Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia z kodem zniżkowym
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
7 943 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Mata stołowa Melange
Lniana, odpowiednia do prania, 35x45 cm
(1)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Lion King
Bawełniany, niebieski/brązowy, 70x140 cm
(1)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Sweet poppy
Kwiecisty, czerwony/beżowy, 150x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Soft
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, brązowe, 40x55 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
58,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Zasłona prysznicowa Nova Arte
Abstrakcyjny wzór, bordowa/beżowa, 150x200 cm
Dostawa od 30.10.2026
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Zasłona prysznicowa Shadow
Abstrakcyjny wzór, kremowa, 150x200 cm
Dostawa od 30.10.2026
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Sugar Candy
Pomarańczowa/różowa, ze zdejmowaną poszewką, 60x15 cm
Dostawa od 04.11.2026
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Sugar Candy
Zielona/różowa, ze zdejmowaną poszewką, 60x15 cm
Dostawa od 04.11.2026
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Retro
Odpowiedni do prania, z bio bawełny, niebieski/różowy, 50x80 cm
(3)
Dostawa od 30.10.2026
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Bianca
Ręcznik kąpielowy Zero Twist
Frotte, bawełniany, beżowy, 70x120 cm
Dostawa od 04.11.2026
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę White
Lniana, kopertowa, 80x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Mata stołowa Fishbone
Plastikowa, w paski, 33x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Pink
Ze świątecznym motywem, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sunnylife
Ręcznik plażowy Summer Stripe
Bawełniany, w paski, różowy, 90x175 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
178 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, niebieskie, 200x220 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Bunny Tails Ditsy Flowers
Z gumką, jednoosobowe, kwieciste, białe, 90x190 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, biały, 90x150 cm
(1)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnozielone, 160x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
6 szt., frotte, bawełniane, lawendowe, 4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(1)
Dostawa od 16.10.2026
175 zł
z kodem
219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Liczba sztuk (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Obrus Natural
Lniany, w naturalnym kolorze, 140x200 cm
(2)
Dostawa od 19.11.2026
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ZicZac
Mata stołowa Fallon
Plastikowa, w paski, 33x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Obrus
Kwiecisty, brązowy, 60x60 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Obrus Enchanted Twilight Animals
Bawełniany, zielony, 137x178 cm
Dostawa od 04.11.2026
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Isnel
Z bawełny z recyklingu, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
Dostawa od 21.10.2026
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Firanka Dinos
Biała/w kolorze srebra, 140x260 cm
Dostawa od 20.10.2026
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Raschel Velvet
Z mikropluszu, czerwony, 130x170 cm
(57)
Dostawa od 04.11.2026
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Good Morning
Ręczniki zestaw Plain
4 szt., frotte, bawełniane, jasnoszare, 50x100 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Satin Stripe
4 szt., satynowe, kopertowe, 75x50 cm
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Grid
Odpowiedni do prania, tekstylny, biały/beżowy, 50x80 cm
(4)
Dostawa od 30.10.2026
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Marsala
2 szt., lniane, 40x40 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Mendola Fabrics
Zasłona Avalon
Beżowa, 140x260 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
210 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Graziella
Zmywalny, z PCV, patchworkowy, w kolorze ochry/szary, 140x300 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Szlafrok Tendresse
W rozmiarze M, bawełniany, jasnobrązowy
(4)
Dostawa od 22.10.2026
134 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(35)
W magazynie
Ostatnia sztuka
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
27,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
VDE Tivoli 1996
Bieżnik Lurex
40x180 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
B.E.S.
Prześcieradło Mako
Z gumką, dwuosobowe, dżersejowe, antracytowe, 200x220 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Prześcieradło Blue Fog
Z gumką, dwuosobowe, lniane, niebieskie/szare, 160x200 cm
(139)
W magazynie
Ostatnia sztuka
571 zł
z kodem
714 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Easy Iron
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z mikrowłókna, zielone, 185x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Mijolnir
Prześcieradło
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, bawełniane, jasnozielone, 140x200 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Szlafrok dziecięcy Delux
W rozmiarze 9-10 lat, z mikropluszu, niebieski
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
-20% z kodem
Good Morning
Szlafrok Polyvelvet
W rozmiarze M/L, z mikropluszu, beżowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Batman "The Emblem"
Bawełniany, czarny, 70x140 cm
Dostawa od 14.10.2026
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ścierka Light Grey
Lniana, jasnoszara, 45x65 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
Rex London
Fartuszek dziecięcy Fairies in the Garden
Bawełniany
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Satin Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, adamaszkowa, w paski, biała, 135x200 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Podwójna rękawica kuchenna Nutcracker
Ze świątecznym motywem, zielona, 18x88 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
JUNA
Pościel Bæk&Bølge
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/chłodna, z kory, w kratkę, czerwona/żółta, 140x200 cm
(5)
Dostawa od 19.10.2026
271 zł
z kodem
339 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Obrus Gaia
Czarny, 140x240 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
171 zł
z kodem
214 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
1
...
132
133
134
...
166
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe