Black Friday | Zniżka 20% na wszystko z kodem BLACK20*Nie obowiązuje na przecenione i inne wybrane produkty.

Black Friday | Zniżka 20% na wszystko z kodem BLACK20*Nie obowiązuje na przecenione i inne wybrane produkty.

20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanie20 zł dla CiebieKoszyk
Strona głównaStrona głównaInspiracje

Dyskretny czar scandi

Skandynawowie wzbogacili świat designu prostymi rozwiązaniami, szacunkiem do natury i subtelną paletą kolorystyczną. W ich wnętrzach minimalizm przybiera piękną formę, wprowadzającą spokój i harmonię.

Jednocześnie całość wystroju mieszkania nie traci ani na elegancji, ani na przytulności. Zainspiruj się subtelną skandynawską prostotą.

1.

O stylu scandi

Zainspirowany nietkniętym, chłodnym krajobrazem oraz ciepłą atmosferą rodzinnych spotkań przy kominku. Scandi to wyjątkowy styl, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

Niezależnie od tego, jakie trendy panują w świecie designu, stonowane odcienie, proste linie i naturalne materiały zawsze pozostaną aktualne.

2.

Harmonijny wystrój

Inspiracja naturą znajduje również odzwierciedlenie w doborze palety barw. Neutralne i stonowane odcienie grają tu więc pierwsze skrzypce. Monochromatyczna kolorystyka pomieszczenia prezentuje się bardzo elegancko – najlepiej wybierz dodatki w jednej barwie o różnym nasyceniu.

Możesz także łączyć kilka kolorów. W takim przypadku warto przestrzegać zasady 60:30:10. Największy udział w pomieszczeniu powinien mieć podstawowy, zbalansowany kolor. Drugi musi tworzyć z nim harmonijną parę, a resztę przestrzeni można przeznaczyć na najbardziej zdecydowaną barwę.

4.

Gdzie pasuje scandi?

Styl skandynawski pasuje nie tylko do każdego pomieszczenia, ale także do wielu aranżacji wnętrz. Nie ma znaczenia, czy jest to wynajmowane mieszkanie, obszerny loft czy dom z ogrodem. Krótko mówiąc, odnajdzie się wszędzie tam, gdzie pragniesz harmonii i jasnej, przytulnej atmosfery.

Elegancki, lekki i ponadczasowy design mebli oraz dekoracji pozwala stworzyć przepiękną aranżację nawet w niewielkich mieszkaniach. Ponadto styl scandi łatwo połączyć z najróżniejszymi elementami.