Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia z kodem zniżkowym
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
7 967 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Mijolnir
Narzuta Puffy
Z mikropluszu, antracytowa, 200x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
218 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Retro
Frotte, z bawełny organicznej, niebieski/brązowy, 50x90 cm
(3)
W magazynie
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Dywanik łazienkowy Jule
Beżowy, 60x60 cm
(8)
W magazynie
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cuddly
Z mikropluszu, ciemnobrązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Obscure
Zaciemniająca, z mikrowłókna, w kolorze khaki, 140x260 cm
(1)
W magazynie
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Natural Stripes
Lniana, w paski, kopertowa, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
RHS
Pościel dziecięca Butterfly Garden
Jednoosobowa, zapinana na guziki, biała/różowa, 135x200 cm
(2)
W magazynie
94 zł
z kodem
117,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Narzuta Meadore
Jasnoszara, 220x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Restilo
Ręcznik Amari
Frotte, bawełniany, brązowy, 50x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, kremowe, 200x200 cm
(41)
W magazynie
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, w kolorze khaki, 50x70 cm
(542)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Gabby's Dollhouse "Bubbles"
Niebieska, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Szlafrok dziecięcy
W rozmiarze 2-4 lata, bawełniany, szary
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
-20% z kodem
Restilo
Koc Mic
Z mikropluszu, jasnoróżowy, 200x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., 40x40 cm
(1)
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
9 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Fartuch Candy Cane
Bawełniany, czerwony/biały
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Narzuta Henry
Z mikropluszu, szara, 220x240 cm
(39)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
JAHU collections
Koc Marble
Polarowy, szary, 150x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ladelle
Ścierki zestaw Lennox
2 szt., białe/brązowe, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
33,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dziecięca Tie Dye Football
Fioletowa, ø 24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Mata stołowa Liv
Bawełniana, odpowiednia do prania, 35x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Serwetka
Tekstylna, w paski, 40x40 cm
(2)
W magazynie
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Lilo and Stitch
Polarowa, niebieska, 33x25 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Diamond
Z mikropluszu, różowa, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
74,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Solange
3-częściowy, aksamitny, beżowy, 220x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
172 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Green Gate
Serwetka
Tekstylna, w paski, 40x40 cm
(52)
W magazynie
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Little Snowdrops
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(7)
W magazynie
19 zł
z kodem
23,99 zł bez kodu
1,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Narzuta Lilia
Bawełniana, beżowa, 180x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Ścierka Cherry
Bawełniana, pomarańczowa/jasnoróżowa, 70x50 cm
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
My House
Pościel Abstract
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, geometryczna/z nadrukiem, szara/turkusowa, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Essentials
Kołdra Carbon Light
Letnia, 140x200 cm
(6)
W magazynie
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, szałwiowy, 50x100 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca 101 Dalmatians
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 100x135 cm
(7)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Zasłona prysznicowa
Biała, 120x200 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Narzuta Softa
Pikowana, z mikrowłókna, różowa/jasnoszara, 240x260 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
149 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Traditio
3 szt., tekstylne, w kratkę, 45x45 cm
(5)
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Narzuta Lilia
Bawełniana, kremowa, 180x220 cm
(2)
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Jersy
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, białe, 90x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Södahl
Mata stołowa Its All Nature
Z juty, ø 35 cm
(13)
W magazynie
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Gardinia
Roleta
Bambusowa, w naturalnym kolorze, 60x160 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, zielone, 180x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Oriental
Plastikowa, strukturalna, ø 40 cm
(2)
W magazynie
16 zł
z kodem
19,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Diamant
Z PCV, ø 38 cm
W magazynie
16 zł
z kodem
19,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Meri Meri
Obrus Rainbow Star
Z papieru, w gwiazdy, biały, 137x259 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Jersy
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, antracytowe, 140x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Pastel Christmas
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 35x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Södahl
Mata stołowa Tiles
Silikonowa, geometryczna, 33x48 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
68
69
70
...
166
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe