Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia z kodem zniżkowym
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
7 953 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Green Gate
Opaska na oczy
Biała/zielona/różowa
(4)
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, niebieskie, 160x200 cm
(4)
Dostawa od 30.10.2026
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mila Home
Ochraniacz na materac Micro Classic
Wodoodporny, 160x200 cm
(4)
Dostawa od 15.12.2026
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Good Morning
Pościel Sym
Jednoosobowa, otwarta, bawełniana, beżowa, 140x220 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Pościel dziecięca Transport
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, biała/beżowa, bawełniana, 135x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Percale
2 szt., z perkalu bawełnianego, kopertowe, 50x75 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
22,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Softa
2 szt., z mikrowłókna, na zamek , strukturalne, 50x70 cm
(5)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Cooksmart ®
Fartuch z warstwą PVC Beside the Seaside
Bawełniany, niebieski
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Gardinia
Firanka Grafik
Geometryczna, biała, 140x175 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Diatonella
Szybkoschnący, okrzemkowy (z diatomitu), ciemnoniebieski, 35x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
55,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Dywanik łazienkowy Riva
Odpowiedni do prania, do WC, ciemnoniebieski, 45x50 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, żółta, 140x270 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poduszka na krzesło
Wiązana, geometryczna, 40x40 cm
(5)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Vitamine
Beżowy, 45x75 cm
(8)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Mila Home
Pościel Geometric
Dwuosobowa, z prześcieradłem/4-częściowa, otwarta, geometryczna/w kratkę, czarna, 200x220 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Restilo
Narzuta Softa
Pikowana, z mikrowłókna, kremowa, 240x260 cm
(2)
W magazynie
149 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Winona
Z materiału bouclé, zielona, 140x260 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Casa Selección
Poduszki dekoracyjne zestaw
6 szt., ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
303 zł
z kodem
379 zł bez kodu
63,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Vivielle
Z mieszanki bawełny, 130x160 cm
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Pepita
Ø 38 cm
(2)
W magazynie
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Aquamarbre
Odpowiedni do prania, tekstylny, czarny/w kolorze złota, 45x75 cm
(2)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Premium
-20% z kodem
Universe of Sleeping
Poduszka Capella Medium
Wypełniona pierzem, do spania, 50x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
218 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Naya
Zielona/beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Lemon
Bawełniana, ze zdejmowaną poszewką, 35x50 cm
(2)
W magazynie
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Dalmine
Z bawełny z recyklingu, zielony/kremowy, 130x160 cm
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Mya Tropical Bird
2 szt., do powieszenia na drążku, niebieskie, 117x229 cm
(2)
W magazynie
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
130 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Ombre Rainbow Clouds
Z gumką, jednoosobowe, niebieskie/różowe, 90x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Sorrel Leaves
2 szt., do powieszenia na drążku, z nadrukiem, jasnobrązowe, 168x229 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
258 zł
z kodem
322 zł bez kodu
161 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Percaline
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu bawełnianego, jasnobrązowe, 160x200 cm
(2)
W magazynie
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pokrowiec Mila
Na sofę, elastyczny, 3-osobowy, czarny
(2)
W magazynie
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Indy
Bawełniana, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Fartuch Enchanted Twilight Animals
Bawełniany, niebieski
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ZicZac
Mata stołowa Togo
Ze skóry ekologicznej, 33x45 cm
(2)
W magazynie
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Pauline
Odpowiedni do prania, z mieszanki lnu, kremowy, ø 180 cm
(2)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, w kolorze terakoty, 50x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Marra
3 szt., bawełniane, brązowe, 51x74 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
18,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Leopard "Green"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(2)
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
HIP
Pościel Inaya
Jednoosobowa, zapinana na suwak, ciepła/dwustronna, flanelowa, w mandalę/kwiecista, różowa/szara, 140x200 cm
(2)
W magazynie
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Koc Gallery
Zielony/fioletowy, 125x170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
182 zł
z kodem
228 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Hera
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, dwustronna, bawełniana, biała/niebieska, 240x220 cm
(2)
W magazynie
148 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Rena
Z mikropluszu, niebieski, 150x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Raschel Velvet
Z mikropluszu, jasnoszara, 200x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Pine
Z mikropluszu, beżowy, 150x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
180 zł
z kodem
225 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Guirlande
Plastikowa, ø 38 cm
(2)
W magazynie
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mijolnir
Pościel Dide
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z nadrukiem, żółta/szara, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Pościel Bernardus
Dwuosobowa, otwarta, ciepła, flanelowa, jasnobrązowa, 200x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
202 zł
z kodem
252,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Diamond
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, geometryczna, szara, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
195 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Kenya Lodge
Bawełniana, strukturalna, brązowa/w naturalnym kolorze, 140x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
67
68
69
...
166
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe