Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia z kodem zniżkowym
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
7 946 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Gardinia
Firanka Jacquard-Voile
Biała, 140x45 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Gardinia
Zasłona Dimout
Zaciemniająca/termiczna, bordowa, 140x245 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
96 zł
z kodem
119,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Gardinia
Zasłona Natur
Szara, 140x245 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Gardinia
Firanka
W paski, biała, 140x245 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
89,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Gardinia
Firanka Dolly-Voile
Kwiecista, biała, 140x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Happy Teddy
20 szt., papierowe, 33x33 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
1,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Little Snowdrops
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(4)
W magazynie
21 zł
z kodem
25,99 zł bez kodu
1,30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Ava
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(8)
W magazynie
21 zł
z kodem
25,99 zł bez kodu
1,30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw It's My Birthday
20 szt., papierowe, z napisami, 33x33 cm
(5)
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
1,35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Pikkukellukka
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(3)
W magazynie
21 zł
z kodem
25,99 zł bez kodu
1,30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Love You
20 szt., papierowe, 33x33 cm
(6)
W magazynie
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
1,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Sölveig
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(6)
W magazynie
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
1,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Unikko
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
1,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 16 szt.
IHR
Serwetki zestaw Purple Spring
16 szt., papierowe, kwieciste, 33x42 cm
(9)
W magazynie
25 zł
z kodem
30,99 zł bez kodu
1,94 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Unikko
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
1,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Little Snowdrops
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(7)
W magazynie
19 zł
z kodem
23,99 zł bez kodu
1,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Mohana
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
1,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Holly Flower
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(2)
W magazynie
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
1,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
IHR
Poduszka dekoracyjna Holly Flower
Z bawełny organicznej, szara, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
IHR
Mata stołowa Mohana
Z mieszanki bawełny, odpowiednia do prania, kwiecista, 33x48 cm
(1)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Birthday Wish
20 szt., papierowe, z napisami, 33x33 cm
(4)
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
1,35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Bieżnik
Geometryczny, 32x140 cm
(2)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Tazu
Lniana, 30x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85,26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poduszka na krzesło Sora
Sztruksowa, bez zapięcia, ø 35 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poduszka na krzesło Sora
Sztruksowa, bez zapięcia, ø 35 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poduszka na krzesło Sora
Sztruksowa, bez zapięcia, ø 35 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Tazu
Lniana, 45x45 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Maty stołowe zestaw Statement Stripe
2 szt., z mieszanki juty, w paski, 33x48 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Maty stołowe zestaw Statement Stripe
2 szt., z mieszanki juty, w paski, 33x48 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Maty stołowe zestaw Statement Stripe
2 szt., z mieszanki juty, w paski, 33x48 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Södahl
Pościel Clear
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, adamaszkowa, w paski, zielona/jasnozielona, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
318 zł
z kodem
398 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Maty stołowe zestaw Statement Stripe
2 szt., z mieszanki juty, w paski, 33x48 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Södahl
Szlafrok Cosy
W rozmiarze L/XL, pomarańczowy/brązowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
317 zł
z kodem
396 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Dywanik łazienkowy Inu
Odpowiedni do prania, brązowy, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Dywanik łazienkowy Inu
Odpowiedni do prania, biały, 50x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Euromant
Koc Arizona
Szary, 140x180 cm
(2)
W magazynie
184 zł
z kodem
230 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Satin Stripe
Z gumką, jednoosobowe, adamaszkowe, białe, 90x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Velvet and Faux Fur
Z mikropluszu, niebieski, 150x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Silky Soft
Z gumką, jednoosobowe, satynowe, różowe, 90x190 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Raschel Velvet
Z mikropluszu, czerwona, 200x240 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Diamond
Z mikropluszu, ciemnozielona, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(6)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Narzuta Clarence Floral
Pikowana, zielona/różowa, 220x230 cm
(37)
W magazynie
296 zł
z kodem
370 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Tropical Floral Birds
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, ciemnozielona, 135x200 cm
(16)
W magazynie
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Cosy Diamond
Z mikropluszu, szary, 130x170 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Cuddly
Z mikropluszu, jasnoróżowy, 150x200 cm
(14)
W magazynie
133 zł
z kodem
165,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik plażowy Flamingo
Bawełniany, niebieski/różowy, 76x160 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
74,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Diamond
Z mikropluszu, różowa, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
74,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Raschel Velvet
Z mikropluszu, ciemnoniebieska, 200x240 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
1
...
136
137
138
...
166
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe