Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia z kodem zniżkowym
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
7 971 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, jednoosobowe, z perkalu, jasnoróżowe, 90x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z perkalu, czarne, 135x190 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
+ Odpowiednia wysokość materaca (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Cosy Bear
Jednoosobowa, bez prasowania/ciepła, zapinana na guziki, brązowa/kremowa, z mikropluszu, 135x200 cm
(8)
W magazynie
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, w kolorze khaki, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Thermal Sherpa
Z gumką, dwuosobowe, z mikropluszu, szare, 150x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Zero Twist
Frotte, bawełniany, jasnoróżowy, 70x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Brushed
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, jasnoniebieskie, 135x190 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Sweets and Treats
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, różowa, 200x200 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Folkstone Geo
Pikowana, beżowa, 220x230 cm
(1)
W magazynie
176 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Podwójna rękawica kuchenna Larsson Geo
Żółta/szara, 18x88 cm
Dostawa od 04.11.2026
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Hearts
Dwuosobowa, ciepła/dwustronna, zapinana na guziki, różowa, flanelowa, 200x200 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Bow Embroidery
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, biała, 200x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z perkalu, białe, 135x190 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
+ Odpowiednia wysokość materaca (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Round Soft Touch
Aksamitna, turkusowa, ø 40 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Santa
Pluszowa, ze świątecznym motywem, czerwona/biała, 38x32 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Santa's Howdy Christmas
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, zielona/różowa, 230x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Ombre Rainbow Clouds
Z gumką, dwuosobowe, niebieskie/różowe, 135x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Podwójna rękawica kuchenna Christmas Town
Bawełniana, czerwona/beżowa, 18x88 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Dwuosobowe, z perkalu, białe, 230x260 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Zero Twist
Frotte, bawełniany, jasnoróżowy, 50x85 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Songbird
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, jasnozielona, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, szarozielone, 90x140 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Quick Dry
Szybkoschnący/frotte, bawełniany, ciemnoróżowy, 50x85 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Brushed
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, białe, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Christmas Elves
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na guziki, czerwona/niebieska, ze świątecznym motywem, 120x150 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Arctic Fox
Ze sztucznego futra, szarobeżowa, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, czerwona/biała, 230x220 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Non-Iron
4 szt., kopertowe, 50x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
13,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Enchanted Twilight Animals
Z mikropluszu, fioletowy, 130x170 cm
(10)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
8 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, różowe, 4x mały ręcznik (30x30)/2x średni ręcznik (50x85)
(1)
Dostawa od 04.11.2026
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Silky Soft
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, satynowe, szare, 150x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Larsson Geo
2 szt., bawełniane, szare, 50x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
22,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, jasnoniebieskie, 2x mały ręcznik (30x30)
(3)
Dostawa od 04.11.2026
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Anti-Bacterial
Frotte, bawełniany, biały, 70x120 cm
(9)
Dostawa od 04.11.2026
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z perkalu, ciemnoniebieskie, 150x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
+ Odpowiednia wysokość materaca (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, jednoosobowe, z perkalu, zielone, 90x190 cm
(3)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Raschel Velvet
Z mikropluszu, różowy, 130x170 cm
(58)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Zero Twist
Frotte, bawełniany, ciemnozielony, 90x140 cm
(31)
Dostawa od 04.11.2026
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Obrus Larsson Geo
Bawełniany, geometryczny, żółty/szary, 132x178 cm
Dostawa od 04.11.2026
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Santa's Christmas Presents
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na guziki, czerwona, ze świątecznym motywem, 120x150 cm
(134)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Isadora Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, biała/beżowa, 230x220 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Flint
Ze sztucznego futra, jasnoszary, 130x170 cm
Dostawa od 04.11.2026
133 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Satin Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, adamaszkowa, w paski, szara, 230x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Brooke Floral
2 szt., do powieszenia na szynie, kwieciste, niebieskie, 229x229 cm
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
210 zł
z kodem
263 zł bez kodu
131,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Thermal Sherpa
Z gumką, jednoosobowe, z mikropluszu, szare, 90x190 cm
(2)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z perkalu, białe, 150x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Prehistoric Dinosaurs
Z gumką, do łóżeczka, niebieskie, 70x140 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Jednoosobowe, z perkalu, białe, 180x260 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
1
...
41
42
43
...
167
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe