Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia z kodem zniżkowym
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
7 959 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Mila Home
Narzuta Waffle
Bawełniana, kremowa, 220x240 cm
(7)
Dostawa od 15.12.2026
206 zł
z kodem
257 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Lina
Bawełniana, kopertowa, 50x70 cm
(7)
Dostawa od 22.10.2026
25 zł
z kodem
30,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Dwuosobowe, bawełniane, jasnozielone, 180x290 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Foutastic
Szlafrok Cappa
W rozmiarze M, bawełniany, różowy
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Jade
Odpowiedni do prania, ciemnozielony, 45x75 cm
(15)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cuddly
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, brązowa, 135x200 cm
(11)
W magazynie
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Ballerina
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 140x200 cm
(6)
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bonami Selection
Pościel dziecięca Dogs
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, niebieska, bawełniana, 100x135 cm
(6)
W magazynie
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Lina
Bawełniana, kopertowa, 50x70 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
35,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Cuistot
Bawełniana, czerwona, 14,5x24,5 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(6)
W magazynie
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Poduszka na krzesło Roses
Wiązana, kwiecista, 40x40 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Narzuta Meadore
Jasnoróżowa, 220x240 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
123,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Cotton Slub Home
Bawełniana, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Kelly
Odpowiedni do prania, do WC, biały/szary/w kolorze złota, 45x45 cm
(6)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe, dżersejowe, turkusowe, 240x220 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Ashes of Roses
Lniana, kopertowa, 50x70 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, jasnozielona, 140x245 cm
(6)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Foutastic
Dywanik łazienkowy Honeycomb
Odpowiedni do prania, biały/szary, 40x60 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, ciemnozielony, 50x90 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Ręcznik Bath
Frotte, bawełniany, beżowy, 50x100 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Cosy Ribbed
Z mikropluszu, morski, 130x170 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Restilo
Koc Lazy
Telewizyjny, z mikropluszu, ciemnofioletowy, 150x180 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
178 zł
z kodem
222 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Floret
2 szt., odpowiednie do prania, zielone/beżowe, 60x100 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vitaus
Poszewka na poduszkę Galima
Na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Nutcracker
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, ciemnozielona, 230x220 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona prysznicowa Essencia
Zielona, 180x200 cm
(6)
Dostawa od 22.10.2026
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące, bawełniane, brązowe, 30x30 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
6,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel dziecięca Pti Bolide
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na zatrzask, biała, bawełniana, 140x200 cm
(14)
W magazynie
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Universe of Sleeping
Poduszka Sofa
Wypełniona pierzem, dekoracyjnej, 50x50 cm
(14)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (5)
-20% z kodem
Mila Home
Pościel
Dwuosobowa, z prześcieradłem/4-częściowa, otwarta, luksusowa, z bawełny renforcé, szara/beżowa, 200x220 cm
(14)
W magazynie
210 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona prysznicowa Marbre
Ze wzorem kamienia, biała, 180x200 cm
(12)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mila Home
Zasłony zestaw Dot Arch
2 szt., do powieszenia na szynie, geometryczne, beżowe, 140x260 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
287 zł
z kodem
359 zł bez kodu
179,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Zasłona prysznicowa Timeless Stripe
W paski, niebieska, 180x180 cm
(8)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Illustrated Vase
2 szt., odpowiednie do prania, beżowe, 60x100 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poduszka na krzesło
Wiązana, kwiecista, 40x40 cm
(8)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
VDE Tivoli 1996
Bieżnik Lurex
40x180 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, szare, 60x100 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
127 zł
z kodem
158,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), szarobeżowa, 140x270 cm
(10)
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Eviaya
Niebieski, 130x160 cm
(18)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Koc Jaipur Chunky Waffle
Bawełniany, brązowy, 150x200 cm
(5)
W magazynie
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Their Nibs
Pościel Untamed Cheetah
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, kwiecista, różowa/szara, 200x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Woodland Trees
2 szt., do powieszenia na szynie, zielone, 117x183 cm
(5)
W magazynie
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
72 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, czarne/szare, 60x100 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Angelia
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, muślinowa, biała, 260x240 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
259 zł
z kodem
324 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Dywanik łazienkowy Riva
Odpowiedni do prania, ceglasty, 60x100 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Woolen
Z materiału sherpa, na zamek , 40x40 cm
(5)
W magazynie
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Charline
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(5)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
12,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Angelia
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, muślinowa, żółta, 260x240 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
252 zł
z kodem
314,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
1
...
38
39
40
...
166
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe