste, białe/niebieskie, 168x229 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
z kodem
322 zł bez kodu
161 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski/kwiecista, biała/niebieska, 200x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
116 zł
z kodem
144,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Foxy
Ze sztucznego futra, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona dziecięca Moonlight
Zaciemniająca, w gwiazdy, szara, 140x260 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Plain Flanel
Z gumką, dwuosobowe, flanelowe, białe, 180x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, aksamitne, beżowe, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Filumi
Narzuta Talo
Z szenilu, kremowa, 220x240 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Silky Soft
2 szt., satynowe, kopertowe, 50x75 cm
(2)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Toscana
Z bawełny z recyklingu, niebieski/szary, 130x160 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Angelia
Z gumką, dwuosobowe, muślinowe, beżowe, 160x200 cm
(4)
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Damask Jacquard
Adamaszkowa, szara, 43x43 cm
(5)
W magazynie
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Grasmere
2 szt., do powieszenia na drążku, kwieciste, lawendowe/beżowe, 168x229 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
259 zł
z kodem
324 zł bez kodu
162 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Urla
Odpowiedni do prania, szary, 60x90 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Milo Bow
Dwuosobowa, zapinana na guziki, biała, 200x200 cm
(6)
W magazynie
149 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, zielone/szare, 60x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Narzuta Canterbury
Pikowana, żółta, 220x230 cm
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
268 zł
z kodem
335 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Rafael
Odpowiedni do prania, zielony, 50x80 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
14
15
16
...
166
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe