Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tanie tekstylia z kodem zniżkowym
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
7 971 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Sehlbach
Zasłona Gingko
Żakardowa, jasnoszara, 140x245 cm
Dostawa od 09.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Halloween Highland Cow
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, szarobeżowa, 135x200 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), bordowa, 140x175 cm
(3)
Dostawa od 16.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę Ruffled
Na zamek , w paski, 45x45 cm
Dostawa od 15.12.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, różowa, 140x270 cm
(158)
Dostawa od 16.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Cam Cam Copenhagen
Śliniaki zestaw Windflower Creme, Blossom Pink
2 szt., kwieciste
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Gardinia
Roleta Plisé Verona Termo
Antracytowa, 57x150 cm
(2)
Dostawa od 09.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Ręcznik Gobo
Frotte, bawełniany, lawendowy/kremowy, 50x80 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Tree
Aksamitna, ze świątecznym motywem, niebieska, 34x40 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Tree
Z materiału bouclé, ze świątecznym motywem, biała, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Filumi
Pokrowiec Talo
Na fotel, 70 cm, biały
(31)
Dostawa od 15.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Rękawica kuchenna Thin Black Stripes
Lniana, biała/szara, 14x29 cm
Dostawa od 19.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Taśma uszczelniająca Cocoon
Brązowa, 10x95 cm
(1)
Dostawa od 09.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Rowico
Poduszka na krzesło Fulton
Bez zapięcia, ø 38 cm
Dostawa od 20.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Termofor Warmers
Kremowy, 2 l
Dostawa od 09.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Taśma uszczelniająca Cocoon
Beżowa, 10x95 cm
(2)
Dostawa od 09.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Termofor Warmers
Beżowy, 2 l
Dostawa od 09.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Termofor Warmers
Z mikropluszu, beżowy, 2 l
Dostawa od 09.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Ręcznik Navira
Frotte, bawełniany, biały, 50x90 cm
Dostawa od 07.12.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Ręcznik Navira
Frotte, bawełniany, beżowy, 50x90 cm
Dostawa od 07.12.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Brushed
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, różowe, 135x190 cm
(11)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Śliniaki zestaw Prune
2 szt., muślinowe, zielone
Dostawa od 07.12.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Śliniaki zestaw Prune
2 szt., muślinowe, różowe
Dostawa od 07.12.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Constellation
Ze świątecznym motywem, biały, 150x300 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, łososiowe, 180x200 cm
(76)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
z kodem
99,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Grid
2 szt., frotte, bawełniane, czarno-białe, 40x60 cm
(4)
W magazynie
81 zł
z kodem
100,99 zł bez kodu
50,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Restilo
Dywanik łazienkowy Bati
Odpowiedni do prania, turkusowy, 70x120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
101,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Koc dziecięcy Filipa
Beżowy, 130x160 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
101,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Dywanik łazienkowy Aspen Bobble
Odpowiedni do prania, niebieski, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
101,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), brązowa, 140x270 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
101,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Bonami Essentials
Pościel Basic
Dwuosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania, z mikrosatyny, zielona, 200x200 cm
(4)
W magazynie
82 zł
z kodem
101,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Gingerbread
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z mikrowłókna, niebieska, 135x200 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
82 zł
z kodem
102 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Bieżnik Lunel
W paski, 50x150 cm
W magazynie
82 zł
z kodem
102,84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Eviaya
Niebieski, 130x160 cm
(18)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Ombre Rainbow Clouds
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, niebieska/różowa, 135x200 cm
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Sassy B
Pościel Stripe Tease
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, biała/niebieska, 135x200 cm
(1)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Rękawice kuchenne zestaw Ada
2 szt., szara, 17x33 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
52 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Tiseco Home Studio
Taśma uszczelniająca Mink
Ciemnoszara, 10x90 cm
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Casa Selección
Poduszka dziecięca Sunrise
Pluszowa, żółta, 43x38 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Ricochet
Odpowiedni do prania, tekstylny, beżowy, 50x120 cm
(1)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, czarna, 140x270 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Rodzaj mocowania (2)
-20% z kodem
Restilo
Dywaniki łazienkowe zestaw Bati
2 szt., odpowiednie do prania, niebieskie, 50x80 cm
(9)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Sassy B
Pościel Stripe Tease
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, czerwona/różowa, 135x200 cm
(3)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Foutastic
Dywanik łazienkowy Bomb
Odpowiedni do prania, czarny/beżowy, ø 100 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Restilo
Dywaniki łazienkowe zestaw Bati
2 szt., odpowiednie do prania, ciemnoniebieskie, 50x80 cm
(12)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, antracytowe, 180x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Dywaniki łazienkowe zestaw Bati
2 szt., odpowiednie do prania, szare, 50x80 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, białe, 180x200 cm
(6)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
1
...
76
77
78
...
167
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe