Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia z kodem zniżkowym
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
7 922 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Satin Stripe
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, satynowa, w paski, czarna, 200x200 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Fartuch ogrodowy
Zielony/brązowy
(121)
W magazynie
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Narzuta Mic
Z mikropluszu, jasnozielona, 200x220 cm
(2)
Dostawa od 16.10.2026
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non-Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, niebieska, 260x220 cm
(105)
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Bianca
Dywanik łazienkowy Aspen Bobble
Odpowiedni do prania, niebieski, 50x120 cm
(39)
Dostawa od 04.11.2026
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Percale
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z perkalu bawełnianego, niebieskie, 185x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Countryside Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, różowa, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Vintage Christmas Santa
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, różowa, 200x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Belle & Boo
Koc dziecięcy Fairytale
Z mikropluszu, różowy, 150x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non-Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, szaroniebieska, 260x220 cm
(105)
Dostawa od 04.11.2026
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pokrowiec na ramę łóżka Crushed Velvet
Z gumką, dwuosobowy, aksamitny, szary, 152x198 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Diatonella
Szybkoschnący, okrzemkowy (z diatomitu), szary, 50x70 cm
(4)
W magazynie
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Solivo
Odpowiedni do prania, tekstylny, szary, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Aruba Tropical Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, zielona/niebieska, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non-Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, zielononiebieska, 260x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, aksamitne, 60x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
104 zł
z kodem
129,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Minecraft
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, zielona/niebieska, bawełniana, 140x200 cm
(10)
W magazynie
104 zł
z kodem
129,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ochraniacz na materac Molly Anti-dust
Antyalergiczny, 180x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Easy Care
Do łóżeczka, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 100x135 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Restilo
Narzuta Meadore
Beżowa, 220x240 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Gardinia
Firanka Dolly-Voile
Kwiecista, biała, 140x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna
Ze sztucznego futra, biała, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(46)
W magazynie
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Bianca
Pościel dziecięca Transport
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, biała/beżowa, bawełniana, 135x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel So Natural
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, dwustronna, bawełniana, z nadrukiem, brązowa, 200x200 cm
(5)
W magazynie
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, ciemnoniebieska, 135x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Restilo
Ręcznik plażowy Shark
Bawełniany, ciemnoniebieski, 90x180 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non-Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, ciemnoróżowa, 260x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, czarne, 200x200 cm
(39)
Dostawa od 16.10.2026
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Maximex
Fartuch
2 szt., czerwony/niebieski
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Narzuta Ophelia
Pikowana, z mikrowłókna, jasnoniebieska, 220x240 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Zone
Ręcznik kąpielowy Time
Frotte, bawełniany, geometryczny, jasnoszary, 70x140 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Dywanik łazienkowy Riva
Odpowiedni do prania, koniakowy, 60x100 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Kołdra So Soft Hollowfibre
Letnia, 200x200 cm
(61)
W magazynie
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Stopień grzania (4)
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Essentials
Kołdra Warm
Zimowa, 160x200 cm
(17)
W magazynie
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Happy Horses
2 szt., kremowa, 168x183 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
130 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Narzuta Mic
Z mikropluszu, kremowa, 200x220 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Good Morning
Pościel Pure Elegance
Jednoosobowa, otwarta, z mikrowłókna, morska, 140x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, morskie, 200x200 cm
(2699)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Mya Tropical Bird
2 szt., do powieszenia na drążku, niebieskie, 117x229 cm
(2)
W magazynie
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
130 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Ethan
Z bawełny z recyklingu, niebieski/beżowy, 130x160 cm
(1)
W magazynie
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Sahara
Bawełniana, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(8)
Dostawa od 09.11.2026
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Poduszka ergonomiczna
Wypełniona pianką pamięciową, czarna, 35x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Poduszka rozgrzewająca
Czarna, 48x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non-Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, różowa, 260x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Ombre Rainbow Clouds
2 szt., abstrakcyjny wzór, różowa/fioletowa, 168x183 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
130 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Pościel Pure Elegance
Jednoosobowa, otwarta, z mikrowłókna, szara, 140x220 cm
(1)
W magazynie
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe, dżersejowe, turkusowe, 240x220 cm
(6)
W magazynie
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Butter Kings
Dziecięca poszewka na poduszkę All Get Together
Z nadrukiem, z satyny bawełnianej, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
99
100
101
...
166
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe