Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia łazienkowe
...
Tekstylia
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia łazienkowe · Oferty i zniżki
Ręczniki
Ręczniki kąpielowe
Dywaniki łazienkowe
Zasłony prysznicowe
Szlafroki
Dziecięce tekstylia łazienkowe
Dywany do łazienki
Myjki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Skład i rodzaj materiału
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
1 327 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Zasłona prysznicowa Diagonal
Geometryczna/w paski, w kolorze khaki/brązowa, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
154 zł
z kodem
192 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Södahl
Zasłona prysznicowa Comfort
Ciemnoszara, 180x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Dywaniki łazienkowe zestaw Bati
2 szt., odpowiednie do prania, szare, 50x80 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
MSV
Zasłona prysznicowa Bento
Z ornamentami, biała/brązowa, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Tile Stone
2 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 40x60 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Geo
Odpowiedni do prania, ciemnozielony, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Leandra
Gumowy, biały/szary, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ręcznik Light Grey
Waflowy, z mieszanki lnu, jasnoszary, 50x70 cm
(13)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Zasłona prysznicowa
Czarna, 180x200 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Vitamine
Beżowy, 45x75 cm
(8)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Good Morning
Szlafrok Polyvelvet
W rozmiarze XL/XXL, z mikropluszu, niebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (3)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Grid
Frotte, bawełniany, czarno-biały, 50x100 cm
(3)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Zero Twist
Frotte, bawełniany, żółty, 70x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Ecoli
Odpowiedni do prania, tekstylny, szary, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Dywanik łazienkowy Bobble
Odpowiedni do prania, ciemnoróżowy, 50x80 cm
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Zero Twist
Frotte, bawełniany, zielononiebieski, 90x140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ponczo dziecięce Bing
W rozmiarze 3-8 lat, bawełniane
(1)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Harry Potter "Hedwig"
Bawełniany, 70x140 cm
(1)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Dywanik łazienkowy Line
Odpowiedni do prania, biały/czarny, 40x60 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Billie Eilish
Bawełniany, fioletowy, 70x140 cm
(1)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sunnylife
Ręcznik plażowy Luxe Games
Bawełniany, geometryczny, pomarańczowy, 90x175 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
293 zł
z kodem
366 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Harry Potter "Hedwig"
Bawełniany, 70x140 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
MSV
Zasłona prysznicowa Brids
Biała/beżowa, 180x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Minnie "Red heart"
Bawełniany, czerwony, 70x140 cm
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Good Morning
Ręczniki kąpielowe zestaw Plain
2 szt., frotte, bawełniane, antracytowe, 70x140 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
138,99 zł bez kodu
69,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, aksamitne, różowe, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sunnylife
Ręcznik plażowy Call of the Wild
Geometryczny, różowy, 90x160 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Gabby's Dollhouse
Bawełniany, 70x140 cm
(8)
W magazynie
39 zł
z kodem
48,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, beżowy, 70x130 cm
(102)
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Cracks
2 szt., odpowiednie do prania, szare, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Szlafrok Polyvelvet
W rozmiarze M/L, z mikropluszu, niebieski
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (3)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Grid
Odpowiedni do prania, tekstylny, czarno-biały, 50x80 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, ceglasty, 50x90 cm
(3)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Imperia
Odpowiedni do prania, do WC, morski, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy
Szybkoschnący, szary, 50x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Quick Dry
Szybkoschnący/frotte, bawełniany, ciemnoróżowy, 50x85 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Wenko
Zasłona prysznicowa Pastel Dots
W kropki, biała/jasnoszara, 180x200 cm
(5)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Ręcznik kąpielowy Amari
Frotte, bawełniany, brązowy, 70x140 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Good Morning
Szlafrok Polyvelvet
W rozmiarze XS/S, z mikropluszu, zielony
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
160,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
Allstar
Zasłona prysznicowa Zen
Biała, 120x200 cm
(9)
W magazynie
23 zł
z kodem
28,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Dywanik łazienkowy Luca
Niebieski, 60x60 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
91,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Ręcznik Inu
Frotte, szarobrązowy, 50x100 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ręcznik kąpielowy Natural Fine Waffle
Waflowy, lniany, w naturalnym kolorze, 75x125 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Szlafrok Cosy
W rozmiarze L/XL, z mikropluszu, bordowy
(35)
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Good Morning
Szlafrok Polyvelvet
W rozmiarze XL/XXL, z mikropluszu, zielony
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
z kodem
159,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Kelly
Odpowiedni do prania, do WC, biały/szary/w kolorze złota, 45x45 cm
(6)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Anti-Bacterial
2 szt., frotte, bawełniane, ciemnozielone, 30x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
11,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, jasnoszary, 50x90 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (4)
1
...
10
11
12
...
28
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Szlafroki
Ręczniki
Dywaniki łazienkowe
Zasłony prysznicowe