Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia z kodem zniżkowym
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
7 946 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnoszare, 90x200 cm
(2)
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące, bawełniane, białe, 30x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
6,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
B.E.S.
Prześcieradło Mako
Z gumką, jednoosobowe, dżersejowe, żółte, 120x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
B.E.S.
Ogrodowa poduszka do siedzenia Seahorse
Na leżak, z nadrukiem, czerwona/niebieska, 52x148 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Mustard
2 szt., tekstylne, 40x40 cm
(2)
Dostawa od 19.11.2026
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
47,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Occult
Zaciemniająca, czarna, 135x280 cm
(2)
Dostawa od 30.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Restilo
Ręcznik Amari
Frotte, bawełniany, szary, 50x100 cm
(2)
Dostawa od 16.10.2026
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Plastikowa, z ornamentami, 38x38 cm
(2)
Dostawa od 09.11.2026
27 zł
z kodem
33,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Easy Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, zielona, 200x200 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Restilo
Narzuta Mic
Z mikropluszu, jasnozielona, 200x220 cm
(2)
Dostawa od 16.10.2026
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Halloween Highland Cow
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, szarobeżowa, 135x200 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Restilo
Pokrowiec Sento
Na krzesło, elastyczny, 48 cm, jasnoszary
(2)
Dostawa od 16.10.2026
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Good Morning
Pościel Uni
Dwuosobowa, otwarta, luksusowa, z bawełny renforcé, szara, 220x240 cm
(2)
Dostawa od 26.10.2026
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Obrus Gaia
Jasnoszary, 140x300 cm
(2)
Dostawa od 16.10.2026
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Foutastic
Szlafrok Mia Waffle
W rozmiarze L, bawełniany, biały
(2)
Dostawa od 04.11.2026
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Strawberry Frills
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, różowa, 135x200 cm
(5)
W magazynie
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pokrowiec na ramę łóżka Crushed Velvet
Z gumką, dwuosobowy, aksamitny, beżowy, 152x198 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Alpage
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, z nadrukiem, czerwona, 240x220 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Fartuch Christmas
Bawełniany, ze świątecznym motywem, zielony/niebieski
(5)
W magazynie
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta dziecięca Soft as a Cloud
Różowa, 150x200 cm
(4)
W magazynie
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Lissea
Z woalu, biała, 140x240 cm
(4)
W magazynie
32 zł
z kodem
39,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
10 szt., frotte, bawełniane, brązowe, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
230 zł
z kodem
287 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Liczba sztuk (3)
-20% z kodem
B.E.S.
Poszewka na poduszkę Summer
Z mikrowłókna, na zamek , 70x90 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Bonami Essentials
Pościel Basic
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania, z mikrosatyny, biała, 140x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, różowa, 135x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, kremowa, 140x270 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Cosy Diamond
Z mikropluszu, szary, 130x170 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Mijolnir
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Magic Unicorn
Na łóżko jednoosobowe, niebieski, 160x220 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Moonia
Ochraniacz na materac
Wodoodporny, 160x200 cm
(4)
Dostawa od 30.10.2026
258 zł
z kodem
323 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
Gardinia
Roleta Zeva
Bambusowa, pomarańczowa, 150x160 cm
(3)
W magazynie
144 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Rafael
Odpowiedni do prania, beżowy, 50x80 cm
(3)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Mylene
Z materiału sherpa, zielony, 220x240 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Zasłona prysznicowa Gallery
Geometryczna, beżowa, 150x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
177 zł
z kodem
221 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Thais
Odpowiedni do prania, biały, 50x80 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
HIP
Ręcznik plażowy Abhita
Bawełniany, kwiecisty, zielony, 100x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Tile Stone
2 szt., frotte, bawełniane, białe, 40x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mila Home
Zasłony zestaw Marble
2 szt., do powieszenia na szynie, abstrakcyjny wzór/ze wzorem kamienia, czarne/w kolorze złota, 140x260 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
291 zł
z kodem
364 zł bez kodu
182 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
29,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Serafine
Beżowy, 140x240 cm
(3)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Easy Iron
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z mikrowłókna, zielone, 185x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Linen Tales
Pościel Linen Tales for Bonami
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z mieszanki lnu, biała, 140x200 cm
(3)
W magazynie
327 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Twily
Beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
JAHU collections
Maty stołowe zestaw Chess
2 szt., plastikowe, geometryczne, 45x30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Södahl
Pościel Clear
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, adamaszkowa, w paski, zielona/jasnozielona, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
318 zł
z kodem
398 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
JAHU collections
Koc Plain
Polarowy, turkusowy, 150x200 cm
(3)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-20% z kodem
Södahl
Koc Vista
Piknikowy, niebieski, 130x170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, beżowy, 30x50 cm
(3)
W magazynie
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Dywanik łazienkowy Riva
Odpowiedni do prania, koniakowy, 60x100 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
70
71
72
...
166
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe