Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia do sypialni
Tekstylia do sypialni
...
Tekstylia
Tekstylia do sypialni
Tekstylia do sypialni · Oferty i zniżki
Pościel
Prześcieradła
Narzuty na łóżko
Kołdry i wkłady do poduszek
Ochraniacze na materac
Poszewki na poduszki do spania
Opaski na oczy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Skład i rodzaj materiału
Design
Cena
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
2 375 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Alpine Vilage
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, z nadrukiem, beżowa, 200x200 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Larsson Geo
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, polarowa, geometryczna, szara, 200x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
z kodem
266 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, zielona, 200x200 cm
(20)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Cuddly
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, biała, 135x200 cm
(42)
W magazynie
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, biała, 135x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, beżowa, 135x200 cm
(15)
Dostawa od 04.11.2026
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Bianca
Pościel Egyptian Cotton
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z bawełny egipskiej, kremowa, 200x200 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
265 zł
z kodem
331 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bianca
Pościel Egyptian Cotton
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny egipskiej, biała, 135x200 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, ciemnoniebieska, 135x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, ciemnoniebieska, 200x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
187,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Brushed
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, flanelowe, beżowe, 90x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Brushed
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, flanelowe, różowe, 90x190 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, beżowa, 200x200 cm
(8)
W magazynie
157 zł
z kodem
195,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Diamond
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, geometryczna, beżowa, 135x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Narzuta Cosy Cord
Pikowana, z mikropluszu, jasnoszara, 200x220 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
269 zł
z kodem
335,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, biała, 200x200 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Brushed
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, różowe, 135x190 cm
(11)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, różowa, 135x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Thermal Fleece
Z gumką, dwuosobowe, z mikropluszu, kremowe, 135x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, różowa, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Thermal Fleece
Z gumką, dwuosobowe, z mikropluszu, kremowe, 150x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, szara, 135x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Bianca
Pościel Egyptian Cotton
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z bawełny egipskiej, biała, 200x200 cm
(2)
W magazynie
265 zł
z kodem
331 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Brushed
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, flanelowe, szare, 90x190 cm
(11)
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 50x75 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Larsson Geo
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła, polarowa, geometryczna, szara, 135x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, beżowa/kremowa, 200x200 cm
(18)
W magazynie
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 50x75 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72,99 zł bez kodu
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Cosy Cord
Pikowana, z mikropluszu, ciemnoniebieska, 200x220 cm
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
290 zł
z kodem
362 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, beżowa/kremowa, 135x200 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
131,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, szara, 200x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Narzuta Lattice Cut
Pikowana, aksamitna, kremowa/szarobeżowa, 220x230 cm
(66)
W magazynie
321 zł
z kodem
400,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Raschel Velvet
Z mikropluszu, pomarańczowa, 200x240 cm
(7)
Dostawa od 04.11.2026
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Town
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, biała/beżowa, 135x200 cm
(17)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Candy Cane
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, z nadrukiem, czerwona/biała, 230x220 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Crushed Velvet
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/luksusowa, aksamitna, różowa, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Narzuta Crushed Velvet
Pikowana, aksamitna, beżowa, 220x220 cm
(35)
W magazynie
451 zł
z kodem
564 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Crushed Velvet
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/luksusowa, aksamitna, szara, 200x200 cm
(7)
W magazynie
229 zł
z kodem
285,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Nutcracker
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z ornamentami, ciemnozielona, 135x200 cm
(78)
Dostawa od 04.11.2026
98 zł
z kodem
122,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Raschel Velvet
Z mikropluszu, kremowa, 200x240 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Crushed Velvet
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/luksusowa, aksamitna, beżowa, 200x200 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Crushed Velvet
Pikowana, aksamitna, szara, 220x220 cm
(19)
W magazynie
415 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Crushed Velvet
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/luksusowa, aksamitna, szara, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
279 zł
z kodem
349 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Cuddly
Z mikropluszu, jasnoszara, 245x280 cm
(15)
W magazynie
214 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Lattice Cut
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, aksamitna, z ornamentami/strukturalna, kremowa/szarobeżowa, 200x200 cm
(52)
W magazynie
254 zł
z kodem
318 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Nutcracker
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z ornamentami, ciemnozielona, 200x200 cm
(36)
Dostawa od 04.11.2026
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Town
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, biała/beżowa, 200x200 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
1
...
39
40
41
...
50
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zasłony i firany
Dywany
Pościel
Prześcieradła
Narzuty na łóżko
Kołdry i wkłady do poduszek
Ochraniacze na materac
Poduszki