Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia z kodem zniżkowym
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
7 971 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Polka Dot
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w kropki, biała/zielona, 200x200 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bébé Douceur
Pieluszki Gauge
3 szt., w gwiazdy, białe/różowe, muślinowe, 70x70 cm
(2)
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Bieżnik Martini
Lniany, 40x200 cm
(2)
Dostawa od 19.11.2026
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, musztardowa, 140x250 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, jednoosobowe, dżersejowe, niebieskie, 120x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Śpiworek dziecięcy
Biały/różowy, bawełniany, 75x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
246 zł
z kodem
308 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka na krzesło Essentiel
Zewnętrzna, wiązana, 40x40 cm
(2)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Obrus Nordic
Ze świątecznym motywem, z ornamentami, biały/szary, 140x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Kitchen
150x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Bieżnik Deco Sequin
Z mikrosatyny, z ornamentami, 33x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, czerwona/biała, 135x200 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ścierka Christmas Green
Lniana, zielona/w kolorze khaki, 45x65 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Easy Iron
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z mikrowłókna, zielone, 150x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Christmas Print
Lniana, na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 50x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, jednoosobowe, dżersejowe, niebieskie, 90x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Roba
Ochraniacz do łóżeczka Safe asleep
Bawełniany, biały/jasnoszary
(2)
Dostawa od 20.10.2026
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Quick Dry
Szybkoschnący, bawełniany, ciemnozielony, 70x120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Soft
Frotte, z bawełny organicznej, ciemnoniebieski/szary, 50x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Candy Cane
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, w paski, 30x46 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Suzy
Z mikrowłókna, beżowy, 140x240 cm
(2)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Traditio
3 szt., tekstylne, w kratkę, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
9,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Prześcieradło dziecięce Minnie "Hearts"
Z gumką, bawełniane, z nadrukiem, różowe, 90x200 cm
(2)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Ochraniacz do łóżeczka Lil Planet
Jasnoszary
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Minecraft Hostile Behaviour
Bawełniany, szary, 70x140 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Frozen "Snowflake"
Bawełniany, 70x140 cm
(2)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Botania
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, białe/zielone, 90x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mendola Fabrics
Zasłona Arcade
Abstrakcyjny wzór, żółta/niebieska, 140x245 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Khaki
Lniana, kopertowa, 50x70 cm
(2)
Dostawa od 19.11.2026
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Oscar
Z gumką, jednoosobowe, z mikrowłókna, antracytowe, 90x190 cm
(2)
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, czerwona/biała, 230x220 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Soft
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, brązowe, 40x55 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
58,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Silky Soft
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, satynowa, szara, 200x200 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Bianca
Poduszka dekoracyjna Carved Fur
Z mikropluszu, szałwiowa, ze zdejmowaną poszewką, 50x50 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Optic
Geometryczny, 45x140 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Good Morning
Szlafrok Polyvelvet
W rozmiarze M/L, z mikropluszu, beżowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, brązowe, 90x200 cm
(2)
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
Good Morning
Szlafrok Polyvelvet
W rozmiarze XL/XXL, z mikropluszu, różowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnoróżowe, 120x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, brązowe, 160x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (7)
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Ręcznik Promenade
Frotte, bawełniany, niebieski/fioletowy, 50x100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
B.E.S.
Prześcieradło Mako
Z gumką, jednoosobowe, dżersejowe, fioletowe, 90x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Jersy
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnoszare, 90x190 cm
(2)
W magazynie
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, zielone, 200x200 cm
(2)
W magazynie
143 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Casa Selección
Poduszka na krzesło Estela
Aksamitna, wiązana, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Bully
W abstrakcyjny wzór, czerwony, 150x300 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, ciemnoszare, 200x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Raschel Velvet
Z mikropluszu, jasnoróżowy, 130x170 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ręcznik White
Waflowy, z mieszanki lnu, biały, 50x70 cm
(2)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
63
64
65
...
167
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe