Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia z kodem zniżkowym
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
7 971 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Angelia
Z gumką, dwuosobowe, muślinowe, pomarańczowe/brązowe, 140x190 cm
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Green Gate
Obrus
Bawełniany, w paski, różowy, 130x170 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
215 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Rainbow Cuddly
Dwuosobowa, bez prasowania/ciepła, zapinana na guziki, z mikropluszu, 200x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
226 zł
z kodem
283 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę Snowflakes
Na zamek , ze świątecznym motywem, 42x42 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Galvin
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Cosy
Z mikropluszu, kremowy, 130x160 cm
(16)
Dostawa od 09.11.2026
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Sweets and Treats
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, różowa, 200x200 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
JAHU collections
Poszewka na poduszkę Foliage
Na zamek , 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Dwuosobowe, z perkalu, białe, 275x275 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Bistrot
Plastikowa, 28,5x44 cm
(2)
W magazynie
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mijolnir
Pościel dziecięca Astron
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciemnoniebieska/pomarańczowa, 140x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę Leaves
Na zamek , 3D, 45x45 cm
(67)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Fartuch Farm
Bawełniany, kremowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(18)
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
9,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, ciemnoniebieski, 50x90 cm
(102)
W magazynie
Ostatnia sztuka
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Zone
Ręcznik kąpielowy Classic
Jasnoszary, 70x140 cm
(6)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Södahl
Mata stołowa Vista
Bawełniana, odpowiednia do prania, w kratkę, 33x48 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Roleta Forelista
Tekstylna, biała/w kolorze srebra, 90x180 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Manuela
Z ornamentami, musztardowy, 145x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
B.E.S.
Poszewka na poduszkę Summer
Z mikrowłókna, na zamek , 45x75 cm
(19)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Meri Meri
Serwetki zestaw Stripe Ruffle
4 szt., lniane, w paski, 46x46 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
203 zł
z kodem
254 zł bez kodu
63,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Zasłona prysznicowa Gallery
Geometryczna, jasnozielona, 150x200 cm
(5)
W magazynie
177 zł
z kodem
221 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, beżowy, 50x100 cm
(542)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Ribbed
Z mikropluszu, kremowa, 45x45 cm
(42)
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Mila Home Luxury
Mata stołowa Wicker
Z juty, ø 33 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Icemount
Termiczna, czarna, 140x260 cm
(3)
Dostawa od 22.10.2026
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Bow
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, białe/różowe, 90x190 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, morska, 140x250 cm
(2)
W magazynie
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Good Morning
Pościel Uni
Dwuosobowa, otwarta, luksusowa, z bawełny renforcé, biała, 200x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
202 zł
z kodem
252 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Neo Pink
Różowa, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Pineapple Elephant
Poszewki na poduszki zestaw Tamba Stripe
2 szt., strukturalne, kopertowe, 50x75 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
72 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Polka Dot
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w kropki, biała/zielona, 200x200 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Marble
W abstrakcyjny wzór, 40x130 cm
(42)
W magazynie
Ostatnia sztuka
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Homéa
Serwetki zestaw Prankster Elf
20 szt., 33x33 cm
W magazynie
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
1,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Ścierka Kylie
Bawełniana, biała, 50x70 cm
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bébé Douceur
Pieluszki Gauge
3 szt., w gwiazdy, białe/różowe, muślinowe, 70x70 cm
(2)
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Pokrowiec Urban
Na sofę, 2-osobowy, jasnoszary
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
221 zł
z kodem
276 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ręcznik kąpielowy Natural Fine Waffle
Waflowy, lniany, w naturalnym kolorze, 100x140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Taśma uszczelniająca Cocoon
Szarobrązowa, 10x95 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Roleta Daynight
Dzień i noc, tekstylna, jasnobrązowa, 60x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Mono Frill
Jednoosobowa, zapinana na guziki, biała/różowa, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Satin Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, satynowa, strukturalna, kremowa, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Poppy
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, czerwona, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight Animals
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, ciemnobrązowa, 230x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Poppy
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, czerwona, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Witchcraft
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, ciemnofioletowa, 230x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non Iron
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, czarna, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
119
120
121
...
167
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe