Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Sprzątanie i organizacja
...
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Sprzątanie i organizacja · Najtańsze · Wenko
Kosze na śmieci
Pojemniki i organizery
Sprzątanie i organizacja kuchni
Sprzątanie i organizacja łazienki
Przechowywanie ubrań
Pranie i prasowanie
Akcesoria do sprzątania
Mycie naczyń
Maty antypoślizgowe
Schodki
Osuszacze i nawilżacze powietrza
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Cena
Dostępność
Typ oferty
Marka
+ Więcej (1)
Wenko
900 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
2 szt., plastikowe, w kolorze srebra
(168)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
18 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pokrowiec na sukienkę Air
Niebieski, wysokość 150 cm
(47)
Dostawa od 26.10.2026
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Pure
Szklany, szary, 550 ml, 6x9,5 cm, wysokość 20 cm
(48)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Blandas
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, biały
(55)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pokrowiec na sukienkę
Wysokość 150 cm
(148)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Rondo
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(133)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Końcówka do szczotki do WC ø 7,5 cm
Zapasowa, plastikowa, czarna, ø 7,5 cm, wysokość 9 cm
(58)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Końcówka do szczotki do WC Ø 8 cm
Zapasowa, plastikowa, czarna, ø 8 cm, wysokość 14 cm
(6)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk na klamerki
Niebieska, 17x10 cm, wysokość 19 cm
(72)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Blandas
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
(108)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Środek do renowacji powierzchni emaliowanych i lakierowanych
(1178)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Mata do lodówki
Plastikowa, zielona
(2933)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Odpowietrzacz do grzejników ze zbiornikiem
(142)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Pure
Szklany, 550 ml, 6x9,5 cm, wysokość 20 cm
(35)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Pure
Szklany, niebieski, 550 ml, 6x9,5 cm, wysokość 20 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Vieste
Wiszący, ze stali nierdzewnej, czarny
(81)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Zapasowa pompka do dozownika do mydła
Plastikowa, w kolorze srebra, 5x3 cm, wysokość 17 cm
(41)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk Viana
Do łazienki, metalowy, czarny, wysokość 25 cm
(39)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Pokrowiec na garnitur Business
Niebieski, długość 60 cm, wysokość 100 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk
Wiszący, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(41)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Polaris
Ceramiczny, w kolorze matowej czerni, 376 ml, 9,5x9 cm, wysokość 16 cm
(74)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Istres
Ścienny, plastikowy, biały, 320 ml, 7,5x6 cm, wysokość 18,5 cm
(30)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Końcówka do szczotki do WC ø 7,5 cm
Zapasowa, silikonowa, czarna, ø 7,5 cm, wysokość 9 cm
(56)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Celano
Wiszący, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(24)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Haczyk Verna
Wiszący, czarny
(28)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Gąbki do naczyń zestaw
2 szt., silikonowe
(171)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Nawilżacz powietrza Flowers
Na grzejnik, ceramiczny, biały, 290 ml
(81)
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Brasil
Plastikowy, ciemnoniebieski, 320 ml, 7x9 cm, wysokość 16,5 cm
(59)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Black Outdoor Kitchen
Wiszący, ze stali nierdzewnej, czarny
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik do przechowywania ubrań Balance
Tekstylny, szary, 55x40x20 cm
(101)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Mata antypoślizgowa
Do szuflady, 50x150 cm
(464)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Brasil
Plastikowy, szary, 320 ml, 7x9 cm, wysokość 16,5 cm
(37)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do naczyń
(72)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Atessa
Szklany, miętowy, 200 ml, ø 8 cm, wysokość 14 cm
(13)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Terra
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 15x10 cm, wysokość 4,5 cm
(110)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Brasil
Plastikowy, czarny, 320 ml, 7x9 cm, wysokość 16,5 cm
(44)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Frini
Plastikowy, biały, 1,5 l
(1)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Organizer łazienkowy Fablo
Ceramiczny, brązowy, 20x10 cm, wysokość 2 cm
(6)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw Black Outdoor Kitchen Ureo
2 szt., bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, czarne
(185)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer na buty Deep Black
Tekstylny, czarny, 36,5x14,5 cm, wysokość 36,5 cm
(274)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Frini
Plastikowy, czarny, 1,5 l
(2)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Edea
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, czarny
(21)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Haczyki zestaw Pavia
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, stalowe, czarne
(82)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk Feli
Do łazienki, tekstylny, szary, wysokość 18 cm
(23)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Serwetnik Black Outdoor Kitchen Baco
Metalowy, czarny, wysokość 12,5 cm
(34)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Podkładka do naczyń Damon
Okrzemkowa (z diatomitu), szara, 30x8 cm
(9)
Dostawa od 26.10.2026
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Organizer łazienkowy Fablo
Ceramiczny, zielony, 20x10 cm, wysokość 2 cm
(1)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Mata antypoślizgowa
Do szuflady, 50x150 cm
(298)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
2
3
4
5
...
19
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Kosze na śmieci
Pranie i prasowanie
Akcesoria do sprzątania
Mycie naczyń
Osuszacze i nawilżacze powietrza
Schodki
Maty antypoślizgowe