Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia z kodem zniżkowym
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
7 944 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Non Iron
Z gumką, dwuosobowe, ciemnobrązowe, 185x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ochraniacz na materac Terry Shelly
Wodoodporny/antyalergiczny, 140x190 cm
(7)
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
ZicZac
Ścierki zestaw Duo Leno
3 szt., czarno-białe, 50x76 cm
Dostawa od 09.11.2026
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, zielone, 90x200 cm
(83)
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Koc Henry
Z mikropluszu, szary, 150x200 cm
(24)
Dostawa od 16.10.2026
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
B.E.S.
Prześcieradło Mako
Z gumką, dwuosobowe, dżersejowe, jasnozielone, 180x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, czarne, 30x30 cm
(3)
W magazynie
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
6,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
HIP
Szlafrok Terry
W rozmiarze XS/S, bawełniany, beżowy
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Angelia
Z gumką, dwuosobowe, muślinowe, jasnozielone, 160x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw Arden
2 szt., frotte, różowe, 50x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Golden Sunset
Bawełniana, strukturalna, beżowa/w kolorze złota, 140x240 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Moonia
Ochraniacz na materac Terry
Wodoodporny, 160x200 cm
(4)
Dostawa od 30.10.2026
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw Betty
2 szt., waflowe, żółte, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
38,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sunnylife
Ponczo dziecięce Checkerboard
W rozmiarze 3-5 lat, bawełniane, żółte
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Canterbury
2 szt., do powieszenia na drążku, kwieciste, różowe, 168x183 cm
(29)
Dostawa od 04.11.2026
234 zł
z kodem
293 zł bez kodu
146,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, jasnozielone, 180x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Satin Stripe
2 szt., adamaszkowe, w paski, kopertowe, 50x75 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę
Na zamek , 45x45 cm
(27)
Dostawa od 15.12.2026
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Gardinia
Roleta Java
Bambusowa, w naturalnym kolorze, 140x160 cm
(1)
Dostawa od 09.10.2026
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Football Stars
Z gumką, do łóżeczka, flanelowe, szare, 70x140 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Zero Twist
Frotte, bawełniany, ciemnoróżowy, 50x85 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnoróżowe, 90x200 cm
(83)
W magazynie
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
Restilo
Obrus Gaia
Jasnoszary, 140x200 cm
(6)
Dostawa od 16.10.2026
138 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Cuistot
Frotte, bawełniany, czerwony, 50x50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Good Morning
Szlafrok Polyvelvet
W rozmiarze XS/S, z mikropluszu, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Mini Frosty
Z mikfroflaneli, kremowy, 125x150 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Prześcieradło Light Grey
Dwuosobowe, lniane, jasnoszare, 180x260 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
451 zł
z kodem
564 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, szałwiowy, 50x70 cm
(542)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Sateen White
2 szt., z satyny bawełnianej, kopertowe, 50x75 cm
(14)
Dostawa od 04.11.2026
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Malomi Kids
Ponczo dziecięce Muslin
W rozmiarze 3-8 lat, muślinowe, w kolorze khaki
W magazynie
Ostatnia sztuka
277 zł
z kodem
346 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Roleta Forelista
Tekstylna, antracytowa, 120x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Myjka Tendresse
Beżowa, bawełniana, 15x21 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnoróżowe, 200x220 cm
(83)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
Foutastic
Szlafrok Cappa
W rozmiarze L, bawełniany, niebieski
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Restilo
Prześcieradło Ruby
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, frotte, beżowe, 160x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, ciemnoszare, 30x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
16 zł
z kodem
20 zł bez kodu
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Bianca
Prześcieradło dziecięce Zoo Animals
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, z nadrukiem, białe, 90x190 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Podwójna rękawica kuchenna Christmas Town
Bawełniana, czerwona/beżowa, 18x88 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Narzuta Bedar
Bawełniana, beżowa, 180x250 cm
(3)
Dostawa od 07.12.2026
487 zł
z kodem
609 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Brushed Sleepy Saurus Dino
Z gumką, jednoosobowe, flanelowe, kremowe, 90x190 cm
Dostawa od 04.11.2026
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Percale
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z perkalu bawełnianego, szare, 185x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Roba
Koc dziecięcy Miffy
Bawełniany, szary, 80x80 cm
(3)
Dostawa od 20.10.2026
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hugo Frosch
Termofor Classic
Z mikropluszu, fioletowy, 1,8 l
(3)
Dostawa od 14.10.2026
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
B.E.S.
Prześcieradło Mako
Z gumką, dwuosobowe, dżersejowe, żółte, 200x220 cm
(93)
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Cuistot
Frotte, bawełniany, antracytowy, 50x50 cm
(1)
W magazynie
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Obrus White
Lniany, biały, 140x140 cm
(16)
Dostawa od 19.11.2026
249 zł
z kodem
311 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ponczo dziecięce White
W rozmiarze 2-4 lata, lniane, białe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Tile Stone
Frotte, bawełniany, biały, 50x100 cm
(8)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
1
...
138
139
140
...
166
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe