Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia z kodem zniżkowym
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
7 939 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Non-Iron
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, różowe, 135x190 cm
(61)
Dostawa od 04.11.2026
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, jednoosobowe, z perkalu, białe, 90x190 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Podwójna rękawica kuchenna Enchanted Twilight Animals
Bawełniana, niebieska, 18x88 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Polka Dot
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, flanelowe, białe/szare, 90x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Obrus Angus Highland Cow
Bawełniany, brązowy/beżowy, 132x178 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Cosy Ribbed
Z mikropluszu, biały, 130x170 cm
(25)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Halloween Highland Cow
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, szarobeżowa, 135x200 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Bridgerton Regal Birds
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/luksusowa, aksamitna, beżowa, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
186 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Bridgerton Regal Birds
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/luksusowa, aksamitna, beżowa, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
226 zł
z kodem
283 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Pineapple Elephant
Poszewki na poduszki zestaw Tamba Stripe
2 szt., strukturalne, kopertowe, 50x75 cm
Dostawa od 04.11.2026
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
63,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Pineapple Elephant
Poszewki na poduszki zestaw Casablanca Pinsonic
2 szt., strukturalne, kopertowe, 50x75 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka na sofę Kemi
Z materiału bouclé, ciemnoszara, szerokość 55 cm, waga 1 kg
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar poduszki (2)
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka na sofę Kemi
Aksamitna, w kolorze terakoty, szerokość 55 cm, waga 1 kg
(1)
Dostawa od 14.10.2026
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Rozmiar poduszki (2)
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka na sofę Kemi
Aksamitna, brązowa, szerokość 45 cm, waga 1 kg
(1)
Dostawa od 02.12.2026
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Rozmiar poduszki (2)
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka na sofę Kemi
Z materiału bouclé, jasnoszara, szerokość 45 cm, waga 1 kg
(1)
Dostawa od 02.12.2026
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar poduszki (2)
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka na sofę Kemi
Z materiału bouclé, szarobeżowa, szerokość 55 cm, waga 1 kg
(1)
Dostawa od 02.12.2026
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar poduszki (2)
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka na sofę Kemi
Z materiału bouclé, beżowa, szerokość 45 cm, waga 1 kg
(1)
Dostawa od 02.12.2026
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Materiał obicia (2)
+ Rozmiar poduszki (2)
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka na sofę Kemi
Aksamitna, zielona, szerokość 55 cm, waga 1 kg
(1)
Dostawa od 02.12.2026
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Rozmiar poduszki (2)
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka na sofę Kemi
Aksamitna, w kolorze terakoty, szerokość 45 cm, waga 1 kg
(1)
Dostawa od 02.12.2026
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Rozmiar poduszki (2)
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka na sofę Kemi
Aksamitna, różowa, szerokość 55 cm, waga 1 kg
(1)
Dostawa od 02.12.2026
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Rozmiar poduszki (2)
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka na sofę Kemi
Aksamitna, beżowa, szerokość 45 cm, waga 1 kg
(1)
Dostawa od 02.12.2026
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Materiał obicia (2)
+ Rozmiar poduszki (2)
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka na sofę Kemi
Z materiału bouclé, jasnoszara, szerokość 55 cm, waga 1 kg
(1)
Dostawa od 02.12.2026
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar poduszki (2)
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka na sofę Kemi
Aksamitna, różowa, szerokość 45 cm, waga 1 kg
(1)
Dostawa od 02.12.2026
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Rozmiar poduszki (2)
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka na sofę Kemi
Aksamitna, brązowa, szerokość 55 cm, waga 1 kg
(1)
Dostawa od 21.10.2026
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Rozmiar poduszki (2)
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka na sofę Kemi
Z materiału bouclé, szarobeżowa, szerokość 45 cm, waga 1 kg
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar poduszki (2)
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka na sofę Kemi
Z materiału bouclé, beżowa, szerokość 55 cm, waga 1 kg
(1)
Dostawa od 02.12.2026
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Materiał obicia (2)
+ Rozmiar poduszki (2)
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka na sofę Kemi
Aksamitna, zielona, szerokość 45 cm, waga 1 kg
(1)
Dostawa od 02.12.2026
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Rozmiar poduszki (2)
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka na sofę Kemi
Aksamitna, beżowa, szerokość 55 cm, waga 1 kg
(1)
Dostawa od 21.10.2026
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Materiał obicia (2)
+ Rozmiar poduszki (2)
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka na sofę Kemi
Z materiału bouclé, ciemnoszara, szerokość 45 cm, waga 1 kg
(1)
Dostawa od 02.12.2026
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar poduszki (2)
-20% z kodem
Bianca
Narzuta Attica Velvet Embroidered
Pikowana, aksamitna, beżowa, 240x260 cm
(2)
W magazynie
294 zł
z kodem
368 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Attica Velvet Embroidered
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Bianca
Narzuta Quilted Lines
Pikowana, niebieska, 220x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
155 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Percale
2 szt., z perkalu bawełnianego, kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Sateen
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, z satyny bawełnianej, w kolorze kości słoniowej, 90x190 cm
(1)
W magazynie
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Prześcieradło dziecięce Mini Moo Cow
Z gumką, do łóżeczka, bawełniane, z nadrukiem, białe, 70x140 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Percale
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, z perkalu bawełnianego, zielone, 90x190 cm
(13)
Dostawa od 04.11.2026
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Bianca
Pościel dziecięca Mini Star & Stripes
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, biała/beżowa, bawełniana, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Sateen Green
2 szt., z satyny bawełnianej, kopertowe, 50x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Bianca
Pościel Woodland
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, szarobeżowa, 200x200 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Pościel Esme Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, kwiecista, biała/niebieska, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Bianca
Pościel Embroidery Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, bawełniana, kwiecista/strukturalna, biała, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
224 zł
z kodem
280 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Percale
2 szt., z perkalu bawełnianego, kopertowe, 50x75 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
22,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Bianca
Pościel Oxford Lace Trim
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, bawełniana, biała, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
z kodem
279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bianca
Pościel Esme Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, kwiecista, biała/niebieska, 200x200 cm
(1)
W magazynie
186 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Bianca
Pościel Cotton Sateen
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z satyny bawełnianej, biała, 230x220 cm
(2)
W magazynie
262 zł
z kodem
327 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Bianca
Pościel dziecięca Mini Moo Cow
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, biała/zielona, bawełniana, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Percale
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, z perkalu bawełnianego, szare, 90x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Percale
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, z perkalu bawełnianego, białe, 90x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
1
...
52
53
54
...
166
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe