Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Serwowanie napojów
Szklanki i kieliszki
Szklanki i kieliszki
...
Serwowanie napojów
Szklanki i kieliszki
Szklanki i kieliszki · Oferty i zniżki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Rodzaj kieliszka
Materiał
Zestaw
+ Więcej (8)
Oferty i zniżki
275 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kieliszek Sileia
240 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kieliszek Vinea
Do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kieliszek Obila
Do wina
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Kieliszki zestaw Nirela
2 szt., ze stali nierdzewnej, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
91,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kieliszek Vinea
Do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Szklanka Fuyu
175 ml
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Zero
4 szt., 260 ml, do szampana
(1)
W magazynie
155 zł
z kodem
194 zł bez kodu
48,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Lyngby Glas
Szklanki zestaw Zero
6 szt., 420 ml
(1)
W magazynie
154 zł
z kodem
192 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw
6 szt., 50 ml, do wódki
(13)
W magazynie
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
35,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Palermo
4 szt., 250 ml, do koktajli
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
193 zł bez kodu
48,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Palermo
4 szt., 60 ml, do wódki
W magazynie
154 zł
z kodem
192 zł bez kodu
48 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Szklanki zestaw Palermo
4 szt., 500 ml
(2)
W magazynie
156 zł
z kodem
195 zł bez kodu
48,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Zero
4 szt., 430 ml, do wina
W magazynie
Ostatnia sztuka
155 zł
z kodem
194 zł bez kodu
48,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bitz
Szklanki zestaw Kusintha
4 szt., 280 ml
(1)
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
34,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bitz
Szklanki zestaw Kusintha
4 szt., 280 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
34,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bitz
Szklanki zestaw Kusintha
4 szt., 280 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
34,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Szklanki zestaw Ballard
4 szt., 275 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
215 zł
z kodem
269 zł bez kodu
67,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Szklanki zestaw Brinley
4 szt., 350 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
196 zł
z kodem
245 zł bez kodu
61,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Szklanki zestaw Brinley
4 szt., 350 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
196 zł
z kodem
245 zł bez kodu
61,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Hermia
Szklanki zestaw Nova
18 szt.
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Hermia
Szklanki zestaw
6 szt., 400 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
15,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 12 szt.
VacuVin
Znaczniki na kieliszki Party people
12 szt., silikonowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
4,42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Areca
4 szt., 450 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 300 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
259 zł bez kodu
64,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Stripe
4 szt., 180 ml, do szampana
W magazynie
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Stripe
4 szt., 450 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
43,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Stripe
4 szt., 450 ml
W magazynie
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
43,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 310 ml, do szampana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
259 zł bez kodu
64,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 380 ml, do wina
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
174 zł
z kodem
217 zł bez kodu
54,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 300 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
259 zł bez kodu
64,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Areca
4 szt., 350 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Areca
4 szt., 350 ml
W magazynie
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 380 ml, do wina
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
z kodem
217 zł bez kodu
54,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 300 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnia sztuka
207 zł
z kodem
259 zł bez kodu
64,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Stripe
4 szt., 350 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 310 ml, do szampana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
259 zł bez kodu
64,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Stripe
4 szt., 180 ml, do szampana
W magazynie
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 310 ml, do szampana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
259 zł bez kodu
64,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Flynn
4 szt., 405 ml
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
43,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Stripe
4 szt., 350 ml, do wina
W magazynie
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Szklanka Misa
560 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Szklanka Misa
560 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Szklanka Misa
560 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Szklanki zestaw Misa
4 szt., 560 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Szklanka Misa
560 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Szklanka Lilya
335 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Szklanka Misa
560 ml
(3)
Dostawa od 21.10.2026
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Szklanka Afeen
340 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
6
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Karafki na wodę
Słomki
Dzbanki
Podstawki
Słoje na lemoniadę
Ulubione filtry
Szklanki i kieliszki w zestawie
Plastikowe szklanki i kieliszki
Szklanki i kieliszki do wina
Szklanki i kieliszki do whiskey
Szklanki i kieliszki do piwa
Szklanki i kieliszki do likieru