Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia z kodem zniżkowym
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
7 947 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, morska, 140x225 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik plażowy Beach Sun
Bawełniany, z napisami, czarny, 78x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Bieżnik Marsala
Lniany, 40x200 cm
(23)
Dostawa od 19.11.2026
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Obrus White
Lniany, biały, 140x200 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
317 zł
z kodem
396 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z perkalu, białe, 150x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Native Natural
Koc Diamond
Wełniany, zielony, 140x200 cm
(3)
Dostawa od 23.10.2026
225 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Bully
W abstrakcyjny wzór, biały, 140x300 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Fartuch Eco Recycled
Kremowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Percale
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z perkalu bawełnianego, różowe, 185x200 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Dakls
Obrus
Zmywalny, z PCV, z ornamentami, szary, 140x180 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Bellis
6 szt., frotte, bawełniane, z ornamentami, pomarańczowe/beżowe, 2x mały ręcznik (30x50)/2x średni ręcznik (50x90)/2x ręcznik kąpielowy (70x130)
(1)
Dostawa od 16.10.2026
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Woodland Gonks
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, pomarańczowa/brązowa, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Harry Potter "Friends"
40x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, beżowy, 90x150 cm
(102)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, musztardowa, 200x300 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Roba
Ochraniacz do łóżeczka Frosty Almond
Z mieszanki bawełny, beżowy
Dostawa od 20.10.2026
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Java
Aksamitna, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
Dostawa od 30.10.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Watercolour
2 szt., lniane, kwieciste, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
62 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Quick Dry
Szybkoschnący, bawełniany, ciemnozielony, 70x120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Festive Car
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 35x47 cm
(1)
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Native Natural
Koc Hoop
Wełniany, szary, 140x200 cm
(2)
Dostawa od 23.10.2026
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Autumn Pumpkins
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, biała/pomarańczowa, 135x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Aries
Biała, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Fartuch Christmas
Bawełniany, ze świątecznym motywem, zielony/niebieski
(5)
W magazynie
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Fartuch Enchanted Twilight Animals
Bawełniany, zielony
Dostawa od 04.11.2026
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Rękawica kuchenna Christmas Nutcracker
Bawełniana, ze świątecznym motywem, bordowa/różowa, 88x18 cm
Dostawa od 04.11.2026
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Pościel dziecięca Lil Planet
Do łóżeczka, zapinana na guziki, zielona, 100x135 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, szara, 265x250 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
210 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, niebieska, 200x250 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Nowość
Mijolnir
Pościel Chloe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, 140x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
-20% z kodem
Nowość
Mijolnir
Pościel Zebra
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z motywem zwierzęcym, czarna, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
-20% z kodem
Nowość
Mijolnir
Pościel Chloe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Mata stołowa Small Triangle
Plastikowa, 30x45 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Poduszka na krzesło Doodles
Wiązana, z nadrukiem/abstrakcyjny wzór, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poduszka na krzesło
Wiązana, z nadrukiem/z ornamentami, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nattiot
Poduszka dekoracyjna Josephine
Bawełniana, szara, 60x60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
252 zł
z kodem
315 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Sisters Balerinas
Pikowany, z satyny bawełnianej, biały/pomarańczowy, 140x200 cm
(1)
W magazynie
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Lissea
Z woalu, brązowa, 140x240 cm
(9)
Dostawa od 30.10.2026
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, beżowe, 60x100 cm
(3)
Dostawa od 15.12.2026
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Power Up Gamer
Jednoosobowa, zapinana na guziki, czarna, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Brushed Teddy Bear
Jednoosobowa, ciepła/dwustronna, zapinana na guziki, kremowa, flanelowa, 120x150 cm
Dostawa od 04.11.2026
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Brushed Teddy Bear
Jednoosobowa, ciepła/dwustronna, zapinana na guziki, kremowa, flanelowa, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Brushed Forest Friends
Jednoosobowa, ciepła/dwustronna, zapinana na guziki, kremowa, flanelowa, 120x150 cm
Dostawa od 04.11.2026
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Brushed Sleepy Saurus Dino
Jednoosobowa, ciepła/dwustronna, zapinana na guziki, kremowa, flanelowa, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Organizer kieszonkowy na łóżeczko Laily
Bawełniany, różowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
52,51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Raschel Velvet
Z mikropluszu, pomarańczowy, 130x170 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik kąpielowy Tile Stone
Frotte, bawełniany, w paski, biały, 70x140 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Quick Dry
2 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, brązowe, 90x140 cm
(64)
Dostawa od 04.11.2026
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
58 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
1
...
126
127
128
...
166
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe