Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Sprzątanie i organizacja
...
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Sprzątanie i organizacja · Luksusowy · Wenko
Kosze na śmieci
Pojemniki i organizery
Sprzątanie i organizacja kuchni
Sprzątanie i organizacja łazienki
Przechowywanie ubrań
Pranie i prasowanie
Akcesoria do sprzątania
Mycie naczyń
Maty antypoślizgowe
Schodki
Osuszacze i nawilżacze powietrza
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Cena
Dostępność
Typ oferty
Marka
+ Więcej (1)
Wenko
899 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Wenko
Haczyk Bosio
Bez wiercenia, z mocowaniem Power-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowej czerni
W magazynie
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Atri
Plastikowy, szary, 6 l
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki Bambusa
Ścienny, bambusowy, w naturalnym kolorze, 60x5 cm, wysokość 9 cm
(20)
Dostawa od 26.10.2026
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Pavia
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, stalowa, czarna
(66)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw Quadro
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowe, czarne
(20)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
40,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Orea
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra
(24)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Pion
Ceramiczna, szara, 12,5x12 cm, wysokość 38,5 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Nivala
Wisząca, stalowa, w kolorze srebra
(49)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Sigma
Ścienny, stalowy, biały
(38)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Carpino
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, plastikowa, czarna, ø 9,5 cm, wysokość 35 cm
(33)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Brasil
Plastikowa, czarna, ø 10 cm, wysokość 37 cm
(146)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Belluno
Ceramiczny, w kolorze matowej czerni, 400 ml, ø 8 cm, wysokość 13,5 cm
(101)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Universal
Wisząca/bez wiercenia, plastikowa, biała
(99)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Auron
Plastikowa, w kolorze złota, 9x9 cm, wysokość 38,5 cm
(59)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki papierowe
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 8,5x30 cm
(795)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowe, w kolorze srebra
(173)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Padua
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 8x7 cm, wysokość 18 cm
(149)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Carpino
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, plastikowa, biała, ø 9,5 cm, wysokość 35 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Festival
Ceramiczny, biały, 460 ml, 10x10 cm, wysokość 18 cm
(170)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Gara
Stalowy, biały, 6 l
(146)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Festival
Ceramiczny, czarny, 460 ml, 10x10 cm, wysokość 18 cm
(282)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Stojaki na sztućce i serwetki zestaw Black Outdoor Kitchen Baco
2 szt., metalowe, czarne
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Pottery
Ceramiczna, morska, ø 12,5 cm, wysokość 39,5 cm
(56)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Worek próżniowy
(82)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw Quadro
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowe, w kolorze srebra z połyskiem
(1020)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Bambusa
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 220 ml, 7x9 cm, wysokość 16,5 cm
(43)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer na przyprawy Martina
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 38x20 cm, wysokość 6 cm
(33)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Podkładka do naczyń Maxi
Gumowa, beżowa, 40x30 cm
(10)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Rivara
Ceramiczny, w kolorze złota, 400 ml, ø 10,5 cm, wysokość 12 cm
(93)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Podkładka do naczyń Nelia
Plastikowa, ciemnoszara, 34x40 cm
(111)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Podkładka do naczyń Linea
Gumowa, szara, 30x40 cm
(69)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Brasil
Plastikowa, morska, ø 10 cm, wysokość 37 cm
(46)
Dostawa od 26.10.2026
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Mata antypoślizgowa Paradise
Pod prysznic, 54x54 cm
(35)
W magazynie
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Rotello
Plastikowa, biała, ø 10 cm, wysokość 36 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Rotello
Plastikowa, czarna, ø 10 cm, wysokość 36 cm
(25)
W magazynie
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Pavia
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, plastikowy, biały/czarny, 200 ml, 9,5x6,5 cm, wysokość 16 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Brasil
Plastikowa, ciemnoniebieska, ø 10 cm, wysokość 37 cm
(37)
W magazynie
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Pojemnik na odpadki organiczne Conny
Plastikowy, jasnoszary, 19x18 cm, wysokość 18 cm, 3 l
(3)
W magazynie
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pochłaniacz wilgoci Cube 1000 g
Biały
(22)
W magazynie
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Haczyk Orea
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem
(18)
W magazynie
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki/obrotowy, ze szkła akrylowego, ø 11,5 cm, wysokość 17,5 cm
(588)
W magazynie
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dodatkowa półka Ima
Bez wiercenia, metalowa, czarna, 30x9 cm, wysokość 6,5 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Haczyki zestaw Genova
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowe, w kolorze srebra z połyskiem
(12)
W magazynie
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
38,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Stojak na noże Mesina
Bambusowy, w naturalnym kolorze
(16)
W magazynie
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki papierowe Cerri
Wiszący, ze stali chromowanej, w kolorze srebra, 9x33 cm, wysokość 6 cm
(362)
Dostawa od 26.10.2026
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na przybory kuchenne Black Outdoor Kitchen Baco
Metalowy, czarny, 15x18 cm, wysokość 25,5 cm
(28)
W magazynie
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, ze stali nierdzewnej, w kolorze miedzi, 3 l
(133)
Dostawa od 26.10.2026
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na suszarkę do włosów Milazzo
Bez wiercenia, stalowy, w kolorze srebra, 12,5x14,5 cm, wysokość 13 cm
(872)
W magazynie
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
11
12
13
...
19
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Kosze na śmieci
Pranie i prasowanie
Akcesoria do sprzątania
Mycie naczyń
Osuszacze i nawilżacze powietrza
Schodki
Maty antypoślizgowe